Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lazer epilasyon yer tavsiyesi?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cool Lazer epilasyon yer tavsiyesi?

Merhaba arkadaşlar,

Özellikle kızlar diyelim, cunku konu bıraz kızlarla alakalı. Lazer epilasyon kendı vucudumuza yapabılecegımız en guzel hedıyedır aramızda ıstanbulda lazer ıcın guzel bır yere gıden var mıdır? fıyatları alabılır mıyız? gıtmesınız bıle cevrenızde begenılen yerlerın tavsıyesını alabılır mıyım ıstanbul avrupa yakası icin malum hpvliyiz, en iyisi lazer epilasyon konusunda.

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Cevap: Lazer epilasyon yer tavsiyesi?

Ben ankarada Aris guzellik merkezine gidiyorum. Altin buz baslikli lazer diye geciyo gittigim lazer. turkiyenin bi cok yerinde de subesi var. Daha once diod adli cihazda utu lazere gitmistim 3 seans fakat acisi dayanilacak gibi degildi. Altin baslikli buz lazeri ise en az aci ve en etkili cozum diye sectim. Bi de en sari tuyleri ve gunesten bronzlasmis ciltteki tuyleri bile gordugunu vaadediyo. Ki bence bu dogru bugdag tenliyim ve cok cabuk bronzlasirim. Kisin da bu etki yaza kdr azalarak devam eder ama rengim cok kirilmaz. 4 seansta bu kdr etki gorecegimi dusunemiyodum Burdaki sube bitirme garantili olarak anlasiyo istdaki nasil olur bilmiyorum. Fiyati da ben sdece komple bacak ve genital bolgeye gidiyorum 2500 elden 5 taksit. Yalniz ayni yere komple vucut giden arkadasim da var o 3500e gidiyo. Bence pazarlik yapmayi iyi bilmek lazim benm o gucum cok yok sanirim Aris istanbul diye yzarsan iletisim bilgileri cikar 😊

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı gicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben ankarada Aris guzellik merkezine gidiyorum. Altin buz baslikli lazer diye geciyo gittigim lazer. turkiyenin bi cok yerinde de subesi var. Daha once diod adli cihazda utu lazere gitmistim 3 seans fakat acisi dayanilacak gibi degildi. Altin baslikli buz lazeri ise en az aci ve en etkili cozum diye sectim. Bi de en sari tuyleri ve gunesten bronzlasmis ciltteki tuyleri bile gordugunu vaadediyo. Ki bence bu dogru bugdag tenliyim ve cok cabuk bronzlasirim. Kisin da bu etki yaza kdr azalarak devam eder ama rengim cok kirilmaz. 4 seansta bu kdr etki gorecegimi dusunemiyodum Burdaki sube bitirme garantili olarak anlasiyo istdaki nasil olur bilmiyorum. Fiyati da ben sdece komple bacak ve genital bolgeye gidiyorum 2500 elden 5 taksit. Yalniz ayni yere komple vucut giden arkadasim da var o 3500e gidiyo. Bence pazarlik yapmayi iyi bilmek lazim benm o gucum cok yok sanirim Aris istanbul diye yzarsan iletisim bilgileri cikar ��
    teşekkür ederim biraz pahalıymıs bence.

Durum
    Deniz ylmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Arkadaslar ben cuma epilasyona baslicam. Oncesinde jilet yapilmasi zorunlu dedi kadin. 3 gun onceden yap dedi. Bn hic jilet kullaanmadm daha once. Neyse iyi kotu aldm. Ayrica 1 bucuk yildir sigilimde yok. Hep agda yaptirdim bu surectede. Icime bi kurt düstü sormak istiyorum. Bi sorun yasayan oldu mu epilasyon oncesi jilet yapan var mi ?

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Jiletin siğili yaydığı biliniyor ancak siğil olmayan deride siğil çıkarıyor mu bir fikrim yok maalesef.

Durum
    Tecrübeli Üye

Anladim tesekkur ederim. Daha yapmam zatenm istenilen kisalikta makasla kisaltmaya calisacagim

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

Makasla yapabiliyorsanız yapın. Cildin tahriş olması (jiletle)siğil oluşumuna neden olabilir(tabi hpv virüsü hala taşıyorsanız).Taşımama olasılığınız yüksek .1.5 yıl geçmiş.
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    Tecrübeli Üye

Umarim tasimiyorumdur hocam. 6 ay snra test yapicam. Tesekkur ederim cevabiniz icin

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

rica ederim
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    hpvfighters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Lazer bağışıklığı düşürüyor diyorlar doğru mu dostlar yeni kayıt oldum bu arada herkese geçmiş olsun

Bu Konu için Etiketler