Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ankarada acil doktor tavsiyesi

Durum
    aliveli01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

ankarada acil doktor tavsiyesi

Arkadaşlar aylar,yıllar sonra kılları kestiğimde penis üzerinde bir yerde birkaç siğil oluştuğunu gördüm. Şimdi bunlar varken çok rahatsız hissediyorum, hemen tedavi ettirmem gerek o yüzden devlet hastaneleri olmaz ama bu şehirde de yeniyim.

Foruma baktığımda ankarada güncel bir doktor tavsiyesi bulamadım

Aşırı para istemeyen, temiz, takibi sağlam güvenilir bir doktor öneriniz var mı lütfen çok önemli?

Durum
    cumlemuhendisi59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: ankarada acil doktor tavsiyesi

Eczaneden verrutol alın ve sadece siğilin üzerine sürün kürdan yardımı ile çünkü fırçası bir miktar büyük gelebilir. Bir kaç kez bu uygulamayı tekrar etmeniz gerekebilir ama sonuç olarak siğilleriniz bu ilaç ile doktora gitmeden yok olacaktır. Küçüklerse tabi bahsettiğiniz gibi. Mucizevi bir ilaç bu konuda. Umarım faydalanırsınız, geçmiş olsun

Durum
    Tecrübeli Üye

penis üzerinde yani hassas bir bölgede olduğu için ve benim görmediğim başka yerlerde de çıkmış mı diye kontrol edilmesini istediğim için doktora gideceğim cevap için teşekkürler. Kriyoterapiden daha önce fayda gördüğüm için önceliğim onun ve çok da basit bir işlem. İdeaklinik diye bir yer gördüm ama pahalı bir yere benziyor ve radyo frekans uyguluyorlarmış. Yöntem hakkında bilginiz var mı(etkili mi, acıtıyor mu, işlem sonrası ne kadar bakım uygulanıyor vb.)

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı aliveli01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    penis üzerinde yani hassas bir bölgede olduğu için ve benim görmediğim başka yerlerde de çıkmış mı diye kontrol edilmesini istediğim için doktora gideceğim cevap için teşekkürler. Kriyoterapiden daha önce fayda gördüğüm için önceliğim onun ve çok da basit bir işlem. İdeaklinik diye bir yer gördüm ama pahalı bir yere benziyor ve radyo frekans uyguluyorlarmış. Yöntem hakkında bilginiz var mı(etkili mi, acıtıyor mu, işlem sonrası ne kadar bakım uygulanıyor vb.)
    Ankara hakkında bilgim yok ama idea klinik dediğin yer hakkında forumda arkadaşlar daha önce yazışmıştı. Forumumuzda sağ üstte bulunan arama butonuna bu kelimeleri yazıp bakabilirsin. Bak hatta ben senin için bir tane buldum, arama butonundan aratıp:

http://www.hpvliyiz.com/showthread.p...ht=idea+klinik

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankara hakkında bilgim yok ama idea klinik dediğin yer hakkında forumda arkadaşlar daha önce yazışmıştı. Forumumuzda sağ üstte bulunan arama butonuna bu kelimeleri yazıp bakabilirsin. Bak hatta ben senin için bir tane buldum, arama butonundan aratıp:

http://www.hpvliyiz.com/showthread.p...ht=idea+klinik
    Teşekkürler. İdea klinik makatı falan da kontrol ediyormuş anladığım kadarıyla. Umarım oralarda bir sorun yoktur da şu iki küçük siğille sınırlı kalmışımdır. 8 ay sonra artık her şey bitti gözüyle bakarken siğil görmek zaten çok can sıkıcı oldu bir de ilerisini kaldıramam maddi ve manevi açıdan