Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İzmir'de Dermatolog

Durum
    hopelessbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Question İzmir'de Dermatolog

Merhabalar,

Genital siğilim olduğunu yaklaşık bir ay önce öğrendim. İlk doktoruma siğili yakmayı sorunca yeniden çıkabilir gerek yok dedi. Ben rahatlamayıp tekrar farklı bir kadın doğum doktoruna gittim. O doktor da koterizasyon önerip dermatolojiye yönlendirdi. Ama çok iyi incelemedi bence ve 3000 tl fiyat verdi.
    Bu kadar pahalı bir işlem yaptıracaksam gerçekten bu alanda iyi olan bir dermatoloğa gitmeyi tercih ederim. İzmir için öneriniz var mıdır?
    Ayrıca genital bölgemin üst kısımlarında pullanmalar gördüm bugün Çok stres yaptığımdan mı oldu,Böyle bir şey yaşayan var mı?

Sevgiler,

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: İzmir'de Dermatolog

Pullanmayı bilemiyorum ama öncelikle smear ve tiplendirme yaptırdınız mı? Siğil bulundurmamalısınız kesinlikle koterizasyon kriyoterapi veya başka yöntemlerle siğil alınmalı ama bana pahalı geldi bir piyasa araştırması yapın bence. Ne tür hpv var sizde bunu bilmek önemli.

Durum
    hopelessbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Hpvbursa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pullanmayı bilemiyorum ama öncelikle smear ve tiplendirme yaptırdınız mı? Siğil bulundurmamalısınız kesinlikle koterizasyon kriyoterapi veya başka yöntemlerle siğil alınmalı ama bana pahalı geldi bir piyasa araştırması yapın bence. Ne tür hpv var sizde bunu bilmek önemli.

Evet yaptırdım. Yüksek risklilere bakılan bir testti ve tip 66 çıktı. Moralim bozulmasın diye bunu düşünmemeye çalışıyorum. Ama smear testim temiz çıktı. Fiyatlarla ilgili bir şey göremediğimden emin olamadım ama bir yakma için (Çok fazla siğilim de yok gibi görünüyor) 3000 tl çok geldi. Gitmeden de fiyat verilmiyor maalesef. Çalıştığımdan da yetişemiyorum hastanelere. Bu cumartesi için bir yerden randevu aldım, bakalım.

Durum
    colt1994 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Yeniden çıkacak diye siğili yok etmemek çok mantıksız bir durum.
    Her siğil çıktığında yakılmalı yok edilmeli virüs yükü azaltılmalı.
    Ayrıca AHCC konularınıda okumanızı öneririm.
    Geçmiş olsun

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı hopelessbird Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet yaptırdım. Yüksek risklilere bakılan bir testti ve tip 66 çıktı. Moralim bozulmasın diye bunu düşünmemeye çalışıyorum. Ama smear testim temiz çıktı. Fiyatlarla ilgili bir şey göremediğimden emin olamadım ama bir yakma için (Çok fazla siğilim de yok gibi görünüyor) 3000 tl çok geldi. Gitmeden de fiyat verilmiyor maalesef. Çalıştığımdan da yetişemiyorum hastanelere. Bu cumartesi için bir yerden randevu aldım, bakalım.
    bu konuyla ilgili size yakın zamanda bilgi vermiştim sanırım kriyoterapi yaptırın 3000 tl olmaz o, cok daha dusuktur diye.
    Tekrar bu başlıkta gördüm. Aynı soruları cevirip cevirip sormuyoruz, farklı başlıklarda sormuyoruz, 1 kere soruyoruz sadece. Zaten ben cevap verdim birde buradan cevap yazmıyorum ama dediğim gibi forumun bu tip kuralları var.

ve yukarıda yazan üye arkadaşımıza @colt'a katılıyorum, tekrar cıkacak diye sigillerden kurtulmazsanız sürekli onlarla yasarsınız, onlarla yasarsanız da hiç kurtulamazsınız, ahcc sigillere etki etmez, siz hatta sigillerden kurtulmadıgınız icin ahcc'nin size verecegi olumlu etkiyi de direkt azaltırsınız.

Bu Konu için Etiketler