Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sanırım negatif oldum

Durum
    colt1994 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Sanırım negatif oldum

Merhabalar 27 yaşında erkek bireyim Nisan 2021'de hpv ile tanıştım.
    Anüs bölgemde küçük sivilce tarzı çıkıntılar vardı umursamadim ama zamana bıraktıkca geçmediğini fark ettim.
    Ardından en büyük yanlışım olan jiletle temizleyip cildiye doktoruna gittim kriyoterapi uyguladi 2 hafta sonra tekrar gel diyerek gönderdi tabi benim hpv ile ilgili bilgim sıfır.

Her gidişimde jiletle tüy dökücü ile temizledim ve doktora gittim
    Ve sonunda anus bolgemi tamamen kaplamis karnabahar şeklinde sigillere sahip oldum.Ben kendim bakmaya iğrenecek derecede oldular (Allah kimseye göstermesin)
    Ardından kriyoterapiler falan falan derken psikolojim bitik durumda internette geziyordum bu foruma rastladım ahcc konularını okudum ve hemen kullanmaya karar verdim
    Agustos ayında Ahcc + propolis kullanmaya başladım gunde 6 adet olacak şekilde
    Yaklaşık 5 ay sonra binlerce kez şükürler olsun sigillerim hepsi döküldü ve 1 aydır yeni siğiller çıkmıyor
    Ortalama 15 kez kriyoterapi yapıldı su an sadece ufak tefek molloskumlar var.

Insallah negatif olmuşumdur
    Toplamda 8-9 ay kadar ahcc kullanmayi düşünüyorum.
    Arya hanımin önceliğinde tüm bilgilerini aktaran arkadaşlara cok teşekkür ederim
    Herkese acil şifalar dilerim

Durum
    Yeni Üye

Cevap: Sanırım negatif oldum

Marka olarak Time health ahcc kullandım
    Propolis ise saraçoglu ve beeo

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Selam Colt, senin nickini hatırlıyor gibiyim sanki. Çok geçmiş olsun çok sevindim. En azından foruma katkı sağlamak ve burda bir zamanlar hepimiz gibi pozitif olan kişilere umut ışığı olduğun için, hpv atlatılıyor sadece biraz zaman ve emek gerekiyor. Siğillerim döküldü demişsin onlar kriyoterapi yaparak döküldüler değil mi? Çünkü ahcc pek siğil dökmez, yani hep söylüyorum belki 2-3 sigiliniz düşebilir ahcc kullanıp bağışıklığı güçlendirdiğiniz için ama bu beklentide olmak yanlıştır çünkü böyle bir vaadi yok ahcc'nin diye. Siğilleri biz dondurmalıyız ya da yaktırmalıyız.

Düzenli olarak sigillerden kurtulmak, ahcc takviyesini ve birkaç takviye daha almak, jilet ve cinsel hayat olmaması ve saglıklı iyi beslenmek = Bu 4lüyü yaptığın için bu sonuca ulaştın çok tebrik ediyorum

Durum
    Yeni Üye

Cok teşekkür ederim elbette kriyoterapi yaptırdım yaklaşık 15 seans kadar onların sonucunda döküldü.
    Umutlu olalım hep
    Hepimize Allah'tan acil sifalar diliyorum.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı colt1994 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok teşekkür ederim elbette kriyoterapi yaptırdım yaklaşık 15 seans kadar onların sonucunda döküldü.
    Umutlu olalım hep
    Hepimize Allah'tan acil sifalar diliyorum.
    Maşallah istikrarın için tebrik ediyorum, sen haketmişsin mutlu olmayı bu yolun sonunda 15 seans kriyoterapi çok iyi, demek ki çok beklemeden sigillerin viral yükünü yaymasına izin vermeden sürekli yaptırmışsın bu güzel.

Bu Konu için Etiketler