Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aldarra Krem Hakkında

Durum
    fallingfree - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Aldarra Krem Hakkında

Selamlar. Ben de 2 önce hpv ile tanıştım. Birinci işlem koterizasyondu ve yaralarım daha tam iyileşemeden hemen ardından ikinci kez çıktı farklı doktora gittim aldara krem verdi yaralarım koterizasyon dan daha hızlı iyileşir diye. Koterizasyon uygulamak istemedi. Aldara kullanıp memnun kalan var mı yoksa ısrarla koter mi yaptırmalıyım?

Durum
    maskofmandless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Aldarra Krem Hakkında

dostum geçmiş olsun öncelikle. aldara bir süreç gerektirir koter kesin bir çözüm yani olan siğiller o an gider ama tekrarlaması olur bu bir süreç. aldara lokal bağışıklılık artırdığı için hemen bir etki bekleme bir süreç sonrasında tekrar çıkmasına engel olur çıkanlarıda yaktırırsın ama aldara dan memnun kalan kadar kalmayanda var. bence aldara yı desteklemek için kullan siğil çıkarsa yaktır yaralar iyileşince aldara kullan böyle bir döngü faydalı olur diye düşünüyorum.

Durum
    fallingfree - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Aldarra Krem Hakkında

Çok teşekkür ederim yanıtın için psikolojik olarak beni çok etkiliyor dediğin şekilde ilerleyeceğim ahcc de kullanıyorum bir de glizigen spreyler varmış kullanıcı yorumları iyi gibi onu da deneyeceğim.