Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tedavi Yöntemleri

Durum
    maskofmandless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Exclamation Tedavi Yöntemleri

iyi günler arkadaşlar. Ben 3 aydır pozitifim (erkeğim). 3 ayda belki 5 kere kyrioterapi yaptırdım ama yine inatla aşağı yukarı aynı sayılarda siğil çıkmaya başladı (10 dan fazladır). 1 ay önce de Ahcc (time healt) kullanmaya başladım. Grupta birisi 3 ayda negatif olduğunu ahcc ve probolis ve veregen krem kullandığını yazmış. Bende araştırmam üzerine veregen kremin çok başarılı bir ilaç olduğunu tekrarlamayı çok düşürdüğünü öğrendim ama ne yazık ki tr de satışı olmadığından sipariş edemedim. Bende acaba ahcc kullanıp bölgesel bağışıklılığı artırmak için de aldara ya başlasam ve 3 hafta da bir de kyrioterapi yaptırım olandan kurtulsam ve tekrar etmesini düşürsem mantıklı mı diye soruyorum ? varsa çözüm önerileriniz lütfen yazın cidden sinirden patlayacağım artık.

Durum
    colt1994 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Tedavi Yöntemleri

Sakin ol hocam geçmiş olsun
    Ahcc kullanım süresine göre zamanla azalıyor biraz daha sabır
    Ahcc yanında propolis kullanabilirsin

Durum
    Tecrübeli Üye

propolis denemiştim ilk ay ama bir etkisini göremedim tam sonra 1 ay civarı imutor kullandım ama şimdi kullanmıyorum onu ahcc imutor birlikte hap manyağı olmayım dedim sadece ahcc kullanıyorum ama dediğim gibi aldara ya da başlarsam sanki hızlı bir netice alacakmışım gibi geliyor aldara +ahcc+3-4 haftada bir krioterapi sizce nasıl olur ?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı maskofmandless Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi günler arkadaşlar. Ben 3 aydır pozitifim (erkeğim). 3 ayda belki 5 kere kyrioterapi yaptırdım ama yine inatla aşağı yukarı aynı sayılarda siğil çıkmaya başladı (10 dan fazladır). 1 ay önce de Ahcc (time healt) kullanmaya başladım. Grupta birisi 3 ayda negatif olduğunu ahcc ve probolis ve veregen krem kullandığını yazmış. Bende araştırmam üzerine veregen kremin çok başarılı bir ilaç olduğunu tekrarlamayı çok düşürdüğünü öğrendim ama ne yazık ki tr de satışı olmadığından sipariş edemedim. Bende acaba ahcc kullanıp bölgesel bağışıklılığı artırmak için de aldara ya başlasam ve 3 hafta da bir de kyrioterapi yaptırım olandan kurtulsam ve tekrar etmesini düşürsem mantıklı mı diye soruyorum ? varsa çözüm önerileriniz lütfen yazın cidden sinirden patlayacağım artık.
    Merhabalar @Maskofmandless, öncelikle grupta 3 ayda negatif olan kişiyi referans almamanı öneririm. Buna ben de dahil olmak üzere hepimiz en az 1 sene ugrastık bu virüsle, ben 1,5 seneden 1-2 ay sonra negatif olabildim, çoğu kişi de ahcc'ye başladıktan 6 ile 10 ay arasında negatif oluyor. 3 ayda negatif olan kişiye ben de şaşırmıştım ama bu yaygın bir şey asla değil, nasıl oldu hala hayret ediyorum, ilginç yani. Ama herkesin bünyesi farklı, genel cogunlugumuz ahcc kullandıgı muddetin başından itibaren 6. ile 10.ay arasında negatif oluyor bu aklında olsun yani daha 5 ila 9 ay arası bir sürecin var. Bu süreçte tabi jilet kullanma, cinsel ilişki yaşama -yakınlaşma da dahil-, sağlıklı ve iyi beslenip sigaradan uzak dur-

Aldara deneyebilirsin, ben 4 ay kullandım haftada 3 gün kullanılınca tahriş ediyor en iyisi haftada 2 gün. performans olarak eh, parasının tam karşılığını veren bir ürün değil, forumda anket yapmıştık çoğunluk böyle düşünüyorum ama bence yine de bir dene, belki cok memnun kalacakısn.

Durum
    Tecrübeli Üye

teşekkürler arya. bende şaşırmıştım 3 ayda negatif olmasına ama hayat işte. yani benim sinirimi bozan siğil kısmı siğil çıkartmadan pozitif olsam çok dert etmem her gün acaba başka yere bulaşır mı diye korkuyorum (ağız, anal). bundan dolayı da siğil çıkartmayı azaltmam gerekiyor zaten nasıl bir viral yükse anlamadım belki 5 kere krio yaptırdım hala aynı haftaya krio seansım var yine ama bugün aldara alcam ahcc aldara bölgesel bağışıklılığı yükseltsin ki şu sayılar azalsın krio yaptıra yaptıra mayın tarlası gibi oldu bölge.o arkadaş veregen etkili demiş ama veregen eu da satılıyor tr de değil tr de lokal bağışıklılık artıran aldara var aklıma ordan geldi yani. dediğim gibi arya ben 1 sene tedaviyi gözden çıkardım sadece siğil varken başka bir yere bulaş olmasından korkuyorum

Durum
    Admin

Alıntı maskofmandless Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler arya. bende şaşırmıştım 3 ayda negatif olmasına ama hayat işte. yani benim sinirimi bozan siğil kısmı siğil çıkartmadan pozitif olsam çok dert etmem her gün acaba başka yere bulaşır mı diye korkuyorum (ağız, anal). bundan dolayı da siğil çıkartmayı azaltmam gerekiyor zaten nasıl bir viral yükse anlamadım belki 5 kere krio yaptırdım hala aynı haftaya krio seansım var yine ama bugün aldara alcam ahcc aldara bölgesel bağışıklılığı yükseltsin ki şu sayılar azalsın krio yaptıra yaptıra mayın tarlası gibi oldu bölge.o arkadaş veregen etkili demiş ama veregen eu da satılıyor tr de değil tr de lokal bağışıklılık artıran aldara var aklıma ordan geldi yani. dediğim gibi arya ben 1 sene tedaviyi gözden çıkardım sadece siğil varken başka bir yere bulaş olmasından korkuyorum
    Evet kendine 1 yıl ver, en dogrusu en kafa rahat olanı bu. Öbür türlü ha negatif oldum ha olacagım, sigil cıktı vs diye yıkılırsın, en temizi 1 yıl bununla ugrasacagını bilmek ve sigil cıktıgında uzulmemek. 1-2 ay cıkmazsa da sevinmemek (ama tabi olumluya gidişat oldugunu gösterir) Negatifim diyebilmen için 5-6 ay en az sigil cıkarmıyor olman lazım.

Durum
    Tecrübeli Üye

peki önerdiğin başka bişey var mı arya ahcc 6 tane aldığım için vücudu yormayım diye imutor kompleks i bıraktım ama şimdi düşündüğümü bir deneyeceğim eğer etksisini alırsam yazacağım burda zaten mantıklı geliyor bana genel bağışıklılığı yükseltip (ahcc) bunu bölgesel bağışıklıla götürmek (aldara) ile hem viral yükü hemde süreci kısaltacağını düşünüyorum zaten siğilleri 3 haftada bir yaktırıyorum

Durum
    erdi98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Dostum selamlar. Hpvyi 3 sene önce atlatmış, negatife dönmüş ve 2 ay önce yeniden karşılaşmış (doktor kontrollerim sonucu hep negatifti) biri olarak sakin olmanı öneririm. 3 sene önce yaptığım tek şey doktorun bana aşı ol önerisi bunun yanında lezyon çıkarsa verrutol sürmem ve bununla birlikte de takviye alıp bağışıklığımı güçlü tutmamdı. Beta glukan, multivitamin, sağlıklı beslenme ve spor. O zamanlar yaptığım tek şey buydu.

Şimdiyse 3 doz aşılı olmama rağmen 2 gün önce 5.doz aşımı vuruldum yine doktor önerisiyle. Bunun yanında ahcc kullanmaya başladım ve beta glukan, propolis, spor beslenme vs yine devam ediyorum. Demem o ki, stres yapmanı gerektirmeyen sakin kalıp bünyeni de güçlü tutman gereken bir virüs. Lezyonun varken seks yapmaman partnerini koruman için çok önemli bir nokta. Her banyonda betadin banyosu yap. Asla jilet kullanma. Çamaşırlarını ve havlularını 50 derecede ayrı yıka. Bunlar benim ilk atlattığım seferde yaptıklarım ve şimdi tekrardan yaptıklarım... Biraz sancılı ve can sıkan bir süreç fakat vücudun bunu atabiliyor. Bir sorun olursa mesaj atabilirsin..

Durum
    Admin

Alıntı erdi98 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum selamlar. Hpvyi 3 sene önce atlatmış, negatife dönmüş ve 2 ay önce yeniden karşılaşmış (doktor kontrollerim sonucu hep negatifti) biri olarak sakin olmanı öneririm. 3 sene önce yaptığım tek şey doktorun bana aşı ol önerisi bunun yanında lezyon çıkarsa verrutol sürmem ve bununla birlikte de takviye alıp bağışıklığımı güçlü tutmamdı. Beta glukan, multivitamin, sağlıklı beslenme ve spor. O zamanlar yaptığım tek şey buydu.

Şimdiyse 3 doz aşılı olmama rağmen 2 gün önce 5.doz aşımı vuruldum yine doktor önerisiyle. Bunun yanında ahcc kullanmaya başladım ve beta glukan, propolis, spor beslenme vs yine devam ediyorum. Demem o ki, stres yapmanı gerektirmeyen sakin kalıp bünyeni de güçlü tutman gereken bir virüs. Lezyonun varken seks yapmaman partnerini koruman için çok önemli bir nokta. Her banyonda betadin banyosu yap. Asla jilet kullanma. Çamaşırlarını ve havlularını 50 derecede ayrı yıka. Bunlar benim ilk atlattığım seferde yaptıklarım ve şimdi tekrardan yaptıklarım... Biraz sancılı ve can sıkan bir süreç fakat vücudun bunu atabiliyor. Bir sorun olursa mesaj atabilirsin..
    Bizimle bilgilerini paylaştığın için teşekkürler Bu arada ben çamaşırları 30-40 derecde yıkadım çoğunlukla ekstra bir şey yapmadım. Hani bazı çamaşırlarınızda çekme ve daralma olabilir diye söylüyorum.

Durum
    kivircik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı erdi98 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Öncelikle geçmiş olsun demek istiyorum. Özel görmezseniz merakımı mazur görün fakat negatife dönmüş olmasının sebebi virüs ile tekrar etkileşime girmiş olmanızdan mı kaynaklı? Bünyede negatif olduktan sonra tekrar etme ihtimali mi var demek istiyorsunuz?

Bu Konu için Etiketler