Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cın1 ve cin2

Durum
    butimarr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cın1 ve cin2

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba.
    24 yaşındayım ve smear testi sonucum kötü çıktı onkoloji bölümüne yönlendirildim, kolposkopi yapıldı ve bugün sonuçlarım geldi. cın1 ve cin2'ye sahibim. doktorum 6 ay sonra tekrar gel,yaşın genç gerileme olabilir dedi. 1,2,3 diye sıraladı kanser öncesi aşamaları, bunlardan ikisine sahibim 6 ay sonra gittiğimde cin3 te çıkarsa o zaman kazimamiz gerekir ama şuan için takipte kalmanda fayda var dedi. Açıkçası korkuyorum, hemen propolis sipariş verdim bağışıklığı güçlü tutmak adına.. Hikayesi benimle aynı olanlar tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim, herkese geçmiş olsun.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Cın1 ve cin2

Alıntı butimarr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba.
    24 yaşındayım ve smear testi sonucum kötü çıktı onkoloji bölümüne yönlendirildim, kolposkopi yapıldı ve bugün sonuçlarım geldi. cın1 ve cin2'ye sahibim. doktorum 6 ay sonra tekrar gel,yaşın genç gerileme olabilir dedi. 1,2,3 diye sıraladı kanser öncesi aşamaları, bunlardan ikisine sahibim 6 ay sonra gittiğimde cin3 te çıkarsa o zaman kazimamiz gerekir ama şuan için takipte kalmanda fayda var dedi. Açıkçası korkuyorum, hemen propolis sipariş verdim bağışıklığı güçlü tutmak adına.. Hikayesi benimle aynı olanlar tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim, herkese geçmiş olsun.

Merhabalar butimar, geçmiş olsun öncelikle. Benim hikayemi belki biliyorsundur bilmiyorum ama ben cin3'tüm ve senin yaşlarındayken öyleydim. 23 yaşında cin3'tüm. Nasıl oldu bilmiyorum, yani sanma ki cinsel geçmişim çok dolu, kesinlikle öyle bir şey yoktu, sanırım bu bir piyango. Tek kişiyle birliktelik yaşasan dahi o kişi hpv bulaştırıyorsa sana; hpv'sin.

Cin1 ve cin2'nin gerileme ihtimali var. Cin1 gerilemesi daha yüksek ihtimal ama doktor izlemeye alarak çok iyi yapmış. Benimki izlenmedi çünkü ben cin3'tüm ve acil leep konizasyon yapıldı. Benim hikayemi okumak ve genel anlamıyla bilgi sahibi olmak istersen hpvliyiz blog sayfama bakabilirsin, sana birkaç içerik buldum daha önce yazdığım bunları okuyabilirsin:

1) https://hpvliyiz.wordpress.com/2017/...nsere-donusur/

2) https://hpvliyiz.wordpress.com/2019/...onrasi-kanama/

Bunun dışında propolis güzel ama yeterli değil. Çok sağlıklı beslen, bol c vitamini için sabahları yeşil çarliston biber tüket en cok c vitamini ilginç şekilde biberde var, kivi de tüket günde 1 adet. Sabah kahvaltıda 3-4 yesil carliston + 1 tane kivi günlük olarak çok iyi olur. kefir de icebilirsin, yesil cay da hpv geriletiyor bilimsel kanıtlı. Eğer imkanın varsa ahcc'de öneririm o da negatif olmak konusunda epey etkili oldu bizlere.

Durum
    butimarr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Çok teşekkür ederim...

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı butimarr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim...
    Rica ederim