Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv için Proshield takviyesi

Durum
    Sel_sel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv için Proshield takviyesi

Öncelikle merhaba,
    Hpv tip 6 ve 51 var. Son gittiğim doktor proshield diye bir takviye, gardasil aşı önerdi..proshield diye bir takviye duydunuz mu hiç İnternette araştırdım hiç bişey bulamadım. Aşı hakkında kuskularım var bıkac kötü şey okuyunca ne yapmalıyım sizcce. Birde smear temiz ama tip 51 cııktı diye kolposkopi önerdi sonuca göre leep işlemi dedi. Başka bir doktora sordum smear temizse gerek yok dedi bu konu da d a kafam karıştı

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hpv için Proshield takviyesi

smear temiz olduğunda ve içeride de bir şey görmezse doktor, kolposkopiye gerek duyulmuyor evet, doğrudur.
    Eğer smearde farklılık varsa gerek duyuluyor. Prosedür bu şekilde benim de bildiğim kadarıyla.

Söylenen takviyeyi ben hiç duymadım, forumda üyelerden vs.
    Seni yönlendirmek gibi olmasın, amacım yardım etmek ama bir takviye alacaksan hpv negatif yapma konusunda iyi olan ahcc'ye bakabilirsin, ben öyle negatif oldum mesela, forumdaki diğer üyelerde. Forumda ''ahcc kullananlar'' kategorisi var oradaki yazıları okuyabilirsin sadece söylemek istedim.
    Eğer takviye kullanmayacaksan, bol bol kivi, yeşil çarliston biber, hazır kış geliyorken brokoli, turp tarzı şeyler yiyebilirsin bunlar bağışıklıga olumlu etki eder ve zinde kalmanı sağlar, yeşil çay ve kefir de içmeyi unutma düzenli olarak.

Durum
    Yeni Üye

Takviye kullanıcam.. Sabah eczaneden ahcc aldım ama amino up mış.. Onu kullanıp memnun olan cok yok sanırım.. Almıs bulundum. Bıtsın alva dan time health ahcc almayı dusunuyorum.. Okudugum kadarıylar cok cok ıse yaramıs.. Birde bu ahcc lerın bı yan etkısı falan varmı herhangı bısı bulamadım bu konuda..

Durum
    Yeni Üye

Şey bide siz aşı olduunuz mu.. Bu konudada insanlar 2 ye ayrılmıs durumda

Durum
    ercüment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

AHHC'nin tek yan etkisini hafif mide de yanma olarak yaşadım ben sadece 8 ay kullanmada, o da her zaman olmadı.Ama tabii ki bu kişiden kişiye değişen bir durum olabilir. Mantar türlerine karşı bir alerjiniz yoksa veya başka bir sağlık sorununuz yoksa yan etki etmeye de bilir. Ben ne olur nolmaz diyerek işe gitmediğim bir günde kullanmıştım ilk başladığım zaman.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Sel_sel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takviye kullanıcam.. Sabah eczaneden ahcc aldım ama amino up mış.. Onu kullanıp memnun olan cok yok sanırım.. Almıs bulundum. Bıtsın alva dan time health ahcc almayı dusunuyorum.. Okudugum kadarıylar cok cok ıse yaramıs.. Birde bu ahcc lerın bı yan etkısı falan varmı herhangı bısı bulamadım bu konuda..
    Ahcc'nin bir yan etkisi yok çünkü ilaç değil kendisi, bir gıda takviyesi. Ama mesela bazı kişilerin bağırsakları ahcc kullanırken çok güzel çalışmış. Yani böyle ufak tefek etkileri olabiliyor sanırım bünyeden bünyeye değişiyor.

not: bu arada ahcc'nin yan etkisi yok cümlesi bana ait değil, ilaç için dr. judith smith söylemişti sanırım. Yani ben kafama göre böyle söylemiyorum, bir dayanağım oldugundan böyle söyledim.

Durum
    Yeni Üye

Anladım cok tesekkur ederim ☺👍