Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc kullanırken siğiller

Durum
    lilakedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahcc kullanırken siğiller

3. Ayıma girecegim düzenli kullanıyorum ama sigillerim aynı hızla çıkmaya devam ediyor. Onlar için ne yapmalıyım. negatif olma süremi uzatirlar mi dursalar şimdilik?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc kullanırken siğiller

Onları da yok ettirmelisin, belli bir düzen içerisinde.Örneğin 15 günde bir gidip yaktırmak/dondurmak gibi.
    Siğiller hiçbir zaman en baştaki süreç kadar çok fazla çıkmazlar, zamanla muhakkak azalırlar. En azından hepimize öyle oldu. Hepimizde azaldı ama çıkmaya devam etti, sonra da azalarak bitti. Tabii ki de negatif olma sürecini uzatırlar, böyle bir şey yapıp vücudunda hpv yükünü fazlasıyla taşırsan bu yanlış bir kullanım olur. Karar senin, ben olsam döviz bu kadar artmışken böyle önemli bir takviyeyi (ahcc) risk altına almazdım ve nasıl yapılıyorsa öyle kullanırdım.

Durum
    fallingfree - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ben de sigiller ilk ciktiginda yaktirdim ve hemen ahcc kullanmaya basladim. Aradan bir ay bile gecmeden tekrar çıktı. Moralimi cok bozdu ve cok stres yapiyorum. Ahcc kullanmaya devam edecegim ama bu hizda cikmaya devam ederse ne yapacagim bilmiyorum

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı fallingfree Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de sigiller ilk ciktiginda yaktirdim ve hemen ahcc kullanmaya basladim. Aradan bir ay bile gecmeden tekrar çıktı. Moralimi cok bozdu ve cok stres yapiyorum. Ahcc kullanmaya devam edecegim ama bu hizda cikmaya devam ederse ne yapacagim bilmiyorum
    Ahcc kullanmak demek, kullandığın anda siğillerin kesilmesi anlamına gelmiyor. Hep söylerim 4.ayında siğil çıkartıp 6.ayında negatif olan var forumda. Yani bu iş sabır işi, 6 ay olur veya 8 ay olur, hemen ilk aydan direkt sonuç almayı beklemek sonradan hayal kırıklıgı yaratabiliyor siğil çıktığında. Hepimiz bu süreci yaşadık, sabırsız oluyor insan biliyorum ama sabretmelisiniz ve kendinizi negatif olacagınıza tüm kalbinizle inandırmalısınız, 'bir şeyi gerçekten istersen, onu gerçekleştirmek için bütün evren işbirliği yapar' demiş Paulo Coelho