Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv 56 8 ayda negatif

Durum
    İyi düşün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv 56 8 ayda negatif

Arkadaşlar herkese merhaba son 8 ay hayatımda 10 yıl gibi geçti. Aslında birçoğu gibi bendede asıl sıkıntı aksyete bozuklupu olması ve en kötüsünü düşünmemdi. Öncelikle her soruya sabırla cevp veren site sahibi aryaya teşekkür ederim. Hikayeyi kısaca özetleyeyim.Erkek bireyim. Evleneli 2 sene oldu. 1 Sene sonunda çocuğumuz oldu. Doğum sonrası eşimin kanamaları 3 ay sonrasında bile bitmedi. Kontrolde rahim içinden parça aldılar. Patoloji sonucu bebek plesantası rahme yapışmış çıktı. Sonrasında ilaçlarla parça atıldı. Kanama tam durdu derken 1 haft asonra yine kanama başladı. Tekrar kontrol rahim ağzından kanıyor dediler. Hop tekrar kolposkopi ve 4 yerde sıkıntı var dedi doktor ve hpv kaynaklı dedi. Patoloji sonucu çıkana kadar 10 gün hiç uyumadım yemedim. Sonuç ise sadece kronik servisitti. Hiçbir redavi yaptırmadık. 8 ay boyunca hergün propolis ve bal propolis arı sütü karışımı yedik. Bugun sonuç çıktı eşim 8 ay sonra negatif. Sizlerede umut olsun diye hemen yazayım dedim. Ben negatif oldum mu bilmiyorum. Aslında kendi mide hiç düşünmüyorum. Eşimde hiç siğil çıkmadı. Bende ilk kanama zamanı siyah renkli 5 tane çıkıntı vardı. Onların siğil olduğunu öğrensim ve yaktırdım. Şükür tekrar çıkmadı. Psikolojik olarak çok zorlandım. Namaza başladım maneviyata önem verdim. Allaha andıkça rahatladım. Bunuda yapmadam kafayı yerdim. Herkese bu zor yolculukta başarılar dilerim. Her namaz sonrası hiç tanımasam bile sizlerede dua ettim. Sizlerdende dua bekliyorum. Arya iyşki varsın ve bu siteyi kurmuşsun allah sana mutlu ömür nasip etsin.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hpv 56 8 ayda negatif

Merhabalar @iyi düşün, eşin adına cok sevindim gerçekten. Umarım sen de negatif olmuşsundur, tekrar sigil cıkmaması olumlu işaret. Eğer 6-7 ay daha çıkmazsa sen de umutlanmaya başlayabilirsin artık

Sizler de iyi ki varsınız, ben sadece hem kendi yaptıklarımı anlatıyorum hem de gerçekten yardım eli uzatmak istiyorum. Ne mutlu ki negatif olmuş eşin Tekrar tebrik ederim, geçmiş olsun.