Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İstanbul- Avrupa jinekolog Önerisi

Durum
    Nora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

İstanbul- Avrupa jinekolog Önerisi

Arkadaslar merhaba.1 seneye yakindir hpv 16'ım var.kolposkopi sonucumda cin1 cikmisti.6 ay ahcc kullandim ve cinsel iliskiden uzak yasadim ama sonrasinda test yaptirdigimda hpv 16 gecmemisti ve smear sonucunda sıkıntılı cıktı.Doktor da tekrar kolposkopi yaptirmami istedi.Bu surecte sigil hic cikarmadim.Ama smearim iyi olmamasi falan bir miktar moralimi bozdu.Belki daha uzun sure ahcc kullanmam gerekiyordu ama maddi durumum el vermedi.
    Bu şehirde yeniyim ve sureci beraber atlatabilecegim gercekten iyi ve ilgili bir doktora ihtiyacim var.Özel muaneye verebilecek durumum yok ama devlette veya bir tik daha uygun ozel hastanelerde doktor tavsiyesiniz varsa cok sevinirim.En son gittigim kadin hem hsv hem hpv oldugumu sorunca direkt meslegimi sordu ve asiri rahatsiz ediciydi bir durumdu.Bir daha boyle doktorlarla muhatap olmak istemiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: İstanbul- Avrupa jinekolog Önerisi

Selam nora, doktorla enerjin tamamen senlik bir şeydir. Yani şu açıdan diyorum; ben sana bir doktor onersem bile o doktorun sana senin istediğin gibi davranıp davrabmayacağı meçhul, senin doktora verdiğin enerji ne, doktorun sana verdiği enerji ne? bunlar tamamen soyut kavramlar o yüzden ben birkaç öneride bulunabilirim ama avrupa yakası için sadece dr. kamer özeri öneririm orada çok doktor deneyimim olmadı çünkü. Anadolu yakasında olsaydın 1-2 tane iyi doktor önerirdim.

Durum
    Nora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Enerji konusunda haklisin ama en azindan hpv konusunda dogru yonlendirebilecek ve hastasiyla ilgili bir doktor ariyorum.Kolposkopi de yaptiracagim icin biraz tedirginim.Tesekkurler bu arada ama ben avrupa yakasinda yasadigim icin bu tarafi sordum ama anadolu yakasinda onerecegin doktorlar varsa onlarida ogrenmek isterim.Saglik icin tabiki uzak mesafe fark etmez.Bu sehirde cok yeni oldugum icin hic bir fikrim yok hastane doktor vs konusunda

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Nora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Enerji konusunda haklisin ama en azindan hpv konusunda dogru yonlendirebilecek ve hastasiyla ilgili bir doktor ariyorum.Kolposkopi de yaptiracagim icin biraz tedirginim.Tesekkurler bu arada ama ben avrupa yakasinda yasadigim icin bu tarafi sordum ama anadolu yakasinda onerecegin doktorlar varsa onlarida ogrenmek isterim.Saglik icin tabiki uzak mesafe fark etmez.Bu sehirde cok yeni oldugum icin hic bir fikrim yok hastane doktor vs konusunda
    Hpv ve Doktorlarımız kısmında, istanbul anadolu yakasındaki doktorlar başlığında daha yeni yazı yazdım. Yaklaşık 4 gün önce falan rutin pap smear ve muayane için gittim. Her şey iyi çıktı, bakalım smear testi de iyi çıkacak umuyorum. Ama bunun dışında o yazıda çok iyi bir doktoru deneyimledim, hem alanında çok iyiymiş, hem de çok ilgiliydi, bol bol bilgi vermekten çekinmedi falan. Doçent doktor bu arada, özel sağlık sigortan var mı bilmiyorum ama yoksa sarsabilir maddi durumu, buna dikkat et derim. İsmi: doç. dr mesut polat.

Durum
    Aurora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar, ilişki sırasında kanamam nedeniyle doktora gittim ve özel hastanedeki doktor bana çok fazla sayıda polipim olduğunu söyledi daha sonra içime sinmediği için doktor araştırmasına başladım ve doktorumu buldum. daha ilk kontrolde bunlar yassı ve polip olamaz dedi.Hpv genotipleme için örnek aldı ve smear testi yaptı. Test sonuçlarım çıkana kadar hpv hakkında neredeyse birçok şeyi öğrenmiştim. ve sonuçlar çıktığında HPV 16 ve HPV 18 i birlikte taşıyordum. Dünya başıma yıkıldı doktorum yaklaşımı o kadar iyiydi ki abla gibi . Kolposkopi yapmamız gerektiğini söyledi kolposkopi sonrası sonuç İn situ karsinom. bütün rahim ağzımı CİN3 kaplamıştı. yaklaşık 3 ay önce Leep oldum rahim ağzımın neredeyse tamamı alındı. şuanda doktorumun tavsiyesi üzerine Deflagyn kullanıyorum. Ocakta tekrar smear aldıracağım. Doktorumun adını burdan yazmam yanlış olur mu bilmiyorum o nedenle ikilemde kaldım ama bu lanet hastalıkta ki en büyük destekçim doktorumdu

Durum
    Aurora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bezmi alem üniversitesi hastanesi doçent doktor Ayşe filiz Gökmen karasu

Durum
    Aycha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba,
    Geçmiş olsun. Kolposkopi ve leep için ayrı ayrı ne kadar ödeme yaptınız, bilgi verebilir misiniz?
    Teşekkürler.

Durum
    Aycha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Aurora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, ilişki sırasında kanamam nedeniyle doktora gittim ve özel hastanedeki doktor bana çok fazla sayıda polipim olduğunu söyledi daha sonra içime sinmediği için doktor araştırmasına başladım ve doktorumu buldum. daha ilk kontrolde bunlar yassı ve polip olamaz dedi.Hpv genotipleme için örnek aldı ve smear testi yaptı. Test sonuçlarım çıkana kadar hpv hakkında neredeyse birçok şeyi öğrenmiştim. ve sonuçlar çıktığında HPV 16 ve HPV 18 i birlikte taşıyordum. Dünya başıma yıkıldı doktorum yaklaşımı o kadar iyiydi ki abla gibi . Kolposkopi yapmamız gerektiğini söyledi kolposkopi sonrası sonuç İn situ karsinom. bütün rahim ağzımı CİN3 kaplamıştı. yaklaşık 3 ay önce Leep oldum rahim ağzımın neredeyse tamamı alındı. şuanda doktorumun tavsiyesi üzerine Deflagyn kullanıyorum. Ocakta tekrar smear aldıracağım. Doktorumun adını burdan yazmam yanlış olur mu bilmiyorum o nedenle ikilemde kaldım ama bu lanet hastalıkta ki en büyük destekçim doktorumdu
    Merhaba,
    Geçmiş olsun. Kolposkopi ve leep için ayrı ayrı ne kadar ödeme yaptınız, bilgi verebilir misiniz?
    Teşekkürler.