Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 3 yılda geçmedi bir türlü, ömürlük diyorlar, yardım lütfen

Durum
    nohpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

3 yılda geçmedi bir türlü, ömürlük diyorlar, yardım lütfen

Merhaba,

Öncelikle cinsiyetim erkek, 3 yıldır tedavi oluyorum. 3 doktor/dermatolog değiştirdim ancak kurtulamadım ne yazık ki. Gittiğim doktorlar ahcc kullanmamı istemediler ve bir ömür siğillerin çıkacağını, tedavisinin olmadığını söylediler. Bu sitede ise daha farklı hikayeler okudum ve umutlandım açıkçası.
    İstanbul' da HPV uzmanlığı olan, ya da sizlerin memnun kaldığınız doktor, hastane önerilerine çok ihtiyacım var.
    Şimdiden teşekkürler...
    (İnternetteki aramalarda genelde kadın doğum uzmanlarını görüyorum, sitelerinde erkekte hpv tedavisi ile ilgili bilgiler olsa da sanırsam biz erkekler gidemiyoruz)

Kısaca geçirdiğim süreçten bahsedeyim:

3 yıl önce genital bölgemde ilk siğillerle tanıştım ve direkt doktora gittim. 3 ayda bir kontrole gelmem istendi, her tedavide 3 ayda bir olmak üzere kreyoterapi yapıldı. Her seferinde çok küçük boyutlarda ve az miktarda (2-3) yeniden çıktılar. Doktorlar her seferinde siğillerin çok küçük olduklarını o yüzden ahcc' ye ihtiyacım olmadığını söylediler. Hatta bazı lezyonların siğil olup olmadığından emin olmadıklarını ancak ne olur ne olmaz onları da yakalım dediler.

Herkese geçmiş olsun

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: 3 yılda geçmedi bir türlü, ömürlük diyorlar, yardım lütfen

Siğiller çok küçük ahcc'ye ihtiyacın yok diyor ama her 3 ayda bir gel yakalım donduralım neyse muayanesi alalım, iyiymiş ya nasıl bir soygun bu. 3 senedir bunu yaşatmaları sana, çok vicdansızca geldi bana. 2-3 lezyondan para alıp birde muayane parası alınca oh diyorlarsa demek....

Neyse konu hiçbir zaman sigil kücüklügü büyüklüğü ile alakası yok, senin vucudunda hpv var bunu doktorlarda biliyor. siğilin kücük o yuzden ahcc kullanmana (yani aslında hpv den kurtulmana) gerek yok diyor şaka gibi. Hayır olay ahcc'de değil bence, nasıl bu kadar denemeye karşılar ben anlamadım. Benim eski doktorum eğer dediğin gibi yan etkisi yok ise deneyebilirsin demişti, şimdi jinekolog olarak onu öneririm insanlara ve öneriyorum da, dünyanın en iyi doktoru olduğu için değil, yöntem denenmesine karşı olmayan, yenilikçi, sadece kendi çıkarını ve alacağı parayı düşünmeyen ahlaklı bir doktor olduğu için.

Hpv negatif olmak için ahcc kullanıyoruz, bana inan bunu sigil küçüklüğü ve büyüklüğü ile hiç alakası yok.

Durum
    nohpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Çok teşekkürler cevap için, forumda bahsettiğin ahcc' ye başlıyorum ben de. Ne kadar süre kullanmalı acaba ahcc' yi

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı nohpv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler cevap için, forumda bahsettiğin ahcc' ye başlıyorum ben de. Ne kadar süre kullanmalı acaba ahcc' yi
    En az 6 ay devam ederse kullanmaya devam

Bu Konu için Etiketler