Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv için Proshield takviyesi

Durum
    Sel_sel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv için Proshield takviyesi

Öncelikle merhaba,
    Hpv tip 6 ve 51 var. Son gittiðim doktor proshield diye bir takviye, gardasil aþý önerdi..proshield diye bir takviye duydunuz mu hiç Ýnternette araþtýrdým hiç biþey bulamadým. Aþý hakkýnda kuskularým var býkac kötü þey okuyunca ne yapmalýyým sizcce. Birde smear temiz ama tip 51 cýýktý diye kolposkopi önerdi sonuca göre leep iþlemi dedi. Baþka bir doktora sordum smear temizse gerek yok dedi bu konu da d a kafam karýþtý

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hpv için Proshield takviyesi

smear temiz olduðunda ve içeride de bir þey görmezse doktor, kolposkopiye gerek duyulmuyor evet, doðrudur.
    Eðer smearde farklýlýk varsa gerek duyuluyor. Prosedür bu þekilde benim de bildiðim kadarýyla.

Söylenen takviyeyi ben hiç duymadým, forumda üyelerden vs.
    Seni yönlendirmek gibi olmasýn, amacým yardým etmek ama bir takviye alacaksan hpv negatif yapma konusunda iyi olan ahcc'ye bakabilirsin, ben öyle negatif oldum mesela, forumdaki diðer üyelerde. Forumda ''ahcc kullananlar'' kategorisi var oradaki yazýlarý okuyabilirsin sadece söylemek istedim.
    Eðer takviye kullanmayacaksan, bol bol kivi, yeþil çarliston biber, hazýr kýþ geliyorken brokoli, turp tarzý þeyler yiyebilirsin bunlar baðýþýklýga olumlu etki eder ve zinde kalmaný saðlar, yeþil çay ve kefir de içmeyi unutma düzenli olarak.

Durum
    Yeni Üye

Takviye kullanýcam.. Sabah eczaneden ahcc aldým ama amino up mýþ.. Onu kullanýp memnun olan cok yok sanýrým.. Almýs bulundum. Býtsýn alva dan time health ahcc almayý dusunuyorum.. Okudugum kadarýylar cok cok ýse yaramýs.. Birde bu ahcc lerýn bý yan etkýsý falan varmý herhangý býsý bulamadým bu konuda..

Durum
    Yeni Üye

Þey bide siz aþý olduunuz mu.. Bu konudada insanlar 2 ye ayrýlmýs durumda

Durum
    ercüment - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

AHHC'nin tek yan etkisini hafif mide de yanma olarak yaþadým ben sadece 8 ay kullanmada, o da her zaman olmadý.Ama tabii ki bu kiþiden kiþiye deðiþen bir durum olabilir. Mantar türlerine karþý bir alerjiniz yoksa veya baþka bir saðlýk sorununuz yoksa yan etki etmeye de bilir. Ben ne olur nolmaz diyerek iþe gitmediðim bir günde kullanmýþtým ilk baþladýðým zaman.

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Alýntý Sel_sel Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Takviye kullanýcam.. Sabah eczaneden ahcc aldým ama amino up mýþ.. Onu kullanýp memnun olan cok yok sanýrým.. Almýs bulundum. Býtsýn alva dan time health ahcc almayý dusunuyorum.. Okudugum kadarýylar cok cok ýse yaramýs.. Birde bu ahcc lerýn bý yan etkýsý falan varmý herhangý býsý bulamadým bu konuda..
    Ahcc'nin bir yan etkisi yok çünkü ilaç deðil kendisi, bir gýda takviyesi. Ama mesela bazý kiþilerin baðýrsaklarý ahcc kullanýrken çok güzel çalýþmýþ. Yani böyle ufak tefek etkileri olabiliyor sanýrým bünyeden bünyeye deðiþiyor.

not: bu arada ahcc'nin yan etkisi yok cümlesi bana ait deðil, ilaç için dr. judith smith söylemiþti sanýrým. Yani ben kafama göre böyle söylemiyorum, bir dayanaðým oldugundan böyle söyledim.

Durum
    Yeni Üye

Anladým cok tesekkur ederim ☺👍