Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    14.Haziran.2021
    Tecrbe Puan
    0

3 ylda gemedi bir trl, mrlk diyorlar, yardm ltfen

Merhaba,

ncelikle cinsiyetim erkek, 3 yldr tedavi oluyorum. 3 doktor/dermatolog deitirdim ancak kurtulamadm ne yazk ki. Gittiim doktorlar ahcc kullanmam istemediler ve bir mr siillerin kacan, tedavisinin olmadn sylediler. Bu sitede ise daha farkl hikayeler okudum ve umutlandm akas.
    stanbul' da HPV uzmanl olan, ya da sizlerin memnun kaldnz doktor, hastane nerilerine ok ihtiyacm var.
    imdiden teekkrler...
    (nternetteki aramalarda genelde kadn doum uzmanlarn gryorum, sitelerinde erkekte hpv tedavisi ile ilgili bilgiler olsa da sanrsam biz erkekler gidemiyoruz)

Ksaca geirdiim sreten bahsedeyim:

3 yl nce genital blgemde ilk siillerle tantm ve direkt doktora gittim. 3 ayda bir kontrole gelmem istendi, her tedavide 3 ayda bir olmak zere kreyoterapi yapld. Her seferinde ok kk boyutlarda ve az miktarda (2-3) yeniden ktlar. Doktorlar her seferinde siillerin ok kk olduklarn o yzden ahcc' ye ihtiyacm olmadn sylediler. Hatta baz lezyonlarn siil olup olmadndan emin olmadklarn ancak ne olur ne olmaz onlar da yakalm dediler.

Herkese gemi olsun

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Cevap: 3 ylda gemedi bir trl, mrlk diyorlar, yardm ltfen

Siiller ok kk ahcc'ye ihtiyacn yok diyor ama her 3 ayda bir gel yakalm donduralm neyse muayanesi alalm, iyiymi ya nasl bir soygun bu. 3 senedir bunu yaatmalar sana, ok vicdanszca geldi bana. 2-3 lezyondan para alp birde muayane paras alnca oh diyorlarsa demek....

Neyse konu hibir zaman sigil kcklg bykl ile alakas yok, senin vucudunda hpv var bunu doktorlarda biliyor. siilin kck o yuzden ahcc kullanmana (yani aslnda hpv den kurtulmana) gerek yok diyor aka gibi. Hayr olay ahcc'de deil bence, nasl bu kadar denemeye karlar ben anlamadm. Benim eski doktorum eer dediin gibi yan etkisi yok ise deneyebilirsin demiti, imdi jinekolog olarak onu neririm insanlara ve neriyorum da, dnyann en iyi doktoru olduu iin deil, yntem denenmesine kar olmayan, yeniliki, sadece kendi karn ve alaca paray dnmeyen ahlakl bir doktor olduu iin.

Hpv negatif olmak iin ahcc kullanyoruz, bana inan bunu sigil kkl ve bykl ile hi alakas yok.

Yeni ye
    yelik tarihi
    14.Haziran.2021
    Tecrbe Puan
    0

ok teekkrler cevap iin, forumda bahsettiin ahcc' ye balyorum ben de. Ne kadar sre kullanmal acaba ahcc' yi

zel ye
    yelik tarihi
    21.Ocak.2020
    Tecrbe Puan
    2

Alnt nohpv Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ok teekkrler cevap iin, forumda bahsettiin ahcc' ye balyorum ben de. Ne kadar sre kullanmal acaba ahcc' yi
    En az 6 ay devam ederse kullanmaya devam

Bu Konu iin Etiketler