Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AHCC serüvenim

Durum
    nilüfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

AHCC serüvenim

Herkese merhaba, günler süren ağlama krizlerim sonrasında bugün kendimi toparladım. 6 tane farklı tip var bende, 3ü yüksek riskli, 3 ü düşük riskli. Biyopsi sonucumu almaya gideceğim bugün. Doktorum HSIL olabilir dedi, acilen Leep olmam gerekebilir.

29/09/2021
    Time Supplements AHCC kullanmaya basladım. Tüm bunların biteceğini biliyorum. En kısa sürede belki bir yıl içerisinde ben ve eşim HPV negatif olacağız. Ve bebeğimizi kucağımıza alacağız.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: AHCC serüvenim

Merhabalar Nilüfer, cok geçmiş olsun. 6 tane tip fazlaymış evet ama acilen leep olmayabilirsin cin1 vs çıkarsa. cin3 çıkarsa kesin leep olursun, cin2 ise tamamen doktora bağlı. sana tavsiyem cin2 çıkarsan cin2 belgeni de alıp başka 2 doktora daha muayane olman, diğerleri de leep ol diyorsa veya bir kişi daha diyorsa muayane sonucu o zaman düşün bence.

Durum
    Yeni Üye

Cin3 çıktı. Smear Ascustu bu arada Dün Leep oldum. Her seyin yoluna girdiğini görebiliyorum. cok kısa sürede atlatacağız

Durum
    Admin

Alıntı nilüfer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cin3 çıktı. Smear Ascustu bu arada Dün Leep oldum. Her seyin yoluna girdiğini görebiliyorum. cok kısa sürede atlatacağız
    Senin adına sevindim umarım atlatacaksın, cok geçmiş olsun kanaman olabilir bol bol dinlen

Durum
    Yeni Üye

Güncelleme

ahcc baslayalı neredeyse 2 ay olacak. leep sonucumda cerrahi sınırlar bir iki noktada teğet geldi. Doktorum güvenilir bi onkolog jinekolog tecrübelerime dayanarak beklemeni istiyorum senden dedi. cünkü ben bir an önce cerrahi sınırlar negatif sonucunu görmek için hızlı bir sekilde ikinci leep op olmayı düsünüyordum. Doktorum deflagyn ve ahcc ile bagısıklıgmı güclendirip buradan kurtulacagıma inanıyor. Leep sonrası görünen rahim ağzında inan bana bir sorun görünmüyordu, zaten leep sonrası o bölgeyi yakarak orayı bağlıyoruz. Yüzeyde bir sey kals bile bu islemi kriyo gibi düsünebilirsin gitmistir dedi.. Simdi deflagyn kullanımım bittiğinde smear vermeye gideceğim.

Kendime 1 yıl verdim, bu esnada esim ile prezervatif ile iliskiye girmeye devam ediyoruz doktorumun önerisi ile. Dualarım deflagyn bittiğinde smearin normal gelmesi.. belki cok zor 3 ayda cin1 ya da ascus a gerilemesi bile benim için çok büyük bir umut olacak.

Bu esnada yaptıklarım:

Her gün 3 bardak yesil cay
    Cvitamini ,D vitamini ,Cinko takviyesi
    Betaglukan
    Hergün kefir ve propolis
    Her sabah aç karnına 6 ahcc

2 gün önce bunlara folik asit de ekledim, 3 ay boyunca hepsini aynı anda kullanıyor olacagım. Doktorum papillex de önerdi fakat online da papillex ve etkisi ile iligli bir yorum bulamadıgım icin baslamadım.. Folik asit bittiğinde belki diyetime eklemeyi düsünebilirim. Önümüzdeki hafta spora baslıyorum. İsim gereği biraz stresliyim, kafama cok takmamay calısıyorum. Düzenli uyuyorum her gün 11 - 12 gibi yatıp sabah 7:30da kalkıyorum. Elimden geldiğince sağlıklı beslnmeye calisiyorum. İlk leep islemimden bir hafta önce kolposkopi sırasında 3 - 4 minik siğil yakılmıstı. Sonrasında bir daha hiç çıkmadı çünkü o günden itibaren bu diyete basladım. Ahcc nin etkisi oldugunu düsünüyorum, tüm bu takviyelere baslamadan önce rüzgar esse anında salya sümük hasta olurdum. Simdi ofisteki herkes hastalıktan geberirken sadece bi bogazlarım sisip 2 gün sesim kısık gezdim sonrasında hızlıca toparladım.

cin3 seviyesinde oldugumu öğrenmeden önce hergün her yerimde bir ağrı hissediyordum. Resme vücudum bana sinyaller gönderiyormus, ve köpek gibi sigara iciyordum, uyku düzenim falan yoktu her gün 3 4 saat uykuyla ise gider aksamları disariya cıkardık esimle. Simdi cok daha canlı hissediyorum, kendimi daha iyi hissediyorum.

Her sey cok güzel olacak, suanlık planlarım

Temmuz ayında hpv tip test yaptırmak.. bakalım hepimiz negatif olacagız.. Bu sürec bizi daha güclü daha iyi daha duyarlı insanlar yapıyor biliyorum. Yalnız değilsiniz.. Cok yazmasamda her gün okuyorum, hepiniz negatif olma hikayeleriniz bana gülümseme veriyor, evet bir gün ben de buraya yazacagım diyorum. Hepiniz cok değerlisiniz

Durum
    Yeni Üye

-6 ahcc
    -zencefil tozu ile zencefil cayı
    -1 saat sonra kefir + propolis
    -yarım saat sonra sebze ağırlıklı + peynir + haslanmıs yumurta
    -hemen ardından organik yesil cay
    -1 saat sonra wheatgrass powder(1 tatlı kasıgı ve bir büyük bardak su ile)
    -öğle yemeği (evden iş yerine götürüyorum, chia tohumlu minik salata)
    -folik asit
    -yarım saat sonra organik yeşil çay
    -1 saat sonra beta glukan
    -avokado ve yanında c vitamin içeren herhangi bir meyve
    -yarım saat sonra C,D,Çinko
    -aksam yemeği(kendim yapıyorum)
    -yarım saat sonra organik yeşil çay
    -1 saat sonra yaban mersini
    -yatmadan önce altın süt(bir tatlı kaşığı zerdecal + bir büyük su bardagı süt + karabiber(zercal etki etsin diye göz kararı biraz ve zeytinyagı bir iki damla) ısıtıp içiyorum.

Hiçbir virüsün dayanabileceğini düşünmüyorum......

Durum
    Yeni Üye

selenium kullanmak ile ilgili cok gidip geliyorum yaaa... Zaten hali hazirda bir sürü sey kullanıyorum. Eğer bir supplement daha ekleyecek olursam bu birinin yerini almalı diye düsünüyorum. b12 min eksik oldugunu biliyorum ama b12 benexol gibi ilacları zamanında kullandııgmda yüzümde alerji gibi bir sürü korkunc derecede sivilce cikmisti. Tüm bu moral durumlarıma bi de cirkinlesmeyi ekleyemem.. O sebeple kırmızı etten almaya calisiyorum.. İnanılmaz sağlıklı hissediyorum, youtube da türk kullanıcılardan cok fazla bu virüsü yenmek ile ilgili video yok fakat yabancı diliniz var ise ingilizce videolar cok etkili oluyor moral toparlamakta. O videolardan gördüğüm ne varsa hepsini kendi bünyeme uyarladım. Deflagyn bitsin, ev yapımı hindistan cevizi yagı, limon yagı ile yapılan fitilleri bile deneyesim var.. Cok pis gaza geldim, yeneceğim!!!!

su günlük alınan değerlere bakın.... her gün allokin alfa olmak gbi bi sey şaka bir yana.. bağışıklığı hali hazirda düsük olan herkesin biraz daha efor göstermesi gerektiğine inanıyorum. Tüm bu ekstra cabam bu sebeple.

bu yaptıklarımız ile millet cin3 den normal seviyelere inip negatif oluyor ve bunu korunmadan aynı partner ile iliski yasamaya devam ederken basarıyor... Asssla önermiyorum sadece umut olmasını diliyorum.

yazdıkca yazasım geliyor.. leep kadar travmatik bir op olamaz herhalde. hastane odasında opdan cıktıktan sonraki hallerimmmm neyse hiç düşünmeyeceğim günler gelecek mi acaba.... eeyyy negatif olmus dostlarım, söyleyin bakalım her seyi unutabiliyor muyuz.. Cünkü ben unutmak asla hatirlamak istemiyorum. Belki de bu sebeple negatif olanlar girmiyor bir daha siteye. Cok büyük ihtimalle uzunca bir süre negatif olduktan sonra ben de girmem. Varlıgını hatırlamak istemiyorum.. O sebeple diğer dostlarıma yol göstersin diye en azından yasarken ayrıntılı yazayım diye düsündüm söz veriyorum negatif oldugumda buraya yazacagım beklemede kalın

I believe I can fly....HER SEY COK GUZEL OLACAK, KIMSE TATLI CANINI SIKMASIN.. sadece ahcc alın diyorum. benim yaptıklarım biraz ekstrem ve organik yiyeceklere ulasımım cok kolay, o sebeple herkese ve her bütceye uygun bir recete olmayabilir fakat sitedeki herkes *sadece ahcc ile negatif oldu*, bunlar benim ekstralarımm. aklınızda bulunsun.

ALLAHIM SAVASMA GUCU VERDIGIN ICIN SANA SUKURLER OLSUN

Durum
    Yeni Üye

Hızlıca bir update

Her sey yolunda hala siğil cikmadi ilk yakildiğindan beri. O seanstan hemen sonra ahcc ye baslamıstım.

Haftada 2 - 3 spor yapıyorum. Sağlıklı beslenmeye çalışıyorum.
    bazen hala cok düşüyorum çok ağlıyorum. Negatif olacağıma eminim, umarım ruhen de iyileşiriz....

AHCC
    BETA GLUKAN & elderberry complex (solgar)
    Folate (solgar)
    Ester Vitamin C (solar)
    Vitamin D - 6 damla
    Vitamin b12 (cigneneblr solgar)
    iki üç günde bir propolis suda çözünen 30 damla falan atıyorum eğriçayır
    haftada bir iki kefire indim

acai powder, wheatgrass powder falan gibi antioksidan powderları yogurt su süt gibi karistirip içmeye calisiyorum genelde
    yesil cay ve bol su
    ayrıca deflagyn kullanıyorum, son kutuya gecmek üzereyim, herhangi bir yan etkisi falan yok ilk enjekte ettiğimde colk hafif bi yanma gibi bi his geliyor 5 10 sn geçiyor hemen.

Insallah hepimiz teker teker negatif oluruz..

Elon musk abimiz demiski bir işi bitirmek için kendine 10 yıl veriyosan, 10 yılda bitirirsin. 6 ay veriyosan 6 ayda..
    Her sey psikoloji ve inanmak ile ilgili.... Demem o ki inanırsak yapabiliriz <3
    Umarım bir sonraki update cok güzel haberler ile olur. Kimse umudunu yitirmesin lütfen hepimiz negatif olacağız ama öyle ama böyle... elbet olacağız

Durum
    Yeni Üye

ahcc ile 4. ay bitiyor hala bir siğil cikmadi xxxx <3

Aynı zamanda deflagyn devam ediyor, deflagyn 1 bucuk aya ancak biter.. O bittikten sonraki ilk regl bitince smear verilecek. O zamana kadar su biorezonansa mı gitsem diye düsünoyrum... Gidersem mutlaka yazarım.
    Her sey yolunda

Durum
    Admin

Alıntı nilüfer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahcc ile 4. ay bitiyor hala bir siğil cikmadi xxxx <3

Aynı zamanda deflagyn devam ediyor, deflagyn 1 bucuk aya ancak biter.. O bittikten sonraki ilk regl bitince smear verilecek. O zamana kadar su biorezonansa mı gitsem diye düsünoyrum... Gidersem mutlaka yazarım.
    Her sey yolunda
    selam nilüfer her şeyin yolunda olmasına cok sevindim sen yine de kendini aşırı yükseltme ama iyi gidiyorsun 4ay sigilsiz güzel.

Bu Konu için Etiketler