Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 35 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AHCC serüvenim

Durum
    Msue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: AHCC serüvenim

Alıntı nilüfer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba herkese, her sey yolunda sizleri merak ediyorum giriyorum foruma arada. hiçbir kötü durum kalıcı değil hayatımızda, o kadar güçlüyüz ki aşamayacağımız bir şey yok. şanslıyız burada toplanıp bildiğimiz tüm iyilikleri birbirimize aktardık. bu forum olmasa kaybolmus hisseder belkide ahcc nin önemini bile bilmeden yıllarca uğraşacaktık. o yüzden bu foruma vefa borcumun olduğunu hissedip arada girip hepimizin zamanında hissettiği gibi korkan arkadaslara umut asılamak istiyorum. tekrar çok teşekkürler arya <3 umarım bizlerin zamanında birbirimize duyduğumuz saygıyı yeni üyeler de birbirine gösterir. kavga falan edilmiş, şaka gibi. sanki baska derdi yok burdaki insanlarin, lütfen burayı her zaman olduğu gibi sevgi saygı umut dolu bi forum olarak koruyalim, buna ihtiyacı olan binlerce insan var.
    Selam nilüfer geçmiş olsun bende 9 ay önce ağzımda çıktı tip 61 ağzımda tesbit edildikten sonra genital bölgemde 3 tane kararti çıktı şüphelendim silvri hpv merkezi jinegolog gittim test yaptırdım onları gösterdim ben dedi endişe etme dedi biri penis kökünde idi aşıya başladım bu arada eşimle ilişki yaşamıhorum. 2 ay sonra ikinci aşıya gidince kolon hastanesi silivride ciddiyete gidip emin olmak için muayene oldum oda ben dedi. Epey eşimle ilişki yaşamadık 6 buçuk ay sonra ilişki yaşadık maalesef eşimde hpv çıktı şu an için sihil yok diğer rahim testi temiz çıktı ilişkiden iki gün sonra gittim başkarahatsızlik için üroloji doktoru sihil dedi dondurdu zaten bu olaydan sonra 36 gün geçince eşime test yaptırdım pozitif maalesef eşime aryanında söyledi gibi ilaca başlıcam eşim için ben 4 aydır kullanıyorum 6 ay sonunda hem oral hem genitalden test yaptıracam ne kadar süre kullandınız bide İstanbul çevresinde iseniz doktor tavsiye edebilirmisiniz

Durum
    İnanıyorumhemengeçecek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Doktorunuz kim acaba

Durum
    Hatice1618 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bana moral oluyorsunuz, paylaşımlarınız için teşekkür ederim😘

Durum
    Hatice1618 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Paylaşımlarınızı okudukça moral buluyorum, ruh halim çökmüştü, toplamaya çalışıyorum

Durum
    gzm
    gzm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba bende Ocak 2023 te hpv olduğumu öğrendim bende siğil çıkmıştı o şekilde farkettim devlet hastanesinde bir doktora gitmiştim ilk o teşhisi koyunca özel hastanede doçent doktor buldum ona gittim oda bana lazer dedi ama sanırım o işlemin adı başka birdeymiş çünkü 3 Prof dr ye gittin ikiside lazer değildir o falan demişti her neyse o işlem ile bütün siğillerimi temizledi 27 ocakta bu işlemi yaptırdım o günden bugüne 6 ay geçti tek bir siğilim bile çıkmadı Şubat ayında Tine Health marka Ahcc kullanmaya başladım ve ekstra propolis damla ve propolis+polen+arısütü içeren tablet kullandım İkiside Beeo marka ve solgar marka çinko kullanıyorum 4-5 ay kadar son 1 aydır içmiyorum şimdide probiyotik takviyesi kullanmaya başlıcam bunu özellikle hpv ile birlikte ortaya çıkan ve artık hayatımı zindana çeviren kronikleşen mantar tedavisi için kullanıcam umarım işe yarar 6 ay sonunda negatif olanlarda varmış ama mantarım bile geçmedi hpv negatif olduğumu düşünmüyorum o yüzden ben 9. Ayın sonunda test yaptırcam bu arada nisan ayında smear yaptırdım sonucu temiz çıktı Benign servikal sitoloji yazıyor sonucunda ayrıca 2 hafta önce kan tahlili yaptırdım hemogram biyokimya vitamin ve mineraller dahil hepsi çok iyi çıktı sadece b12 düşük geldi doktor gayet iyi durumda olduğunu söyledi bilmiyorum bu konu etki eder mi birde benim alerjim vardı kimyasal kokulara karşı sabun parfüm deterjan vb. Gibi ve sürekli hasta olurdum bu sebepten hergün alerji ilacı içiyordum Ahcc kullandığımdan beri hiç ilaç içmedim ve bu kokulara maruz kalmama rağmen hiç hasta olmadım normalde markette deterjan reyonundan geçsem etkileniyordum bana Ahcc nin iyi geldiğini buradan anlıyorum ne parfüm ne vücut spreyi nede limon kolonyası dışında herhangi bir kolonyayı bile kullanamayan ben şimdi bazı parfümleri kullanabiliyorum iyi ki bu foruma ve Arya ya denk geldim kendisine çok teşekkür ediyorum umarım 9. Ayın sonunda bende buraya negatif haberlerimi vermeye gelirim bu arada bende testte Tip 51 çıktı ama doktor siğillerim olduğu İçin sende o tiplerde vardır dedi testte bu tiplere bakılmıyor çünkü

Bu Konu için Etiketler