Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree6Likes

Konu: AHCC Kapsül Kullanımı - Yardım

Durum
    ateykan0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

AHCC Kapsül Kullanımı - Yardım

Merhaba arkadaşlar,

Tip 16 ve Tip 11 HPV türüne sahibim ne yazık ki. Olabildiğince erken ve iyi bir şekilde süreci atlamak kurtulmak istiyorum HPV'den. İstanbul Levent'te bir merkez dün 3. kez yaktırma işlemini yaptırdım ve genital bölgem şu an yara bere içinde. Bugün eczaneden aşağıdaki AHCC'yi aldım. Doktorum bana sabah 3 akşam 3 olacak şekilde 1 ay AHCC kullanmamı söyledi. Forumdaki yorumlardan anladığım kadarıyla HPV'den en erken 4 ayda kurtulabilirim gibi duruyor. Ana sorum şu: AHCC'yi ne kadar süre günde 6 kapsül şeklinde almalıyım sizce? 45 kapsülünün 1800 Tl olduğunu ve günde 6 kapsül kullanacağımı düşünürsek ayda 180 kapsül 7200 Tl yapıyor. Ne yazık ki bu ekonomide ciddi masraf. Yorumlarınız benim için çok değerli. Ek olarak başka ne önerileriniz olur?

Ek olarak erkeğim. HPV'de kadınların ya da erkeklerin iyileşme süreci değişiyor mu bilmiyorum bu yüzden belirtmek istedim.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin
    Amino up iyi bir marka ancak dediğin gibi çok çok pahalı. Sırf bu sebeple çok fazla denenmedi. Biz onun yerine time health kullandık. Ben onunla negatif oldum, forumdaki negatiflik yazılarına bakarsan çoğumuz onunla negatif olduk. Amino up'a başladıysan devam et tabii ki bozma ama bütçen zorlanırsa kesinlikle time health'e şans vermeni öneririm çünkü ayda 1,5 - 2 bin tl ye halledebilirsin 7200 vermek yerine.

Durum
    Ripe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    3 aydır amino up kullanıyorum. Ve inanın hiç siğil çıkmadı
    Cilekkiz ve ateykan0 bunu beğendi.

Durum
    Yeni Üye
    Değerli yorumlarınız için teşekkürler. 2 kutu Amino Up almıştım. Dün 4 kutu da Time Health sipariş verdim. Amino Up üzerinde tavsiye edilen günde 3 kapsül diyor. 3 kapsül 1.23 gram ediyor diyor. Ben de sabah 3 akşam 3 olarak mı kullansam acaba? Bunu bitirip Time Health geçiyorum o kesin

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin
    günde 3 gram alman gerekiyor, cunku dr judith smith'in ahcc ve hpv deneyinde böyle yapıldı ve ben de, forumdaki herkeste günde 3 gram kullandık deneye uygun sekilde. Yani senin 6 kapsul alman gerekiyor dogru. Time health'ten de fayda göreceğine eminim, ayrıca sahipleri cok iyi insanlardır, ben senelerdir tanıyorum hem bana hem de forumdakilere cok yardımları dokunmuştu, özellikle ahcc türkiye'de henuz satısı cıkmadıgında biz cok zor sartlarda getiriyorduk...
    ateykan0 bunu beğendi.

Durum
    Yeni Üye
    Teşekkür ederim Arya desteğin için. Umarım bir yan etkisini yaşamam. Bir an önce kurtulmak istiyorum

Durum
    Yeni Üye
    Bir sorum daha olacaktı. Ben AHHC başlamadan 1.5 hafta önce Çinko, Omega 3, Magnezyum Malat, C & B+ & D3 ve D vitaminlerine başlamıştım. Bunlara da devam etsem böbrekleri çok yorar mıyım acaba? Günde 6 AHCC ile birlikte bunları alırsam toplam 10 hap kullanıcam günde. Böbreklerimi yormasından korkuyorum

Durum
    Atem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Selamlar, umarım en kısa sürede atlatırsın. Literatürde erkekler için ciddi bir problem oluşturmasa da partnerin varsa problem olabiliyor. Benim kız arkadaşım ile bu süreci yönetmemiz aslında bana bir yük oluşturuyor çift taraflı düşünmek bazen yorabiliyor. İlk olarak Şubat başında siğilerimi yaktırmıştım sonra doktordan memnun kalmayınca Süleyman hocadan bir randevu alıp şubatın ortalarında tüm siğilleri yaktırdım. Şuana kadar bir siğil oluşumu gözlemlemedim belki de ben göremiyorumdur fakat her iki cinsiyet için düzenli doktor takibi ve kontrolleriyle üstesinden gelinebilir. Tüylü kal bol hareket ve su iç gerisi zaman
    ateykan0 bunu beğendi.

Durum
    Ella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Ahcc Amino up i nereden temin etmistiniz? Ben de quality of life kinoko ahcc kullaniyorum iherb den siparis etmistim ama guvenemiyorum bir turlu amino up trademark olarak gosterilse de.
    ateykan0 bunu beğendi.

Durum
    Yeni Üye
    Selamlar, cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. Benim en çok kafama takılan siğil çıkması. 1. muayneye 13, 2. muaynede 3 ve 3 gün önceki 3. muaynemde 12 siğil yakıldı. Yara bere içinde genital bölgem. Tamamen düzelmek istiyorum. Hem negatif olmak bir daha siğil dahi görmemek. İstanbulda önerebileceğiniz doktor var mı 1 ay sonra siğil için kontrole gitmek istiyorum. Avrupa Cerrahi Merkezi'ne gidiyordum Levent'te. Para avcısı gibiler.