Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Pişmanlık

Durum
    Çanakkaleli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Pişmanlık

Sitede yeniyim. Bu satırları yazarken kendimi öldürmek istiyorum. Belki de yarın öldüreceğim. Çok müsait bir ruh halindeyim. Sevdiğim nişanlandığım bir bayan var. Onu canımdan çok seviyorum sayın forum. Ve ben, ben gibi bir şerefsizi haketmiyor. O melek gibi bir insan. Ve benim gibi aşağılık bir insan ona zarar veriyor. Bir önceki konumda anlattığım gibi molluscum teşhisi koyuldu bana ama bildiğin siğil var bende. Ve ben bunu Sevgilime anlattım biliyor. Ama bugün benimle birlikte olmak istedi. 1 yıldır uzağız. Ben olmaz bak hastalık sana da geçer dediysem de çok ısrar etti gelen senden gelsin dedi ve benimle birlikte oldu. Tutamadım kendimi nasıl tutamadım şerefsiz adamın biriyim nasıl hayır diyemedim. Nasıl kıydım ona. Ya ona da hastalık bulaştırdıysam ya ne kadar adi bir adamım uçkuruma sahip çıkamadım bir an. Sevişmenin ortasında geldi aklım yerine. Hüngür hüngür ağlamaya başladım. Sayın forum işte böyle şerefsiz bir adamım ben. Sevdiğim kadına bile bile hastalığımı bu hastalığı bulaştıracak kadar. Belki yarın yok olurum dua ediyorum. Keşke ölsem. Belimde silah olan bir meslekteyim kafam hiç iyi değil. Sanki bir şey olucakmış gibi bir de buraya yazdım. Galiba kimseye anlatamıyorum ondan. Bana yazıklar olsun ya. Gerçekten adi bir insanım. Bulaşmıştır demi. Yazık nasıl çekicek o koter acısını o utancı orasını burasını gösterirken. Allah belamı versin benim.

Durum
    ulvi2424 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Pişmanlık

Sakin ol dunyanin sonu degil belkide hicbise olmuycak yada erkenden olursa ilk yaktircan gitcek

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Sizin suçunuz yok söylemişsiniz onu uyarmışsiniz o kızın yerinde olsam asla asla yapmazdım cok üzüldüm yapmasına %80 ona da bulaştı. Siz de abartmayın bey efendi dünyanın sonu değil ya tedavi olun biter gider neden ölüm düşünüyorsunuz insanlar ne hastalıklarla konserlerle mücadele ediyor bu alt üstü siğil elde çıkan sığılin genital de çıkan versiyonu ve vücuttan atılan bir hastalık bu. Ama kiz arkadaşınız nisanliniz için üzgünüm ona bulaştı eğer birlikte olduysanız

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Çanakkaleli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sitede yeniyim. Bu satırları yazarken kendimi öldürmek istiyorum. Belki de yarın öldüreceğim. Çok müsait bir ruh halindeyim. Sevdiğim nişanlandığım bir bayan var. Onu canımdan çok seviyorum sayın forum. Ve ben, ben gibi bir şerefsizi haketmiyor. O melek gibi bir insan. Ve benim gibi aşağılık bir insan ona zarar veriyor. Bir önceki konumda anlattığım gibi molluscum teşhisi koyuldu bana ama bildiğin siğil var bende. Ve ben bunu Sevgilime anlattım biliyor. Ama bugün benimle birlikte olmak istedi. 1 yıldır uzağız. Ben olmaz bak hastalık sana da geçer dediysem de çok ısrar etti gelen senden gelsin dedi ve benimle birlikte oldu. Tutamadım kendimi nasıl tutamadım şerefsiz adamın biriyim nasıl hayır diyemedim. Nasıl kıydım ona. Ya ona da hastalık bulaştırdıysam ya ne kadar adi bir adamım uçkuruma sahip çıkamadım bir an. Sevişmenin ortasında geldi aklım yerine. Hüngür hüngür ağlamaya başladım. Sayın forum işte böyle şerefsiz bir adamım ben. Sevdiğim kadına bile bile hastalığımı bu hastalığı bulaştıracak kadar. Belki yarın yok olurum dua ediyorum. Keşke ölsem. Belimde silah olan bir meslekteyim kafam hiç iyi değil. Sanki bir şey olucakmış gibi bir de buraya yazdım. Galiba kimseye anlatamıyorum ondan. Bana yazıklar olsun ya. Gerçekten adi bir insanım. Bulaşmıştır demi. Yazık nasıl çekicek o koter acısını o utancı orasını burasını gösterirken. Allah belamı versin benim.
    Geçmiş olsun da satırlarca kendini suçlamışsın. Ben okurken bunaldım.
    Yalnız şu konuda uyarayım; hpv öyle 3-5 günde bitip gidecek bir hastalık değil. Yani 1-2 sene sürer. Sen zaten nişanlıymışsın düğün vs derken illa ki bir şekilde ikinizden biri de birlikte olmak isteyecekti. Tabii ki hiç olmasa daha iyiydi ama burada kendini suclamayı bırak, sen söylemişsin nişanlın istemiş bence o da araştırmıştır ve kısa sürede gitmeyeceğini biliyordur, ya da çok hafife almıştır bu hastalıgı bilmiyorum ama ona da bir şey olmayacak merak etme. Yani kanserdir vs böyle bir şey olmayacak, sigil cıkıp cıkmayacagını dahi bilmiyorsun.

Korunduysanız eğer; ilk ilişkide %60 bulaş ihtimali var. İkncide %80. Yani korunduysanız bir nebze bulaş ihtimali düşük olabilir.

Durum
    azulv2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

abi nasılsın ..umarım iyisinizdir..

Durum
    Kızıl mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Kardeş sakin ol önce. Sen biraz kafayı bozmuşsun. Başlarda hepimiz öyleydik ben de intiharın eşiğinden döndüm. Bende hem anal hem oral hem genital Hpv vardı. Hala da var sadece şu an siğilim yok en azından ben görmüyorum. Ben de çok temiz biriyle beraberim şu an uyarmama rağmen doktora gittim enfeksiyon var dedi cinsellik şu an olmazsa iyi olur dedi söyledim ama dinlemedi birlikte olduk. 5 aydır beraberiz onda şu an bi belirti yok. Ben de daha iyiyim. Açıkçası saldım. Hpv olsak bile yakarak bitirecez bu illeti. Napalım başa gelen çekilir. Ölümü düşünmekle olmuyor. Hayat o kadar basit değil. Bulaştıysa da tek eşlisiniz düzenli tedaviyle birşey olmaz merak etme. Moralini yüksek tut. Birbirinize sarılın destek verin, geçer..

Durum
    İptalediyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Teselli verdiğiniz kullanıcı geçen seneden beri forumda bulunmamış; üye olup 3 gün yazıp gitmiş sonunu da hiç bi zaman bilemicez muhtemelen

Durum
    azulv2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

herkese merhaba değerli vaktinizi alıcagım ama yeniyim forumda biraz dertleşsek..sabahtan beri sinirlerime hakim olamadım agladım..