Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Jet hızıyla tedaviye başlamak!

Durum
    Lateralrise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Jet hızıyla tedaviye başlamak!

Herkese merhabalar; 28 yaşında kadın bireyim. Tam 1 hafta önce vajina içerisine Krem sürerken elime gelen lezyonu farketmemle direkt jinekolog randevusu almam bir oldu. Ve pazartesi günü muayene sonucunda HPV olabileceğini fakat çok fazla akıntım olması sebebiyle kültür alırlarsa doğru sonuç veremeyeceğini söyleyerek bir kaç ilaç yazarak bitince gel şeklinde beni gönderdi. Ki ben hastaneye gitmeden önce kendi kendime hpv teşhisini koymustum, kısacası hazirlikliydim duyacaklarıma ama gene de berbat bir psikolojiye girdim.

Daha sonra nette sorunu nasil cozebilecegimi araştırmaya başladım ve karşıma bu forum çıktı! Başta Arya hanım olmakla birlikte eğitimli, kültürlü, yargılamadan sadece çözüm odaklı bir dizi önerilerin sunulup tartışıldığı bu forum bana doğru yolları gösterdi ve ben hemen kötü psikolojiden sıyrılmaya çalışarak tedavi planlaması yaptım. Sizlere çok teşekkür ederim harika is cikartiyorsunuz! ❤️

Önce AHCC sipariş verdim, bu sabah itibariyle de başladım. Onun dışında demir çinko c vitamini kombinasyonu içeren, reçeteli bir ilaca başladım. Propolis içiyorum. Üç beş sigilim var, onları da dün itibariyle Duoderm ile yakmaya başladım. Sporcu olduğum için sağlıklı beslenme rutinine alışkın birisiyim, buna aynen devam ediyorum. Kısacası 1 hafta önce farkettigim probleme 1 hafta içerisinde vakit kaybetmeden bu şekilde bir tedavi programı hazırlayıp basladim. Sigara alkol kullanmadığım ve bedenimdeki kas kütlesi yüksek olduğundan kendimi bir tık şanslı hissederek motive ediyorum. Günlük 2 kupa yeşil çay bingo iciyorum.

Cok sevdiğim bir sevgilim var. Henüz cinsel birliktelik hiç yaşamadık ve iyiki de yaşamamisiz, bilmeden bunu ona bulaştırmak ihtimali bile düşününce beni çok üzüyor. Esas psikolojimi bozan nokta da burası aslında arkadaşlar; tedavi surecim ne kadar sürer bilmiyorum. Daha smear tipleme bile yapılmadı hangi tipleri taşıdığımi bilmiyorum. Sevgilimden ayrılıp ayrılmamakta kararsızım bilemiyorum. Karışık durumlar içerisindeyim ama Allah'ın ve bilimin sayesinde bu süreci inşallah hepimiz atlatacağız. Dikkatli ve bilinçli şekilde davranıp da negatif olmayan neredeyse yok.
    Tek temennim bu süreç hepimiz için kısa olsun inşallah. Gelişmeleri buraya editleyecegim. Hepimize saglikli ömürler diliyorum💗

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Jet hızıyla tedaviye başlamak!

Merhabalar teşekkürün için ben teşekkür ederim, ben ve üyelerimiz çok paylaşımcı insanlar allahtan, okuyup gitmiyorlar benle birlikte destek olan ve yol gösteren de çok. Hemen bir yol cizmen cok iyi olmus. Bu süreçte yesil çay içmeyi unutma. Dogru bir yoldasın bence cok geçe kalmadan 1 yıla negatif olursun eger tek tip tasıyorsan tabi.

Durum
    Tecrübeli Üye

Gerçekten oylesiniz, ve sayenizde ne kadar insan bilincleniyor. Kısacası insanların hayatını kurtaran hamleler atıyorsunuz bu bir gerçek! ❤️

6 ve 11 kesin gözüyle bakıyorum zira karnabahar şeklinde 2 adet sigilim var. Diğer tipler umarım yoktur, var ise de tedaviye hızlı başlamak hızlıca onlardan da kurtulmama vesile olacaktır diye düşünüyorum. Bu forumdan haberi olmayan veya forumdan önce bu virüsle boğuşan insanlarin pozitiflik süreci 2-3 yıla kadar uzamış gördüğüm kadarıyla. Bilinçle ve doğru davranarak aylar içerisinde bile negatif olunabileceğine ben emin oldum. İnşallah sizlere güzel haberler veririm tek temennim şuan artık bu🙏🏻🙏🏻

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Lateralrise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten oylesiniz, ve sayenizde ne kadar insan bilincleniyor. Kısacası insanların hayatını kurtaran hamleler atıyorsunuz bu bir gerçek! ❤

6 ve 11 kesin gözüyle bakıyorum zira karnabahar şeklinde 2 adet sigilim var. Diğer tipler umarım yoktur, var ise de tedaviye hızlı başlamak hızlıca onlardan da kurtulmama vesile olacaktır diye düşünüyorum. Bu forumdan haberi olmayan veya forumdan önce bu virüsle boğuşan insanlarin pozitiflik süreci 2-3 yıla kadar uzamış gördüğüm kadarıyla. Bilinçle ve doğru davranarak aylar içerisinde bile negatif olunabileceğine ben emin oldum. İnşallah sizlere güzel haberler veririm tek temennim şuan artık bu🙏🏻🙏🏻
    Çok tatlısınız benim en güzel şansım, yönlendirmelerim konusunda insanların bana güvenmesi, kendi izledigim yolu anlatmam ve bu yolda süphe duymamaları. Ben deneyimlerimi paylaşarak ve benden sonra gelenlerde benim gittigim yoldan (ahcc takviyesi, beslenme, doktor kontrol süreci) giderek negatif oldular ve kocaman bir aile olduk.

Bana guvendiginiz icin teşekkür ederim, hiçbir zaman kendime uygulamadıgım bir şeyi size önermem 💙

Durum
    Tecrübeli Üye

Sizi tanıdığım için çok mutluyum. Bu süreci eğer atlatır galip gelirsem, bunda payıniz çok büyük olacak ❤️

Artık sıklıkla paslasacagiz Tekrardan memnun oldum💗 sağlıklı günlerimiz olsun🙏🏻

Bu Konu için Etiketler