Sayfa 5 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu
Toplam 59 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sormak istedikleriniz ?

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

Cevap: Sormak istedikleriniz ?

evet bu mümkün . yüksek riskli tiplerde özellikle.
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    avalonunsisleri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

merhaba. 1,5 ay önce öğrendim hpv taşıdığımı. özel.bir hastanede simir sonucun anormal.cikinca biyopsi yapıldı. sonuç iyi cıktı. ama lsl var denmişti simirde. 3 ay aralıkla takip edicez dendi. ben durmadım 3 ayrı devlet hastanesine gidip simir verdim ve kolposkopi yaptırdım.simir ve kolposkopi sonuçlarım temiz cıktı. oysa aradan 15 gün geçmişti. bu farklılık nasıl olabilir? tıp 16 ve 18 taşıyorum bu arada.

Durum
    pandora78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

@drmedusa hastalarınızın tedavisinde standart olarak nasıl bir yol izliyorsunuz?
    Mevcut odakları bilinen yöntemlerle ortadan kaldırdıktan sonra ilaç tedavisimi öneriyorsunuz? Eğer öyleyse piyasada hpv tedavisi için kullanılan reçeteli ilaçlar nelerdir? Kullanım süresi ne olmalıdır? Bu antiviral ilaçlarla birlikte bitkisel destek kullanılabilirmi/faydası olur mu? Vücutta farkedilmeyen odaklar mevcutsa yine de tedavi etkinliğini korur diyebiliyormusunuz? Bahsi geçen ilaç ve destekleri sağlıklı bir şekilde kullanabilmek için kanda araştırılması gereken değerler varmıdır? Tedavinin başarı oranı nedir?
    Tedavi başlangıcında dikkat edilmesi gereken parametreler nelerdir? Hastanın yaşı/hpv tiplemesi/nüks aralığı gibi. Örneğin X ilacını denediniz ve odaklar tekrarlıyor. Bu durumda Y ilacınımı öneriyorsunuz yoksa enjeksiyon tedavisine mi yöneliyorsunuz? Veya nükslerin sebebini mi araştırıyorsunuz? Sürekli nükslerde kan şekeri ölçümü yapılması ve şekerli gıdalardan uzak durulması gerektiği yazılmış.
    Kısacası dünyada kabul gören veya sizin önerdiğiniz tedavi yaklaşımını merak ediyorum.

Durum
    Sibel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Arkadaşlar dün simir verdim hpv testi yaptırdım sonuç 1 ay sonra çıkıcak ama akıntım olduğunu söylediler hpv testini etkilermi arkadaşlar cevabınızı bekliyorum

Durum
    Butterfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Arkadaşlar aranızda tip35 olan var mı? Leep olalı bir yıl oldu hala pozitifim bu tiple ilgili internrtte cok bilgi bulamadım dr medusa bilgilendirdi saolsun ..aynı tipte olan arkadaşlarım var mı merak ediyorum .

Durum
    Peptidaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Akinti vs etkilemez. Pcr dna sistemleri onu tanimaz. Smear sonnucunuz dogru cikacaktir

Durum
    Peptidaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Tip35 bi kac hastamda ve arkadasimda vardi ama bence onemi yok bunun

Durum
    Butterfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Teşekkür ederim ☺

Durum
    nicola - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Sayın Hocam,
    Ahcc Türkiye ye gelen ürünü aldım fakat kaygılarım var. Çünkü bu forum da bahsedilen markalardan değil. Kullanmamda bir sakınca olur mu içerik olarak aynı mıdır?
    Saygılarımla,

Durum
    daylon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ahcc Japonya'da tek bir firma tarafından üretiliyor. Eczaneden aldıysanız, Türkiye'ye getirten firmanın sahte bir ürün getireceğini sanmam. Fiyat bilgisi verir misiniz? Kaç gr AHCC'ye ne kadar ödediniz? Türkiye'ye

Bu Konu için Etiketler