Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV 16 ve 18'i 2 sene sonra yendim

Durum
    Artık Hpvsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cool HPV 16 ve 18'i 2 sene sonra yendim

Arkadaşlar Merhaba,

Formu üye olmadan uzaktan uzaktan takip ediyordum ve o negatif sonucunu aldığımda buraya yazmanın hayalini yaşıyordum
    Ve sonunda oldu HPV 16 18 ve CIN 1 den kurtuldum. 3 ay boyunca Deflagyn jel kullandım ve 3 ay sonra yaptığım test sonucum da hem tüm tipler gitmişti hem de smear testim temiz geldi. AHCC de kullandım 8 ay kadar fakat negatif yapmaya yönelik faydasını göremedim testim AHCC kullanımından sonra yine pozitifti. AHCC kullandığım sürede hiç grip ve soğuk algınlığı yaşamadım ama bu yönden bana iyi geldi. HPV li olduğum süre de kefir, Imutor, yeşil çay , propolis gibi bağışıklık güçlendiriciler kullandım o kadar çok propolis kullanım ki alerji bile oldum Bu formu oluşturup insanların bilgilenmesini sağlayan herkese çok teşekkür ederim Allah razı olsun. Sayenizde bu kadar bilgilenip bu illetten kurtuldum. Bu virüsü taşıyan CIN 1 seviyesinde olan arkadaşlara tavsiyem direkt AHCC ye başlamak yerine deflagyn e bir şans verip önce onu deneyip son çare AHCC deneyebilirler. Deflagyn AHCC ye göre fiyat olarak daha uygun maddi zorluk yaşayan arkadaşlar için daha iyi olacaktır, biz eşli olarak kullanıp AHCC ye Deflagyn için verdiğimiz paranın 5 katını ödedik. Bilseydim ilk olarak Deflagyn denerdim. Deflagyn CIN 1 geriletme potansiyeli çok yüksek, CIN 2konusuna faydası var mı bilemiyorum araştırabilirsiniz. CIN 2 ve üzeri olan arkadaşlar zaten mutlaka doktor tarafından gerekli cerrahi işlemleri yaptırmalılar. Ne olur kafanıza takmayın vücuttan gitmez hep kalır diyen o kadar çok doktor çıktı ki bunu yeneceğinize inanın ve sağlığınıza dikkat edin Soruları olan arkadaşlar olursa yardımcı olabilirim özelden de yazabilirsiniz.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: HPV 16 ve 18'i 2 sene sonra yendim

Merhabalar öncelikle çok geçmiş olsun 3 ayda tip 18 ve tip 16 gibi 2 tane tipi yenmek sanırım ilk defa görülen bir şey forumda, bir ilksiniz tebrikler ilginç ama sevindirici

Yalnız bir konuda insanları yanlış yönlendirmeyelim: Deflagyn jel, hpv negatif yapmıyor. Bizzat doktor röportajımız var bu soruyu sorduğumuz. Deflagyn jel'in asıl amacı rahimdeki hücrelerde cin1-cin2 çıkmışsa bunu geriletmeye yönelik. Peki bu ne demek? Hpv zaten kişinin rahminde bu tahribatı yaratıyor ve cin1 - cin2 oluşmasına sebep oluyor. Siz hpv'nin yarattıgı tahribattan kurtuluyorsunuz deflagyn jel kullanıp. HPV'NİN KENDİSİNDEN KURTULMUYORSUNUZ aslında, o hala vücudunuzda oluyor.

Durum
    Artık Hpvsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba, sanırım eksik yazmışım. 2 senedir mücadele ediyordum bu virüslerle. Bu süreçte kolposkopi oldum ve CIN 1 geldi direkt Ahcc de kullandım üstüne bir ton takviye edici gıda, fakat negatif yapmadı üstüne hpv 16 varken Ahcc den sonra yaptığım testte hpv 18 de çıkmıştı tek eşli olmamıza rağmen. Denemediğim şey kalmadı 1 sene sonunda doktorumun tavsiyesi ile CIN 1 gerilettiğini ve HPV den de kurtulanlar olduğunu söylediği deflagyn i önerdi. Ve bende kullandım deflagyn den sonra yaptığım test negatifti iki tip birden negatife dönmüştü. Şimdi deflagyn kullanımından sonra test sonucumun negatif gelmesine buna inanmayıp smear yaptırmam da bile negatif sonucu almam için vücudumda hala kaldığını ve negatif olmadığımı mı söylemek istiyorsunuz anlamadım ?

Durum
    Admin

Anladım evet deflagyn geriletme konusunda başarılı bir ürün, forumda kullananlar oldu onlar memnun kaldıkları için ben de üyelere güvendiğimden, cin1 vs durumlarında rahim agzında hücre bozulması olmasın diye, forumdakileri de doktora sor sen bunu diyerek yönlendirdiğim bir ürün.
    Yook negatif olmuşsanız olmuşsunuzudr zaten sigil de cıkmıyordur değil mi?
    Hpv genotiplendirme testinizde hpv tip 16 ve 18'i negatif gördüyseniz negatifsinizdir. Ama smear testinde hpv tip sonucu çıkmaz genelde sadece cin1 in gerilemiş olduğu çıkar.

Benim demek istediğim sizde böyle olumlu etki etmiş olabilir, sevindirici. Ama herkeste bu etkiyi vermiyor ve deflagyn'in asıl görevi hpv negatif yapmak değil. Sadece bu amaçla ve bunun umuduysa başlayan olursa hayal kırıklıgı yaşayabilir.

Durum
    İptalediyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Artık Hpvsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba,

Formu üye olmadan uzaktan uzaktan takip ediyordum ve o negatif sonucunu aldığımda buraya yazmanın hayalini yaşıyordum
    Ve sonunda oldu HPV 16 18 ve CIN 1 den kurtuldum. 3 ay boyunca Deflagyn jel kullandım ve 3 ay sonra yaptığım test sonucum da hem tüm tipler gitmişti hem de smear testim temiz geldi. AHCC de kullandım 8 ay kadar fakat negatif yapmaya yönelik faydasını göremedim testim AHCC kullanımından sonra yine pozitifti. AHCC kullandığım sürede hiç grip ve soğuk algınlığı yaşamadım ama bu yönden bana iyi geldi. HPV li olduğum süre de kefir, Imutor, yeşil çay , propolis gibi bağışıklık güçlendiriciler kullandım o kadar çok propolis kullanım ki alerji bile oldum Bu formu oluşturup insanların bilgilenmesini sağlayan herkese çok teşekkür ederim Allah razı olsun. Sayenizde bu kadar bilgilenip bu illetten kurtuldum. Bu virüsü taşıyan CIN 1 seviyesinde olan arkadaşlara tavsiyem direkt AHCC ye başlamak yerine deflagyn e bir şans verip önce onu deneyip son çare AHCC deneyebilirler. Deflagyn AHCC ye göre fiyat olarak daha uygun maddi zorluk yaşayan arkadaşlar için daha iyi olacaktır, biz eşli olarak kullanıp AHCC ye Deflagyn için verdiğimiz paranın 5 katını ödedik. Bilseydim ilk olarak Deflagyn denerdim. Deflagyn CIN 1 geriletme potansiyeli çok yüksek, CIN 2konusuna faydası var mı bilemiyorum araştırabilirsiniz. CIN 2 ve üzeri olan arkadaşlar zaten mutlaka doktor tarafından gerekli cerrahi işlemleri yaptırmalılar. Ne olur kafanıza takmayın vücuttan gitmez hep kalır diyen o kadar çok doktor çıktı ki bunu yeneceğinize inanın ve sağlığınıza dikkat edin Soruları olan arkadaşlar olursa yardımcı olabilirim özelden de yazabilirsiniz.

Merhaba iki drençli tip virüsten negatif olmanıza Çok sevindim şayet hala forumda olur ve bu mesajımı görürseniz merak ettiğim bir şey sormak istiyorum birkaç yerde yalancı negatiflik sonucundan bahsedilebiliyor özellikle jel kullanımının vermiş olduğu geçici bir negatiflik olabilir mi diye daha sonra merak edip birkaç ay sonra tekrar test yaptırdınız mı içinizin rahat etmesi ve teyid etmek açısından tekrardan geçmiş olsun hepimize

Durum
    Kartalannesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Herkese merhaba
    Bu defanghy jeli eczaneye sordum 900 TL dedi 🙄
    Çok şaşırdım
    Bu kadar yüksek mi ücreti Bu jelin ya

Durum
    Tip16yas35. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Kartalannesi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba
    Çok şaşırdım
    Maalesef yüksek fiyati ve 3 aylik kullanmak gerekiyor.3 lü satilani daha ucuza geliyor ona bakin isterseniz.

Durum
    Admin

Alıntı Kartalannesi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba
    Çok şaşırdım
    Jelin ücreti önceki senelerde bu kadar yüksek değildir. Artan döviz, ülkemizin enflasyonu.... artmayan ne kaldı ki sinir bozucu. Geçen sene aldıgın her şey tam 2 katı fiyatlı şu anda.

Durum
    Tecrübeli Üye

Evet valla ya ne güzel giderim o jelden alırım dedim eczaneye sordum 900 dedi dedim yanlış jel mi sordum acaba 😅🙈

Durum
    Tecrübeli Üye

Evet 3lu olunca 2200 TL dedi ama iste aşıdan oluyorm onunda tanesi 900 ve 3 tane olcam
    Valla zorlayacak şuan gerçekten ikisi

Bu Konu için Etiketler