Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc önerisi ve link

Durum
    Ashabii09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahcc önerisi ve link

Merhabalar, hangi marka ahcc alayım ve alabileceğim güvenli bir alışveriş sitesi varmı ? Kaç kapsül oluyor bir kutu içinde ?
    Şimdiden teşekkürler.

Durum
    Who
    Who - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Ahcc önerisi ve link

Forum olarak genelde Time Health kullanıyoruz link vermek forum içerisinde yasak olabileceği için link paylaşmam doğru olmaz ama googleden Time Health ın Türkiye distribütörü sayfasından detayları inceleyebilirsin.
    (120 Kapsül - 500 mg) günde 6 kapsül 3000 mg olarak kullanıyorum şahsen.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Who Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forum olarak genelde Time Health kullanıyoruz link vermek forum içerisinde yasak olabileceği için link paylaşmam doğru olmaz ama googleden Time Health ın Türkiye distribütörü sayfasından detayları inceleyebilirsin.
    (120 Kapsül - 500 mg) günde 6 kapsül 3000 mg olarak kullanıyorum şahsen.
    Who, hassasiyetin için teşekkürler Bu arada 3000 mg değil, günde 3 gram kullanıyoruz. Forumda link vermek yasak değil ancak ben @Ashabii'ye daha önemli bir şey söyleyeceğim.
    Güvenli bir site derken trendyol vb. tarzı online alışveriş yapılan sitelerde time health yok diye biliyorum. Amazonda var mesela ve oldukça güvenlidir ama sana tavsiyem alacağın yer aynı kişiler olduğu için ürünü gönderme, ürünün orjinalliği (zaten tek distribütör), ürünün kargolanması konusunda hiç sıkıntı yaşamayacağını düşünüyorum kendileri 4 - 5 yıldır forumdakilere yardım ederler, bana da zamanında ahcc gönderenler de onlar.

Bundan dolayı kendi sitelerindeki havale gönderme şeklindeki %3 - %4 tarzı indirimlerden de yararlanabilirsin. Amazondan aldığında herhangi bir indirim geçerli olmaz ama muhtemelen kendi sitelerine yönlenmenizi istiyorlar ki %3 gibi belli bir kutu başına ve havale odemesine indirim yapıyorlar.

Bahsettiğim şey ise şu: https://www.alvasupplement.com/magaza/.

Bu linke tıkla, açılan sayfada aşagı indiginde kargo bedava ve %3 şeklinde indirim görüyorsun havale/eft ödemelerinde. Bundan yararlanmak istersen diye, ben bildiğim için söyledim. Bu tip amazon tarzı sitelerde böyle şeyler olmuyor aklında olsun.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ha bu arada tüm bunlar eğer sen de bizim gibi Time health kullanmak istersen geçerli, direkt yönlendirme yapmış gibi olmayayım ben bildiğim yolu anlattım who'da time healthten bahsedince.

Bu Konu için Etiketler