Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc önerisi ve link

Durum
    Ashabii09 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahcc önerisi ve link

Merhabalar, hangi marka ahcc alayým ve alabileceðim güvenli bir alýþveriþ sitesi varmý ? Kaç kapsül oluyor bir kutu içinde ?
    Þimdiden teþekkürler.

Durum
    Who
    Who - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Ahcc önerisi ve link

Forum olarak genelde Time Health kullanýyoruz link vermek forum içerisinde yasak olabileceði için link paylaþmam doðru olmaz ama googleden Time Health ýn Türkiye distribütörü sayfasýndan detaylarý inceleyebilirsin.
    (120 Kapsül - 500 mg) günde 6 kapsül 3000 mg olarak kullanýyorum þahsen.

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Alýntý Who Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Forum olarak genelde Time Health kullanýyoruz link vermek forum içerisinde yasak olabileceði için link paylaþmam doðru olmaz ama googleden Time Health ýn Türkiye distribütörü sayfasýndan detaylarý inceleyebilirsin.
    (120 Kapsül - 500 mg) günde 6 kapsül 3000 mg olarak kullanýyorum þahsen.
    Who, hassasiyetin için teþekkürler Bu arada 3000 mg deðil, günde 3 gram kullanýyoruz. Forumda link vermek yasak deðil ancak ben @Ashabii'ye daha önemli bir þey söyleyeceðim.
    Güvenli bir site derken trendyol vb. tarzý online alýþveriþ yapýlan sitelerde time health yok diye biliyorum. Amazonda var mesela ve oldukça güvenlidir ama sana tavsiyem alacaðýn yer ayný kiþiler olduðu için ürünü gönderme, ürünün orjinalliði (zaten tek distribütör), ürünün kargolanmasý konusunda hiç sýkýntý yaþamayacaðýný düþünüyorum kendileri 4 - 5 yýldýr forumdakilere yardým ederler, bana da zamanýnda ahcc gönderenler de onlar.

Bundan dolayý kendi sitelerindeki havale gönderme þeklindeki %3 - %4 tarzý indirimlerden de yararlanabilirsin. Amazondan aldýðýnda herhangi bir indirim geçerli olmaz ama muhtemelen kendi sitelerine yönlenmenizi istiyorlar ki %3 gibi belli bir kutu baþýna ve havale odemesine indirim yapýyorlar.

Bahsettiðim þey ise þu: https://www.alvasupplement.com/magaza/.

Bu linke týkla, açýlan sayfada aþagý indiginde kargo bedava ve %3 þeklinde indirim görüyorsun havale/eft ödemelerinde. Bundan yararlanmak istersen diye, ben bildiðim için söyledim. Bu tip amazon tarzý sitelerde böyle þeyler olmuyor aklýnda olsun.

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Ha bu arada tüm bunlar eðer sen de bizim gibi Time health kullanmak istersen geçerli, direkt yönlendirme yapmýþ gibi olmayayým ben bildiðim yolu anlattým who'da time healthten bahsedince.

Bu Konu için Etiketler