Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: arada bir aklıma gelmesi

Durum
    Obalayy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

arada bir aklıma gelmesi

merhabalar.. Eylül 2019 da siğillerimi ağır bir kasintiyla farkettim ve makat sigili teşhisi konuldu. doktor çok olduğu için önce adara krem verdi ben de internetteki araştırmamla sirke falan kullandım ve 1 ay sonra hiç kalmadı. kontrole gittiğim zaman doktor şaşırdı baya bu kadar erken bitmesine ve karanlık oda ve büyüteçle baktı hiçbir şey kalmamış dedi ama hiç içeriye bakmadı sadece iyice gergirdi. araya pandemi girdi aile evine geldim 2 senedir anne yemeği yiyorum ve Akdeniz'li olduğumuz için baya sağlıklı besleniyorum size sorum şu olacak makat içine bakilmadi ve bir belirti falan da yok sizce içerde var mıdır ya da olursa şimdiye kadar dışarı çıkar mıydı aklıma cok kurcalıyor bunlar yardımcı olursanız sevinirim

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: arada bir aklıma gelmesi

Merhaba forumu kurcalarken daha önceki başlıkların da karşıma çıkmıştı. Bence burda sormak yerine kac yıldır gidip Bi doktora gorunseydin endişelerini giderirdin. Biliyorum çünkü bu hastalıkta en ufak Bi endişe insanı mahvediyor. Burda biz sana yoktur da desek vardır da desek sadece Bi varsayimdan ibaret olur. Sana tavsiyem gidip Bi doktora muayene olup durumunu öğrenmen ki eğer varsa tedaviye başlaman geç olmadan. Sağlıklı günler