Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV yi yendimmmmmmmmm yendimmmmmmmmmm

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

HPV yi yendimmmmmmmmm yendimmmmmmmmmm

Merhaba sizlere umut olsun hikayem öncelikle herkese çok geçmiş olsun ben tam 2 yıl önce eylül 2019 da vajinada siğil çıkmasıyla tanıştım hpv ile bu arada bekardım ve bakireyim sürtünme yoluyla bulaştı bu virüs bana ilk zamanlarda dünyalar başıma yıkıldı her gün ağladım kimse ile derdimi paylaşamadım tedavi yolları aradım ve bu foruma rastladım iyiki de rastlamışım sevgili Arya Allah ondan razı olsun herkese olduğu gibi bana da bu yolda ışık oldu onun sayesinde Ahcc gibi bir mucizenin varlığından haberdar oldum deli gibi araştırdım ve kullanmaya karar verdim 1 yıl boyunca ahcc kullandım tabi bununla yetinmeyip beslenmeme çeki düzen verdim kısaca beslenme şeklim Akdeniz usulü idi çok dikkat ettim zaten alkol sigara hiçbir zaman hayatımda olmadı bu süreçte evlendiğim halde cinsellik yaşamadım en acısı da bu idi benim için evlenip eşimi korumak için ondan uzak durmaktı daha sonrasında 1 yıl boyunca siğil tedavisi gördüm inatçıydı her ay 3-4 adet çıkardı çok zor günlerdi en sonunda son 1 yıldır siğil oluşumu yoktu çok araştırdım herkes bakire birine test yapılamaz vs diyip geçiştiriyordu iyi bir doktor buldum kendime ve test yaptırdım iyiki de yaptırmışım ve bugün sonuçlarımı aldım inanamıyorum 21 tip negatif ben hangi tiple savaştım bilmiyorum ama bugün negatif haberimi aldım bir gün bu yazıyı yazacağıma inandım bu foruma girip başkalarına umut olacağıma inandım ben savaştım ben kazandım geçmez diyenlere inanmayın bu hastalık geçiyor şimdi yeniden doğmuş gibiyim çok şükür heyecandan karmaşık yazdım ise özür dilerim herkesten sevgili Aryaya çok teşekkür ediyorum bizlere ışık olduğu için Allah ondan razı olsun sabredin savaşın inanın geçiyor geçiyor geçiyor sağlıkla kalın hoşcakalın

Durum
    cumlemuhendisi59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: HPV yi yendimmmmmmmmm yendimmmmmmmmmm

Yaaa çok sevindim canım kutlarım umarım bir daha hiçbir şekilde böyle bir illetle karşılaşmazsın mutlaka aşıda ol🙏🏻 Bu arada sürüntüyü alan doktorun adı nedir? İstanbulda mı? Normalde bakirelere test yapmıyor doktorlar. Bu bilgiyi paylaşırsan çok mutlu olurum bende 6 ay sonra test yaptırmayı düşünüyorum sürüntüyü hekimin alması daha doğru geliyor bende ona giderim test için.. Tekrardan tebrik ederim geri kalan hayatında hpvsiz mutlu bir ömür olsun inşallah. Yeniden doğmuş gibi hissediyorsundur muhtemelen 😁

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba sizlere umut olsun hikayem öncelikle herkese çok geçmiş olsun ben tam 2 yıl önce eylül 2019 da vajinada siğil çıkmasıyla tanıştım hpv ile bu arada bekardım ve bakireyim sürtünme yoluyla bulaştı bu virüs bana ilk zamanlarda dünyalar başıma yıkıldı her gün ağladım kimse ile derdimi paylaşamadım tedavi yolları aradım ve bu foruma rastladım iyiki de rastlamışım sevgili Arya Allah ondan razı olsun herkese olduğu gibi bana da bu yolda ışık oldu onun sayesinde Ahcc gibi bir mucizenin varlığından haberdar oldum deli gibi araştırdım ve kullanmaya karar verdim 1 yıl boyunca ahcc kullandım tabi bununla yetinmeyip beslenmeme çeki düzen verdim kısaca beslenme şeklim Akdeniz usulü idi çok dikkat ettim zaten alkol sigara hiçbir zaman hayatımda olmadı bu süreçte evlendiğim halde cinsellik yaşamadım en acısı da bu idi benim için evlenip eşimi korumak için ondan uzak durmaktı daha sonrasında 1 yıl boyunca siğil tedavisi gördüm inatçıydı her ay 3-4 adet çıkardı çok zor günlerdi en sonunda son 1 yıldır siğil oluşumu yoktu çok araştırdım herkes bakire birine test yapılamaz vs diyip geçiştiriyordu iyi bir doktor buldum kendime ve test yaptırdım iyiki de yaptırmışım ve bugün sonuçlarımı aldım inanamıyorum 21 tip negatif ben hangi tiple savaştım bilmiyorum ama bugün negatif haberimi aldım bir gün bu yazıyı yazacağıma inandım bu foruma girip başkalarına umut olacağıma inandım ben savaştım ben kazandım geçmez diyenlere inanmayın bu hastalık geçiyor şimdi yeniden doğmuş gibiyim çok şükür heyecandan karmaşık yazdım ise özür dilerim herkesten sevgili Aryaya çok teşekkür ediyorum bizlere ışık olduğu için Allah ondan razı olsun sabredin savaşın inanın geçiyor geçiyor geçiyor sağlıkla kalın hoşcakalın
    Merhaba umudum var, ya ben seni o kadar iyi hatırlıyorum ki ve senin savaşın uzun sürdü gerçekten, ahcc'yi de uzun süre kullandın diye hatırlıyorum ve evliydin de, mesajlasmıştık pek çok kez, ama bravo sana, yani evli olup da bu virüsü yenmek icin cinsellikten kacınman, hpv olup da 2 gün sekssiz duramayan arkadaşlara örnek olsun

Gerçekten kardeşimin başına güzel bir olay gelmiş kadar sevindim, çok mutlu oldum, sürecini belki de iyi bildiğim için, ben bir şey yapmadım sadece bu platformu kurdum ve en içten yardımlarımı sunup bu hastalık konusunda yönlendiriyorum, bu savaşı sen verdin, sen çabaladın kendinle gurur duy Tebrik ederim

Durum
    Özel Üye

cumlemuhendısı çok teşekkür ederim darısı sana ve bu yolda savaşan herkese olsun aynen bana da bakire birine test yapılamaz dediler bir yolu vardır dedim araştırdım ve Ankarada Prof Polat Dursun buldum kendi muayenehanesi var çok iyi bir doktor zaten testi almadan önce muayene etti ve hpv geçip gitmiş dedi rahim ve yumurtalıklara da baktı hepsi normal dedi zaten orda rahatlattı beni testi ise çok rahat aldı hissetmedim bile hiçbir zararı da olmadı kendisini tavsiye ederim ben Ankarada yaşıyorum fakat kendisi için il hatta yurtdışından gelen hastaları var hangi doktora gidersin bilmiyorum ama test yaptırmanı tavsiye ederim çok basit bir işlem korkmana hiç gerek yok

Durum
    Özel Üye

Aryam çok teşekkür ederim savaşım uzun sürdü evet ve mesajlarımla senin başını çok şişirdim hikayeme ortaksın tecrübelerini paylaşarak karanlık günlerime ışık oldun iyiki varsın Allahta senin yolunu aydınlatsın cansın çok kalp

Durum
    colt1994 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Çok geçmiş olsun Allah herkese şifa versin bir an once atlatırız bizde umarim ��

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aryam çok teşekkür ederim savaşım uzun sürdü evet ve mesajlarımla senin başını çok şişirdim hikayeme ortaksın tecrübelerini paylaşarak karanlık günlerime ışık oldun iyiki varsın Allahta senin yolunu aydınlatsın cansın çok kalp
    Teşekkür ederim canım hakkımdaki güzel dileklerin için, mutluluk hep seni bulsun <3
    Arada yine uğra, kaybolma