Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahhc sigili yok eder mi

Durum
    ulvi2424 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ahhc sigili yok eder mi

Mrb bir yandan ahhc kullanirken bir yandan sigillerle mucadele ediyoruz.Peki bazi sigiller gozle gorunemiyor yada fark edemiyoruz.
    Bu surede ahhc kullanip negatif olduk diyelim.Peki sigiller durdugu yerde duruyor mu yoksa negatifle beraber kaybolup gidiyo mu?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahhc sigili yok eder mi

Siğillerin durdugu yerde durmaması lazım. Onlardan kurtulmanız lazım. Örneğin 5 tane aktif sigil varken oturup haydi ahcc bunları yok etsin diye beklemek ve negatif olmayı ummak hatadır. Ama gözünüzden kaçan mikroskobik sigiller yani gözle görüleeyen kücük sigiller cıkabilir evet onlar muhtemelen cogalmıyor ve siz negatif oldugunuzda orda duruyor kaybolup gitme değil de vücutta hpv virüsü negatif oldugu icin geride kalan bir takım seyler gibi dusunebilirsiniz cok detayını ben de bilmiyorum yani varsa ve gözle görülemeyecek kadar kücükse ne olur kısmında.. ama yapmanız gereken onların orda olmaması. Ahcc hem sigilimi yok etsin hem vücudumdan hpv yi atsın dememeliyiz, ahcc nin sigil yok etmek gibi bir vaadi yok.

Durum
    Who
    Who - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Çok güzel soru olmuş. Yani şöyle diyebilir miyiz Sayın Arya ; siğiller gitmediği sürece vücuttan atılmıyor mu HPV?

Durum
    Admin

Alıntı Who Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel soru olmuş. Yani şöyle diyebilir miyiz Sayın Arya ; siğiller gitmediği sürece vücuttan atılmıyor mu HPV?
    Ben böyle yazmadım yukarıda yalnız
    Lütfen iyi okuyun.

AMA DİYORUM Kİ; VÜCUT HALA SİĞİL ÇIKARIYORSA HPV VÜCUTTAN ATILMAMIŞ DEMEKTİR. 3 YIL ÖNCE Bİ SİGİL CIKARMIŞSIN DONDURMAMIŞSIN 1 TANE SİĞİL ÖYLECE KALMIŞ, SONRASINDA 3 YIL SONRA GELİP HPV POZİTİF MİYİM? DİYORSAN BEN DE DİYORUM Kİ; O ÖYLE KALMIŞ VEYA GÖRMEMİŞ OLABİLİRSİN AMA BU 3 YILDA SİGİL CIKARMAMIŞSAN VE NEGATİF RAPORUN VARSA O SİGİL ORDA KALMIŞ AMA VUCUDUN HPV'Yİ ATMIŞ ANLAMINA GELEBİLİR DİYORUM. ve son olarak ekliyorum yazdığım yazıda ''çok detayını ben de bilmiyorum'' diye.

Durum
    Who
    Who - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben böyle yazmadım yukarıda yalnız
    Lütfen iyi okuyun.

AMA DİYORUM Kİ; VÜCUT HALA SİĞİL ÇIKARIYORSA HPV VÜCUTTAN ATILMAMIŞ DEMEKTİR. 3 YIL ÖNCE Bİ SİGİL CIKARMIŞSIN DONDURMAMIŞSIN 1 TANE SİĞİL ÖYLECE KALMIŞ, SONRASINDA 3 YIL SONRA GELİP HPV POZİTİF MİYİM? DİYORSAN BEN DE DİYORUM Kİ; O ÖYLE KALMIŞ VEYA GÖRMEMİŞ OLABİLİRSİN AMA BU 3 YILDA SİGİL CIKARMAMIŞSAN VE NEGATİF RAPORUN VARSA O SİGİL ORDA KALMIŞ AMA VUCUDUN HPV'Yİ ATMIŞ ANLAMINA GELEBİLİR DİYORUM. ve son olarak ekliyorum yazdığım yazıda ''çok detayını ben de bilmiyorum'' diye.
    Aslında bağımsız sormuştum ben soruyu çünkü günlerdir bunu merak ediyordum onun etkisinde kalarak sormak istedim teşekkür ederim

Durum
    Admin

Alıntı Who Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında bağımsız sormuştum ben soruyu çünkü günlerdir bunu merak ediyordum onun etkisinde kalarak sormak istedim teşekkür ederim
    yani şöyle diyebilir miyiz diyince çok bağımsız algılamadım diğer sorudan ama neyse cevap vermiş oldum.