Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lütfen yardim edin

Durum
    Ashabii09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Lütfen yardim edin

Yaklaşık 1 sene önce penisimin üst kısmında göbek deliğinin bi 7 8 cm altında iki adet kahverengi lezyon gördüm. İlk başta et beni falan sanıp umursamadım o süreçte genital temizliğimi jiletle yapıyordum ve bazen kanıyordu siğiller. Sonra penisimin gövdesinde kök kısmında gruplar halinde çıkmaya başlayınca soluğu Cildiye doktorunda aldım ve hpv olduğumu öğrendim... Yalnız devlet hastanesindeki doktor bana sadece kriyoterapi yapıp siğilleri yakıp gönderdi kısa bir süre sonra siğiller tekrar çıkmaya başladı ve şuan sayıları daha fazla. Arkadaşlar inanın psikolojikmen çökmüş durumdayım. Smear testi ilaç tedavisi veya farklı bir tedavi olmuyorum şuan Ahcc 'yi forumlardan okuyup öğrendim. Sizden ricam lütfen bana yol gösterin neyapmalıyım bunu yenmek için nerden nasıl başlamalıyım...

Durum
    cumlemuhendisi59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Lütfen yardim edin

Korkmayın sakin olun. Geçmeyecek bir durum değil bu ilk olanda siz değilsiniz hepimiz aynı yollardan geçtik. Öncelikle jilet kullanmayın sakın. Lezyonlar çıktıysa tekrar dondurma işlemi yaptırın. Orada durmaları faydanıza değil. Beslenmenize dikkat edin ve AHCC kullanın bu deriye lokal yerleşen bir virüs kanınıza falanda geçmeyecek. Bağışıklığınızı yüksek tutun toplumdaki bir çok insan bu virüsle karşılaşıyor, bağışıklığı yüksek olanlar farkında olmadan atıyor vücuttan bazılarında da siğil gibi patojenlere sebep olabiliyor. Erkek olduğunuz için şanslısınız sadece siğil çıkar gidip işleminizi yaptırırsınız. Smear kadınlardan alınır ve bu virüs kadınlar için tehlikeli sizin için o kadar tehlikesi yok yani görsel estetik açısından moreliniz bozulabilir ama siğiller ortadan kalktıktan sonra problem olmayacaktır. Ömrünüzün sonuna kadar bu böyle gitmeyecek bağışıklığınıza dikkat ederseniz zaten bir süre sonra çıkmayacak ve kurtulmuş olacaksınız ama dediğim gibi bağışıklığın yükselmesi şart. Arama butonundan daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. Umarım bir an önce kurtulursunuz.

Durum
    Ashabii09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Lütfen yardim edin

AHCC Kullanmak istiyorum fakat nasıl kullanırım dozları nedir nerden hangi mrakayı temin edeyim bilmiyorum.. ayrıca cevabınız ve yardımınız için minnnettarım içimi rahatlattınız bi nebzede olsa..

Bu Konu için Etiketler