Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kolposkopi ve Leep İşlemi Yardımm !!!! LUTFENN

Durum
    Byra05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Kolposkopi ve Leep İşlemi Yardımm !!!! LUTFENN

Merhaba, 4 ay once hpv oldugumu ogrendim.Doktora genital sigil nedeniyle gittigimde yuksek riskli hpv tanisi cikti fakat tip16 ve 18 negatifti. Smear testim temiz cıktı fakat doktor kolposkopi yapılmasını söyledi. Hemen yaptırmadan biraz araştırmak istedim. Eğer kolposkopi sonucum kötü cıkarsa beklemeden leep yaptırmam gerekiyor. Özlede kolposkopinin fiyatını az cok öğrendim fakat leep işlemi hakkında hic bilgim yok. Yakın zamanda bu işlemi özelde yaptıran var mı ? Fiyat anlamında bilgilendirebilir misiniz? Özelde yaptırmak istiyorum fakat bütçem yetmezse mecbur devlette yaptırmam gerekicek. Öğrenciyim bu yüzden bu hastalık psikolojik hasar vermenin yanında bana maddi olarakta cok zarar veriyor. Ailemle paylaşmadan kendi başıma atlatmaya çalışıyorum. Ankara’da devlet veya özelde bu işlemleri yaptırmış olanlar doktor önerisi yapabilirseniz çok sevinirim. Herkese çok geçmiş olsun..

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Kolposkopi ve Leep İşlemi Yardımm !!!! LUTFENN

Leep aslında bir operasyon, basit de olsa. Leep fiyatlarının günümüzdeki durumunu bilmiyorum ama tahminimce 3-4 bin tl den aşağı olmaz.

Bu Konu için Etiketler