Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fakirler İçin Pahalı Olmayan Tedavi Merkezi/Hastane?

Durum
    sameper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Angry Fakirler İçin Pahalı Olmayan Tedavi Merkezi/Hastane?

Arkadaşlar merhaba, öncelikle belirtmek isterim ki başlıktaki fakir ibaresini kendim için kullanıyorum, yani aman ola kimse alınmasın.

Şöyle özetleyeyim derdimi kısaca; yaklaşık 2 sene önce penisimin etrafında 1 adet siğil çıkmıştı ve bunu devlet hastanesinde yaktırmıştım/dondurmuştum(tam emin değilim hangisi olduğuna). Gel gelelim birkaç ay önce tekrar aynı yere yakın bir yerde 1 adet siğilim çıktı ve o zamandan beri araştırıyorum ancak lezyondan kurtulmak adına uygun fiyatlı hiçbir yer bulamıyorum.

Okulum uzadığı için sigortam yok ve sigortasız olmak cidden ölüm gibi bir şey bu ülkede. Kamyon çarpmadığı taktirde devlet hastanesi bile özel gibi. Çalışmıyorum ve pek param da yok. Klinikleri arıyorum, sadece muayene ücretleri 500 liradan başlıyor, sadece 1 adet siğil tedavisine 1500 lira fiyat çekenler var, 600, 1000 diyenler var, oturup sinirden ağlayacağım artık.

Rica ediyorum, İstanbul için dudak uçuklatmayan ve memnun kalabileceğim ortalama bir yer tavsiyesi verin bana. İnternet üzerinden hiçbir şekilde bulamıyorum, kimi arasam çok fahiş fiyatlar çekiyor, sigorta olmayınca da elim kolum bağlı, her gün 'bakayım siğil sayım artmış mı' diye vücudumu kontrol etmekten psikolojim bozuldu. Önerilerinizi sabırsızlıkla bekliyorum, sinirlerim çok bozuldu artık.

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Fakirler İçin Pahalı Olmayan Tedavi Merkezi/Hastane?

Fakir dostu verrutol: 20 tl Forumu araştırabilirsiniz kullanımı icin

Durum
    sameper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bizi 20lik paklar gibi :d Eyvallah, bir bakayım.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Hastaneden ziyade ''tıp merkezlerine'' bi bakabilirsiniz derim ben. Belki onlar daha uygundur. Ama haklısınız çünkü benim zamanımda, yani ben bu siğil işleriyle uğraşırken bile benim maddi durumum olmasına rağmen hem muayane, hem siğillerden düzenli kurtulmak falan beni de zorlamıştı ilk etapta daha çok ihtiyacı oluyor insanın. Smear alıyorlar, biyopsi yapıyorlar vs vs. Şimdi tahminimce daha pahalıdır her şey 2 katına çıktı.

Ama, @hpvbursa'nın dediği gibi verrutol'ü dikkatle kullanan kişiler öneriyor forumda, dikkatli kullanılırsa ve iç bölgelere kullanılmazsa memnun olan çok kişi var. 1-2 tane siğil varsa onlar için de elma sirkesi veya verrutol kullanabilirsin.