Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İdea klinik yorumlarınız

Durum
    ulvi2424 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: İdea klinik yorumlarınız

5000 verdikten sonra diger seanslarda ucret verecekmisin yoksa paket programmi

Durum
    Joef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Yok 1 sene takip + tipleme testi.

Durum
    ulvi2424 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

1 sene boyunca cikarsa ucret talep etmeye ekler yani ok. Ozel mesaj kutuna bakarmisin

Durum
    Babygirll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Joef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de oldum tedavi, maalesef benim anal icinde de oldugu icin tipleme dahil 5000 tl vermek zorunda kaldim umarim hepimiz kisa surede iyilesiriz. Ben 2 ay once de hastanede koter de yaptirmistim ama tekrar ciktilar.
    Ahcc kullanıyor musunuz bir de yaşınız kaç ve kaç senedir hpv ile savaşıyorsunuz?

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Babygirll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahcc kullanıyor musunuz bir de yaşınız kaç ve kaç senedir hpv ile savaşıyorsunuz?
    AHCC kullanmıyorum henüz, 36 yaşındayım, siğiller bi süredir mevcuttu ama aldırmadım ilk başta. Genital bölgemde çıkmışlardı ilk, geçen sene kriyoterapi ile dondurdum. Hiç bişeyim yok iken bu sene başında makat bölgesinde çıkmaya ve hızla üremeye başladılar (Yanlışlıkla kanatmamın da etkisi var tabi) 2 ay önce koter oldum hastanede, 1 ay sonra yenilerini farkettim, hastane aynı ücreti tekrar istedi maalesef Takip gerektiren bi süreç olduğu için İdea'yı buldum ve tedaviye gittim. Umarım bu süreçte tamamı temizlenir. Sanırım bendeki inatçı bi tip, yeni yakılmış olmasına rağmen şimdi bile ufak tefek oluşumlar farkettim ama kurtulucaz inşallah Siz AHCC ye başladınız mı? Doktor tavsiyesi vs. olmadığı için alerji gibi durumlar kafama taklıyor AHCC ile ilgili.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Joef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AHCC kullanmıyorum henüz, 36 yaşındayım, siğiller bi süredir mevcuttu ama aldırmadım ilk başta. Genital bölgemde çıkmışlardı ilk, geçen sene kriyoterapi ile dondurdum. Hiç bişeyim yok iken bu sene başında makat bölgesinde çıkmaya ve hızla üremeye başladılar (Yanlışlıkla kanatmamın da etkisi var tabi) 2 ay önce koter oldum hastanede, 1 ay sonra yenilerini farkettim, hastane aynı ücreti tekrar istedi maalesef Takip gerektiren bi süreç olduğu için İdea'yı buldum ve tedaviye gittim. Umarım bu süreçte tamamı temizlenir. Sanırım bendeki inatçı bi tip, yeni yakılmış olmasına rağmen şimdi bile ufak tefek oluşumlar farkettim ama kurtulucaz inşallah Siz AHCC ye başladınız mı? Doktor tavsiyesi vs. olmadığı için alerji gibi durumlar kafama taklıyor AHCC ile ilgili.
    Evet bir aydır kullanıyorum ben ahcc’yi. Bi 8-9 ay daha da kullanmayı düşünüyorum. Alerjinizin olduğu bir şey varsa bakın içeriğine içinde yoksa kullananilirsiniz bence. Bu sitede o kadar çok insan kullanmış ki ben hiç yan etkisi gören birini okumadım. Herkes çok memnundu. Bağışıklık sistemini çok güzel güçlendiriyormuş. Yanında bir de her gün propolis kullanıyorum. Yeşil çay içmeye çalışıyorum. Ayrıca zerdeçal. Bunlar hep bağışıklık sistemini güçlendirmeye yönelik. Siz de beslenmenize, sinir strese, sigar kullanmamaya dikkat edin umarım hep beraber iyileşiriz. Benim de iki senedir falan var bu illet.

Durum
    Yeni Üye

Propolis ve diğer şeyleri yapıyorum ben de, sadece AHCC ye geçemedim daha. Ama bir araştırıp deneyeceğim sanırm. Siz 2 senedir düzenli koter mi yaptırıyorsunuz yoksa tedaviye yeni mi başladınız?

Durum
    Yeni Üye

Ben ilk devlet hastanesine öylesine kontrole gittiğimde öğrenmiştim genital bölgemde siğil olduğunu. İki sene içinde üç defa yaktırdım devlette. Ama doktorlar o kadar kötü, dar görüşlü, ilgisizdi ki ben sadece siğil yapıyor geçer kendi kendine sanıyordum onlar önemsemedikçe. Hiçbir bilgi vermediler hatta terslediler. 20 yaşında ilişkiye giriyor olmamı garipsedi hepsi. Şansıma denk gelen doktorlara bak…. Kötü konuşmak istemiyorum Sonra birkaç ay önce özele gittim artık bir türlü geçmeyince. Doktorum çok ilgiliydi tipleme falan yaptık, yüksek riskli çıkınca başladım ben de araştırmalara. Burayı da birkaç ay önce keşfettim işte. Ahcc’ye de bu vesileyle başladım. Bugünkü idea klinik 4. Yaktırma işlemimdi. Bakalım umarım atlatabilirim inancım yüksek

Durum
    Yeni Üye

Az önce tipleme sonucum geldi, Tip 6 çıkmışım Düşük riskli ama Doktorum sonrası için aşı öneriyor, aşı yaptıran var mı, yan etkileri var mı acaba diye şüphelerim var. Ayrıca bu Tip 6 için inatçı diyorlardı sanırım, nüks ediyor sürekli bunun önüne geçmek ve tamamen temizlenmek için AHCC harici bir alternatif var mı?

Durum
    Yeni Üye

Selam, az once farkettim doktoru aradim henuz konusamadim ama anal bolge dis tarafta bir sislik farkettim, sanirim makat apsesi olmus cunku buyumus baya daha once boyle bisey basina gelen var mi?