Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 23 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İdea klinik yorumlarınız

Durum
    Babygirll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: İdea klinik yorumlarınız

Alıntı Joef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Az önce tipleme sonucum geldi, Tip 6 çıkmışım Düşük riskli ama Doktorum sonrası için aşı öneriyor, aşı yaptıran var mı, yan etkileri var mı acaba diye şüphelerim var. Ayrıca bu Tip 6 için inatçı diyorlardı sanırım, nüks ediyor sürekli bunun önüne geçmek ve tamamen temizlenmek için AHCC harici bir alternatif var mı?
    Aşıyı keşke herkes olabilse. Bence imkanın varsa olmalısın. Yan etki vs için doktora danışabilirsin daha doğru olur. Ve tip6 bildiğim kadarıyla en çok siğil yapan tiplerden evet. Ahcc harici immutor kullanabilirsin deneyenler vardı forumda.

Apse için de geçmiş olsun. Her şeye rağmen inancımızı yüksek tutalım. en kısa zamanda iyileşeceksin, iyileşicez

Durum
    Joef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Tesekkurler. Arkadaslar, koter sonrasi ozellikle makat bolgesi icin antibiyotik kullandiniz mi hap olarak? İlkinde ben almistim ama bu sefer doktor sadece krem verdi ve suan iltihabim var ve bu bana ekstra masraf ve operasyon sureci cikaracak

Durum
    karakedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arkadaşlar hijyen konusunda yorum göremedim. Bilgi verebilir misiniz? Tedavi olalım derken başka tipler kapmayalım. Avrupa cerrahide Hatice hanıma muayene olmayı düşünüyordum. Sizce hangisi daha iyi? İdea klinik isim değiştirmeden önce baya mağduriyet yaratmış sanırım. O nedenle biraz çekindim açıkçası.