Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    09.Austos.2021
    Tecrbe Puan
    0

Yardm nolur! 8 ay Ahcc kullandm hala negatif olamadm hala

Merhaba evli bile deilim. Uzun uzun o dr fasln psikolojik savalar anlatmama gerek yok ama nereden kaptm bille bilmediim bir ekilde bnde tip 83 ktn rendim. Uzun soluklu bir dnemden sonra buray okuyarak Ahcc, propolis ve yeil ay kullandm 8 ay dzenli olarak. Ve 9. Ayda yaptrdm testte hala pozitifim. Asla iki ve alkol kullanmam. Spor yaparm. Ne nerirsiniz? Ahcc ye yeniden balamal mym? Ar gelir mi vcuda?

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Cevap: Yardm nolur! 8 ay Ahcc kullandm hala negatif olamadm hala

Selamlar Melek, tek tip mi tayorsun? 2-3 tip km olma ihtimali var m? Yani ka tipe bakld nemli.
    Bunun dnda eer tek tip tayorsan 8 ay aslnda gayet iyi bir sre negatif olmak iin ama baz arkadalarda negatif olma sresi uzun sryor, siiller varsa dzenli olarak yok ettirdin mi? Veya rnein baka biriyle temas olmad deil mi?

Ahcc'yi braktysan bence vcudun biraz dinlensin ar gelmez, ahcc bir ila deil takviye ama neticede vcut bir sre bir ey ald dardan o yzden dinlensin ama sonrasnda tekrar balamay dnebilirsin. Brakmadysan da bence devam edebilirsin 1-2 ay daha ans verebilirsin diye dndm, aklma gelen bir zm olarak.

Yeni ye
    yelik tarihi
    09.Austos.2021
    Tecrbe Puan
    0

Asla biriyle temasm yok. ok iyi bir hastanede genotipleme yaptrmtm ve yine ayn tip pozitif geldi. Siilleri hep yaktrdm, 8 ay glizgen sprey, propolis damla ve ahcc gnde 6 hap 3 mg olarak kullandm ve son 6-7 aydr siilsizim ok kr. Ama testimde yine pozitifi grdm. Moralim ok bozuk��

Yeni ye
    yelik tarihi
    19.Mays.2021
    Tecrbe Puan
    0

Melek moralini bozma belki de 1-2 ay kalmtr negatife dnmene. Er ya da ge bunu atlatacaz ancak moralimizi yksek tutmamz gerek O hayatmza giren geici bir ey ge gitmesi yakndr. Sen elinden geleni yapyorsun. Kimi insan hzl kimisi ge atlatyor. Sen moralini yksek tut ve sonraki testinde negatif kacana inan

Yeni ye
    yelik tarihi
    09.Austos.2021
    Tecrbe Puan
    0

Unhappy Cevap: Yardm nolur! 8 ay Ahcc kullandm hala negatif olamadm hala

Alnt Murat90 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Melek moralini bozma belki de 1-2 ay kalmtr negatife dnmene. Er ya da ge bunu atlatacaz ancak moralimizi yksek tutmamz gerek O hayatmza giren geici bir ey ge gitmesi yakndr. Sen elinden geleni yapyorsun. Kimi insan hzl kimisi ge atlatyor. Sen moralini yksek tut ve sonraki testinde negatif kacana inan
    Hepinize ok ok teekkr ederim. ok itensiniz. Peki imdi ben 2 ay ara vermi oldum. Tekrar propolis, c vitamini ve ayn dozda ayn ahcc den almaya balayaym diyorum. Ama ka ay devam edip test vereyim? Ne nerirsiniz?

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    31.Temmuz.2021
    Tecrbe Puan
    1

Kasim 15 e kadar takviye devam 1 aralikta test ver

Yeni ye
    yelik tarihi
    09.Austos.2021
    Tecrbe Puan
    0

Foruma giremediim iin bir problem vard zanediyorum sayfada ulaamadm ve yazamadm. Malesef bugn test sonucum geldi ve tip11 ve tip83 pozitif gzkyor. Anlamadm bu nerden eklendi? Vard da uyku halinde miydi? Yeniden ahcc ye balamay dnyorum. En azndan artk siilim yok. Ama kmasndan da ok korkuyorum.

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt Melek Bade Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Foruma giremediim iin bir problem vard zanediyorum sayfada ulaamadm ve yazamadm. Malesef bugn test sonucum geldi ve tip11 ve tip83 pozitif gzkyor. Anlamadm bu nerden eklendi? Vard da uyku halinde miydi? Yeniden ahcc ye balamay dnyorum. En azndan artk siilim yok. Ama kmasndan da ok korkuyorum.
    Selamlar bade, evet maalesef forumda sorunlar olutu. Giderdik ancak yelerimiz eski ifreleriyle giremiyor bu sebeple yeni yelikler alanlar oldu aktif kullanclardan, eski kullanclar muhtemelen girebiliyorlar. Bence tip 11 zaten varm sende bence ama testte kmam olabilir, tip 11 sigil yapan tipler arasnda. Eer tekrardan enfekte olmadysan zaten var olabilir.

Yeni ye
    yelik tarihi
    09.Austos.2021
    Tecrbe Puan
    0

Alnt Arya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Selamlar bade, evet maalesef forumda sorunlar olutu. Giderdik ancak yelerimiz eski ifreleriyle giremiyor bu sebeple yeni yelikler alanlar oldu aktif kullanclardan, eski kullanclar muhtemelen girebiliyorlar. Bence tip 11 zaten varm sende bence ama testte kmam olabilir, tip 11 sigil yapan tipler arasnda. Eer tekrardan enfekte olmadysan zaten var olabilir.
    Teekkrler arya. Belki de yleydi bilemiyorum. Ahcc ye balamam nerir misiniz tekrardan? Eer yleyse de ka ay ka gn kullanmalym sizce?😣

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt Melek Bade Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Teekkrler arya. Belki de yleydi bilemiyorum. Ahcc ye balamam nerir misiniz tekrardan? Eer yleyse de ka ay ka gn kullanmalym sizce?��
    Daha nce ne kadar sre ahcc kullanmtn buna bal.
    Eer nceden 3-4 ay kullandysan yeterli etkinlii vermemi olabilir. Ondan dolay yeniden balayabilirsin.
    Uzun sre ahcc kullandysan ve negatif olmadysan nce beslenmeden bala, beslenme rutinini eklini deitir, yediklerini gncelle. C vitamini yuksek proteini yksek ekeri az rnler ye mesela, bagsklk gclensin. Sonrasnda tekrar ahcc'ye balayabilirsin bitkisel bir takviye ila deil zaten. Ama 8 ay falan gibi uzun sre kullandysan birka ay ara ver, vucut dinlensin ondan sonra balarsn. Klasik 6 ay kullanabilirsin herkes gibi.

Bu Konu iin Etiketler