Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc baþladým. Yazmadan edemedim..

Durum
    fitamini kabugunda - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahcc baþladým. Yazmadan edemedim..

Herkese selam dostlar

Ahcc 3.günümdeyim. Bu forum sayesinde kullanmaya karar verdim. 2.5 senedir pozitifim. Bakalým ben de negatife dönecek miyim? Ara ara gelip yazacaðým. Ýnþallah negatife dönerim ve burayý da okuyan birine cesaret olur.

Ahcc kullandýðýmýz periyotta kriyoterapiye devam ediyor muyuz siðil çýkmasý durmunda? Forumda göremedim bu konuda bilgi bilen varsa paylaþabilir mi?

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc baþladým. Yazmadan edemedim..

Alýntý fitamini kabugunda Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Herkese selam dostlar

Ahcc 3.günümdeyim. Bu forum sayesinde kullanmaya karar verdim. 2.5 senedir pozitifim. Bakalým ben de negatife dönecek miyim? Ara ara gelip yazacaðým. Ýnþallah negatife dönerim ve burayý da okuyan birine cesaret olur.

Ahcc kullandýðýmýz periyotta kriyoterapiye devam ediyor muyuz siðil çýkmasý durmunda? Forumda göremedim bu konuda bilgi bilen varsa paylaþabilir mi?
    Merhabalar, ahcc kullanýrken sigillerden kurtulmaya duzenli olarak ve kesinlikle devam ediyoruz. aman sigil kendi kendine geçer demiyoruz, ordaki viral yükü azaltýyoruz. ahcc konusunda her 5 baslýktan birinde söylediðim bir þey bu durum bu arada, forumda göremedim dediginiz icin söylüyorum, detaylý bilgiler için bol bol okuyun forumu

Durum
    fitamini kabugunda - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Sabit konulardan baþka konu yok sanýyorum aþaðýdaymýþ tamamdýr þimdi çözdüm teþekkürler

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Rica ederim