Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yardım nolur! 8 ay Ahcc kullandım hala negatif olamadım hala

Durum
    Melek Bade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Yardım nolur! 8 ay Ahcc kullandım hala negatif olamadım hala

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önce ne kadar süre ahcc kullanmıştın buna bağlı.
    Eğer önceden 3-4 ay kullandıysan yeterli etkinliği vermemiş olabilir. Ondan dolayı yeniden başlayabilirsin.
    Uzun süre ahcc kullandıysan ve negatif olmadıysan önce beslenmeden başla, beslenme rutinini şeklini değiştir, yediklerini güncelle. C vitamini yuksek proteini yüksek şekeri az ürünler ye mesela, bagısıklık güclensin. Sonrasında tekrar ahcc'ye başlayabilirsin bitkisel bir takviye ilaç değil zaten. Ama 8 ay falan gibi uzun süre kullandıysan birkaç ay ara ver, vucut dinlensin ondan sonra başlarsın. Klasik 6 ay kullanabilirsin herkes gibi.
    Merhaba 9 ay kadar kullanmıştım ve günde 6 hap şeklinde denildiği gibi kullanmıştım. Yanında da propolis içmiştim. Haziranda da bırakmıştım. 4 ay eğer yeterli ise ara vermek için hemen başlayayım mı dersiniz?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Melek Bade Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba 9 ay kadar kullanmıştım ve günde 6 hap şeklinde denildiği gibi kullanmıştım. Yanında da propolis içmiştim. Haziranda da bırakmıştım. 4 ay eğer yeterli ise ara vermek için hemen başlayayım mı dersiniz?
    9 ay ciddi bir süreymiş, tekrar denemek istiyorsan tabii ki deneyebilirsin ama 9 ay içerisinde gerçekten cinselliğe hiç yanaşmadıysan, sigara alkol, jilet (epilasyon icin) uzak durduysan aslında ben negatif olmanı beklerdim en azından 1 tipte. Her 2 tip için biraz daha uzun süre gerekebiliyor. Ama her neyse bence 4 ay ara vermek yeterli ancak hep söylüyoruz %80 ahcc negatif yapıyor diye, ama yapmama riskini unutuyoruz çoğu kimse negatif olduğu için. Bu ihtimali göz önünde bulunduralım, ama başlamak istiyorsan tabii ki başlayabilirsin bi zararı yok yani ondan diyorum.

Durum
    Yeni Üye

ARKADAŞLAR! Negatif oldum! 8 ay ahcc 1 ay boş geçirdim ve 8 aydır da düzenli çörekotu yağı kapsülü ve propolis içerek (2-3 senedir düzenli içerim) akışına bıraktım. Ve bu ay yaptırdığım test ile negatifi gördüm. 🤗 Duam sizlerle. Çeken anlar bunu. Allah yardımcımız olsun. Dilerim hepiniz bir gün negatifi görürsünüz🌸

Durum
    Yeni Üye

Bu arada söylemeyi unutmuşum az önce. Hpv aşımı yaptırdım 3 doz. En son 3. Dozumu vurdururken de test verdim. Mutlaka yaptırın bnce bu aşıyı

Durum
    İptalediyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

@MelekBade çok sevindimm🎉 tebrkler bir daha karşılaşma inşallah testi nerede yaptırdın

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Melek Bade Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR! Negatif oldum! 8 ay ahcc 1 ay boş geçirdim ve 8 aydır da düzenli çörekotu yağı kapsülü ve propolis içerek (2-3 senedir düzenli içerim) akışına bıraktım. Ve bu ay yaptırdığım test ile negatifi gördüm. 🤗 Duam sizlerle. Çeken anlar bunu. Allah yardımcımız olsun. Dilerim hepiniz bir gün negatifi görürsünüz🌸
    Selam Melek Tebrik ediyorum seni çok sevindik, yeni hayatına, yeni baslangıcına hoş geldin, bizleri unutma ama ahahaha Birde bizlere yeni bir başlıkta, sürecini kısaca anlatıp negatif yazısı yazarsan çok seviniriz, umut olur arkadaşlara, okuyucularımıza

Durum
    fitamini kabugunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Dişlerimi sıkarak okudum postları üzüldüm ama sonunda negatif olmuşsun rahatladım oh tebrikler👏👏

Ahcc’yi 8ay kullanıp bırakıyorsun sonra propolis + çörek otu yağı kapsülü mü kullandın yani? Ben 3.günümdeyim ahcc, çörek otu yağı + propolis de mi takviye etmeliyim dersin?

Durum
    mukaddes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Kim bilir belki de test verdiğinde artık negatif olmaya çok yakındın, 2 ay sonra test versen negatif olacaktın bilemiyoruz. Öyle ya da böyle sonunda negatif olmuşsun çok çok sevindim umarım bir daha da asla muhattap olmazsın bu virüsle! darısı hepimizin başına

Bu Konu için Etiketler