Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    19.Mays.2021
    Tecrbe Puan
    0

Dr.larn liki Konusunda Yanl Ynlendirmesi

Bu bal doktorlarn HPV bula konusunda yeterince bilgi sahibi olmad farkndaln yaratmak ve daha fazla kiiye bulatrmamamz iin atm.

Hpvden phelendiimde 4 farkl doktora gittim. Hepsi de bana koter ileminden sonra derinin 3-4 haftada kendine geleceini, sonrasnda cinsel iliki yaayabileceimi syledi. Bakn siillerden kurtulmanz negatife dndnz anlamna gelmiyor. Nitekim ben operasyondan 2 ay sonra dikkat etmeme ramen 2 siil karttm. Bu forumdaki bilgileri okumayp, bakalaryla ilikiye girseydim bunun sorumlusu yanl ynlendiren doktorlar olacakt. Bu kabul edilebilir birey deil.

Ancak dr. tavsiyesi zerine bu ekilde hareket eden birok insan var. Bir doktorum bana bir hastasn rnek gstererek, kendisi 6 ayda bir uruyor siilleri dryoruz demiti. Ne kadar vurdumduymaz insanlar var, kafay yersin
    Bu ekilde sylemelerinin bir dier sebebi de vcuttan asla atlmayacana inanmalar. Yani ou bu ekilde yaayacaksn diyip kabullenmeni bekliyor.

HPVnin negatife dnebileceinin ve negatife dnmeden ilikiye girilmemesi gerektiinin farkndalnn yaratlmas gerekiyor. Zaten ilikiye girdiin zaman negatife dnecein varsa bile dnemiyorsun nk karya bulatrp virs ykn beraber artrm oluyorsunuz.

Neyse iin zeti, negatife dnmeden ilikiye girmeyin arkadalar. 1 yl iliki yaamayn. Benim de flrtlerim, benden holananlar, benim holandklarm vs oluyor ancak hibiri ile birey yaamyorum. Bu konuda dertliyseniz zelden yazn konualm

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Cevap: Dr.larn liki Konusunda Yanl Ynlendirmesi

En bandan beri sylediimiz bir ey bu. Siilleri yok ettirince viral yk azald iin bulatrmayacaklarn zannediyorlar. Gzden kaan mikro siilleri grmemeleri de abas.