Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kacuv'a yardım ediyoruz kampanyasi

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Red face Kacuv'a yardım ediyoruz kampanyasi

Canlarım, ciğerlerim;

Kaçuv'un ne olduğunu biliyor musunuz? Bilmiyorsanız hemen söyleyeyim: KANSERLİ ÇOCUKLARA UMUT VAKFI

İçiniz cızırdadı mı?

Bizim yaşadıklarımızın kat be katını hem de bayağı bayağı günahsız, tertemiz çocukların, bebeklerin yaşadığını düşündünüz mü?

Bizim verdiğimiz bu mücadelenin de en ağırını o küçük bedenleriyle, hiç yaşamamış oldukları hayatla mücadele verdiklerini kalbinizde hissettiniz mi?

Ya aileleri? Ellerinden bir şey gelmez..

Kaçuv, benim bu tip dernek ve kuruluşlarda en sevdiğimdir, lösev'de dahil.

Ben hpv pozitif olup, birde üzerine cin3 çıkıp, kansere çok yaklaştığımı öğrendiğim zaman anladım onları. Ne kadar bencil olduğumu da o zaman anladım, hayat ne zormuş aslında, hiçbirimiz farkında değiliz. Engelliler sokağa çıkmıyor diye engelli bireyler yok mu sandınız? Tıpkı bu da öyle bir şey, sen kanser olmuyorsun diye, sen sadece sevgilinden ayrıldın ve mutsuzlun diye, sen bu yıl tatil yapamayacaksın ya da üniversite sınavını veremedin diye mutsuzsun ama o minik hayatlar, daha yaşayamadığı bir yaşamın savaşını veriyor...

Bu forumda bana çok teşekkür eden oldu, övmeyeceğim kendimi lakin bu bir gerçek. Ben yardım etmeyi severim, birlikten güç doğdurtmayı da severim, tıpkı şu an sadece forum açılalı 3-4 ay olmuşken 180 üye olmamız gibi.. Sizden bir ricam var; beni seviyorsanız ve teşekkür etme ihtiyacı hissediyorsanız miktarı önemsiz olarak kaçuv'un sitesine girerek bağış yapın.

Miktar gerçekten önemsiz arkadaşlar. Bu 10 tl de olur, 20 tl de, pamuk eller biraz cebe. Kendimizi çok düşündük, kendimize çok özen gösterdik, sağlığımıza, hastalığımıza, lanetimiz hpv'ye. Ama sizce de bu çocuklar bi 15 dk kendimizi bırakıp biraz da onları düşünmemizi hak etmiyorlar mı?

Bu yazıyı okuduktan sonra, içinde bağış yapma isteği bulunan arkadaşların yorumlarını başlık altında bekliyorum. Biz yalnız değiliz, onlar da değiller..

''Nerede Yaşam Varsa, Orada Umut Vardır''

Buradan bağış yapabilirsiniz: KACUV - Online Bağış >> Bağış Miktarı ve Turu

Yapan ve yapacak olan arkadaşlar için şimdiden çok teşekkür ediyorum, canımsınız.

Arya.

Durum
    Ankaralı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Kacuv'a yardım ediyoruz kampanyasi

sen tam bi meleksin bizimde çorbada tuzumız olsun

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Kacuv'a yardım ediyoruz kampanyasi

Alıntı Ankaralı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen tam bi meleksin bizimde çorbada tuzumız olsun