Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kriyoterapi Şislik ve ilac

Durum
    Okan34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Kriyoterapi Şislik ve ilac

Arkadaşlar bende bir koyu kahverengi bir ten renginde sigıl vardi ten rengi olandan emin olamadım varmıydı diye doktor da bende emin olamadım dedi sıktı. Şimdi o çok fazla şişti digeride karardı daha yeni yaptırdım . Şişmesi normalmidir . Ve doktor bana hic ilac krem vs vermedi .

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Kriyoterapi Şislik ve ilac

Alıntı Okan34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende bir koyu kahverengi bir ten renginde sigıl vardi ten rengi olandan emin olamadım varmıydı diye doktor da bende emin olamadım dedi sıktı. Şimdi o çok fazla şişti digeride karardı daha yeni yaptırdım . Şişmesi normalmidir . Ve doktor bana hic ilac krem vs vermedi .
    Evet şişmesi normal bende de oluyordu ertesi gün sönüyor kriyoterapiden sonra olağan şeyler korkmayın kendisi eski halini alacaktır. Temiz tutun yeterli.

Durum
    Okan34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Teşekkürler Derya . Etrafında kararma oldu mu peki sende ? çevresinde bi bölge siğilin renginde karardı .

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Okan34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler Derya . Etrafında kararma oldu mu peki sende ? çevresinde bi bölge siğilin renginde karardı .
    O kararma normal deriye de püskürtürken illa ki değdigi için oluyor. Belli bi süre sonra açılır ten rengin. Kahverengi şekilde kararıyor malesef. Ama siğil düşün yeter ki önemli olan bu. Canını sıkma gelip geçer diğer detaylar.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

kriyoterapi sonrası öyle oluyor, derya dogru söylüyor. O kararan bölge ve sigiller 10-15 gün içinde düşer. ilk başta iz kalır gibi gözükür ama zamanla o izler gidecektir. Kriyoterapi izlerinin hiçbiri bende yok mesela.