Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Antalya -Anal HPV tavsiye

Durum
    Ruscuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Antalya -Anal HPV tavsiye

Arkadaþlar özür dilerim forumda bulamadým ya da kullanmayý mý beceremedim bilemedim. Daha önce de konu açmýþtým anal kondilom var bende. Erkek bir bireyim ancak daha önceki tetkiklerde rektum içerisinde de bir adet olduðu söylenmiþti. Covid yüzünden yakamayacaklarýný söylediler genel anestezi þartmýþ çünkü. Fakat þimdi de dýþarýdakileri kendin halletseydin bir yýldýr diyip azarladý ve dýþarýyý sen halletmeden ben cerrahi iþlem uygulayamayacaðým diyor genel cerrah. Siðiller içeride ve sadece ýkýnýnca görünen siðilleri dýþarýda kabul ediyor kendisi dermatolog ise baþarýsýz geçen 6 seans kriyoterapi sonrasý bu bölüme krem ne yazýk ki süremezsin cerrahi operasyon gerekli diyor. Artýk gerçekten yýldým acaba Antalya’da ilgilenebilecek bir doktor bir hastahane ( reklama girmiyor ve yasak deðil ise ) tavsiye edebilir misiniz? Ýnanýn yýldým artýk. Tam AHCC için bütçe ayýrdým bu defa da doktor kaprisi azarý çekiyorum hadi sorun deðil çekeyim ama tedavi de uygulamamak için elinden geleni yapýyorlar.

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Antalya -Anal HPV tavsiye

Hastane tavsiyesi verip, gerçek bir kullanýcý/üyeden doktor tavsiyesi söylemek yasak deðildir için rahat olsun. Anal konularla alakalý çok bilgim olmadýðý için yardýmcý olamýyorum ama þunu söyleyeyim, ýkýnýnca görünen siðiller ise bunlar dýþarýda olan siðiller deðildir. Baya baya içerde yani. Ayrýca sen halletseydin ne demekmiþ neyin kaprisi bu. Hangi bölüm yapacak, dermatologun iþi mi anal bölge içerisindeki sigillere mudahale etmek.. Evet aldara vs tarzý krem de sürülmez o bölüme, o deri çok hassas bir deri.

Bence dermatologun iyi ama bu doktoru beðenmedim, gönülsüz birisi, baþka doktor þart. Buradan tavsiye çýkmazsa internette doktor takvimi sitesi var oradan hasta yorumlarýný okuyarak (doktorlara yapýlan) ve cv inceleyerek birini bulabilirsin inþallah.

Durum
    Ruscuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Antalya -Anal HPV tavsiye

Ay Arya iyi ki varsýn, her seferinde güç alýyorum senden. Çok ilginç burda özel hastahaneler makat siðili tedavisi yaptýklarý halde erkek hastalara bakmýyoruz diyorlar. Jinekolog olduklarýndan dolayý sanýrým ama sonuç olarak makat herkesin aynýdýr diye düþünmüþtüm ahah. Ýzmir’de idea klinik varmýþ ama aylýk kontrolü var oraya da gidip gelmesi zor gibi. Antalya’da yalnýz hissediyorum