Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Antalya -Anal HPV tavsiye

Durum
    Ruscuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Antalya -Anal HPV tavsiye

Arkadaşlar özür dilerim forumda bulamadım ya da kullanmayı mı beceremedim bilemedim. Daha önce de konu açmıştım anal kondilom var bende. Erkek bir bireyim ancak daha önceki tetkiklerde rektum içerisinde de bir adet olduğu söylenmişti. Covid yüzünden yakamayacaklarını söylediler genel anestezi şartmış çünkü. Fakat şimdi de dışarıdakileri kendin halletseydin bir yıldır diyip azarladı ve dışarıyı sen halletmeden ben cerrahi işlem uygulayamayacağım diyor genel cerrah. Siğiller içeride ve sadece ıkınınca görünen siğilleri dışarıda kabul ediyor kendisi dermatolog ise başarısız geçen 6 seans kriyoterapi sonrası bu bölüme krem ne yazık ki süremezsin cerrahi operasyon gerekli diyor. Artık gerçekten yıldım acaba Antalya’da ilgilenebilecek bir doktor bir hastahane ( reklama girmiyor ve yasak değil ise ) tavsiye edebilir misiniz? İnanın yıldım artık. Tam AHCC için bütçe ayırdım bu defa da doktor kaprisi azarı çekiyorum hadi sorun değil çekeyim ama tedavi de uygulamamak için elinden geleni yapıyorlar.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Antalya -Anal HPV tavsiye

Hastane tavsiyesi verip, gerçek bir kullanıcı/üyeden doktor tavsiyesi söylemek yasak değildir için rahat olsun. Anal konularla alakalı çok bilgim olmadığı için yardımcı olamıyorum ama şunu söyleyeyim, ıkınınca görünen siğiller ise bunlar dışarıda olan siğiller değildir. Baya baya içerde yani. Ayrıca sen halletseydin ne demekmiş neyin kaprisi bu. Hangi bölüm yapacak, dermatologun işi mi anal bölge içerisindeki sigillere mudahale etmek.. Evet aldara vs tarzı krem de sürülmez o bölüme, o deri çok hassas bir deri.

Bence dermatologun iyi ama bu doktoru beğenmedim, gönülsüz birisi, başka doktor şart. Buradan tavsiye çıkmazsa internette doktor takvimi sitesi var oradan hasta yorumlarını okuyarak (doktorlara yapılan) ve cv inceleyerek birini bulabilirsin inşallah.

Durum
    Ruscuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Antalya -Anal HPV tavsiye

Ay Arya iyi ki varsın, her seferinde güç alıyorum senden. Çok ilginç burda özel hastahaneler makat siğili tedavisi yaptıkları halde erkek hastalara bakmıyoruz diyorlar. Jinekolog olduklarından dolayı sanırım ama sonuç olarak makat herkesin aynıdır diye düşünmüştüm ahah. İzmir’de idea klinik varmış ama aylık kontrolü var oraya da gidip gelmesi zor gibi. Antalya’da yalnız hissediyorum