Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siğil yaktirma biyopsi ve smear için verilen fiyat

Durum
    lilakedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Siğil yaktirma biyopsi ve smear için verilen fiyat

İstanbul'da orta halli bir özel hastanede jinekolojiye muayene oldum.
    Sigillerime bakıp hpv dedi, yakarken smear de alırım biyopsi de dedi.
    3000 TL fiyat verdi. Sizce normal mi?
    Hpv genotiplemesi için labaratuvarlar çok uçuk rakamlar istiyor bence gerek yok dedi.
    Kanser durum smear da çıkar dedi.
    Guvenemiyorum da doktorlar hpv konusunda yetersizler..

Durum
    cumlemuhendisi59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Siğil yaktirma biyopsi ve smear için verilen fiyat

Arkadaşım hayır özele falan gitme. İstanbul üni cerrahpaşa tıp fakültesi kadın hastalıklarına randevu al git orada zaten bütün tetkikleri yapıyorlar hpv testi dahil 30 yaş sınırı yok ketemdeki gibi. 3000 tl ile aşı ol lütfen mantıklı hareket et cerrahpaşa çok ilgili. Smear ve hpv alınır smear da anormal bir durum çıkarsa kolposkopi yapıyorlar bu konuda gerçekten hevesliler tuhaf bir şekilde denek arıyorlar gibi geldi bana bakire olduğum halde smear ve kolposkopi önerdiler sen düşün.. hpv yüksek risk saptanırsa yine kolposkopi önerirler ve sosyal güvencen SGK varsa bir kuruş ödemeyeceksin. Özelde yapılanlarda ekstrem bir durum yok aynı şeyler. Siğiller konusunda cildiye konsültasyonu falan isterlerse belki randevu zor alabilirsin malum cildiyeden randevu almak zor onada randevu almaya çalışırsın oldu ki gittin memnun kalmadın o zaman özele gidersin. Umarım smear temiz çıkar ve siğillerden de bir an önce kurtulursun..