Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lütfen yardım edin sevgilim beni suçluyor

Durum
    leyla56 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Lütfen yardım edin sevgilim beni suçluyor

Merhaba bu forumu bulduğum için çok şanslıyım. Ve sizlerden yardım istiyorum çok bitik bir haldeyim.
    10 aydır bir ilişkim var ve biz sadece yüzeysel şekilde birliktelik yaşıyoruz, tam bir cinsel birleşme durumum olmadı. Ve erkek arkadaşımda siğiller meydana geldi bu ay. Kendisi takıntılı biri ve şuanda hayatında başına gelen en kötü şey olduğunu, hpv olduğunu benim bulaştırdığımı, azot ile yakma tedavisi uygulandığını şuanda yaralarla dolu olduğunu rahat yürüyemediğini bunları başına getirenin benim eski sevgilim olduğunu söylüyor.

Ben kendimi nasıl aklayacağımı bilmiyorum, en son geçen sene mart ayında bir temasım oldu eski sevgilimle fakat onun benden önce hayatında kimse yoktu hpv olmadığına inanıyorum ki olsa bana da geçerdi bende bu zamana kadar 1 siğil bile çıkmadı.

Doktora gittim bakire oldugum icin test uygulamadılar başlarından savdılar. Sevgilim her gün acı çektiğini benim sebep oldugumu söyleyerek psikolojik baskı uyguluyor. Ve ben benden geçip geçmediğini bile bilmiyorum.

Bu durumda olan birine ne söyleyebilirsiniz ? Kriyoterapi bu kadar acılı bi süreç mi o mu abartıyor ? Benden geçmiş olma ihtimali var mı sizce ? Lütfen yardım edin lütfen.

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Lütfen yardım edin sevgilim beni suçluyor

Bence sakin cinsellik olmasa bile aman sürtünme oral bilmemne hicbirsey yaşamayın sadece. Siz de olmayabilirsuan anladığım kadariyla. Suçlanacak kimse yok kimse isteyerek hasta olmaz bir de bu hastalık kuluçkaya yatıyor belki de kendisinin eski kız arkadaşından gelmiştir nereden biliyormuş kendisi anlamadım.

Durum
    leyla56 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

daha önce hiç ilişkiye girmediğini söyledi bana bu çok öncesinden. ben bu yaşıma kadar kendimi türlü insandan korudum başıma gelene bak diyip yine beni suçluyor.

Durum
    Özel Üye

Leylacim profesyonel bir cevap veremeyeceğim zaten tanımıyorum erkek arkadaşını sağlıklı bir fikir degil ama ne kadar ağlak tovebe yarabbim. Senden bulaşsa ne ondan bulaşsa ne. Az daha bekleseymiş de evleneymiş o zaman ama o bile çare degil. Olacagi varsa oluyor iste bu kadar basit. Biraz insan olsun bebek gibi ağlamayı bırakıp soğukkanlı olsun ve durumu kontrol altına alsın. Geçici birsey zaten zor bir süreç ama başınıza gekdi bir kere allaha sukur çaresi var bagisikliginizi yüksek tutun forumu iyi okuyun iyilesmenize bakın. Sen de kendini suclatma bence unutma ancak senin izin verdiğin ölçüde biri sana zarar verebilir yada suçlayabilir ya da rahatsız edebilir. Bu hastalıkta en onemli sey stressiz olmaz suan en cok ihtiyacınız olan sey moral bunu da veremiyorsa birak bakıyorsa yapsın.

Durum
    Eichmann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı leyla56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba bu forumu bulduğum için çok şanslıyım. Ve sizlerden yardım istiyorum çok bitik bir haldeyim.
    10 aydır bir ilişkim var ve biz sadece yüzeysel şekilde birliktelik yaşıyoruz, tam bir cinsel birleşme durumum olmadı. Ve erkek arkadaşımda siğiller meydana geldi bu ay. Kendisi takıntılı biri ve şuanda hayatında başına gelen en kötü şey olduğunu, hpv olduğunu benim bulaştırdığımı, azot ile yakma tedavisi uygulandığını şuanda yaralarla dolu olduğunu rahat yürüyemediğini bunları başına getirenin benim eski sevgilim olduğunu söylüyor.

Ben kendimi nasıl aklayacağımı bilmiyorum, en son geçen sene mart ayında bir temasım oldu eski sevgilimle fakat onun benden önce hayatında kimse yoktu hpv olmadığına inanıyorum ki olsa bana da geçerdi bende bu zamana kadar 1 siğil bile çıkmadı.

Doktora gittim bakire oldugum icin test uygulamadılar başlarından savdılar. Sevgilim her gün acı çektiğini benim sebep oldugumu söyleyerek psikolojik baskı uyguluyor. Ve ben benden geçip geçmediğini bile bilmiyorum.

Bu durumda olan birine ne söyleyebilirsiniz ? Kriyoterapi bu kadar acılı bi süreç mi o mu abartıyor ? Benden geçmiş olma ihtimali var mı sizce ? Lütfen yardım edin lütfen.
    Sevgilin de amma narinmiş ben negatif olana kadar 2-3 haftada bir cozurt cozurt yaktırdım hiç yürüyemez falan olmadım yani hatta sporuma devam ettim. Sen bırak o elemanı ondan bi cacık olmaz

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Seni bu kadar suçlayıp suçlu olduğuna inandırmasını pek masum bulmadım. Nacizane.

Durum
    Özel Üye

Yaşca da kucuksunuz belli ki leylacigim sen ona bunun kimden geçtiğinin bir önemi olmadığını, zaten bağışıklık sistemini güçlü tutularak atıldığını iletip destek olabilirsin ama asla izin verme seni suclamasina bunun yanlis oldugunu bilsin. Büyükse de yol ver gitsin �� saka şaka sen ona her zaman doğrusunu anlatabilirsin sadece kendinden ödün verme sen kendine değer vereceksin kendini koruyacaksın bu senin görevin başka kimsenin degil.

Durum
    Özel Üye

Bu zaten zor bir süreç baktın destek degil kosten oluyor.... Inan sen cok onemli ve değerlisin eğer engel olacaksa hic olmasın daha iyi. Bu süreçte kendimize bebek gibi bakacağız arkadaşlar. Stres yaratan herkherherkesiseyi bir kenara bırakıyorsun suan önceliğin sensin ve senin iyi olman kendine hic abartmıyorum bebek gibi bakıyorsun. Uykuna beslenmeme sporuna iyi hissetmeye herşeyden çok önem veriyorsun

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ben de diğer arkadaşlara katılıyorum.