Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AHCC kulandım 45tip 53tip 3,5 ayda negatif oldum

Durum
    mia
    mia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

AHCC kulandım 45tip 53tip 3,5 ayda negatif oldum

Selam arkadaşlar 10.10.2020 hpv test sonucum 45tip 53tip çıktı iki tipte kanser riski taşıyor yaşım 25 olduğu için hemen GARDASİL 4 aşı yaptırdım 3 kere oldum aşımı daha yüksek riske geçmesin diye çok kötüydüm o dönemler depresyonda ve bitmiş durumdaydım bütün günüm bu sitede geçiyordu çoğu kişinin yorumlarını okur seviniyordum bir gün bende negatif olurum diye AHCC sipariş verdim ilk 1,5 ay her sabah aç karna 6 tane alıyordum sigara kullanmıyordum zaten alkol 6 ay almadım sağlıklı beslendim yeşil çayımı ihmal etmedim ilişkimi bitirmiştim hpv atlatmak istiyorsanız cinsel ilişkiyi unutun dostlar 08.04.2021 hpv test sonucum negatif çıkmıştı mutluluktan ağlamıştım ama içim rahat değildi sonucumda hanği tiplere baktığı yazmıyordu bir önceki hpv testimde 15 tane hpv tipine bakılmış 45 tip 53 tip pozitif rastlandı yazıyordu bunda sadece negatif yazıyordu 3 ay sonra yine test yaptırdım başka bir hastanede 50 tane hpv tipine bakan yere bir ay sürdü test sonucu ömrümden 5 sene gitti beklerken ve bu gün 17.07.2021 test sonucum çıktı 50 hpv tipine bakılmış en düşük risk olan kanser riski taşımıyor sadece siğil yapıp geçen 42 tip pozitiv çıktı olsun bu neki dedim ben yüksek kanser riski taşıyan 45 tip 53 tip yendim bunu inşallah atlatırım ama bir dahaki sefere İSTANBULDAKİ MAVİLOB da test yaptıracağım 100 tane hpv tipine bakıyor orda BİR ÖNCEKİ TESTİM NEDEN NEGATİF ÇIKTI ÇÜNKÜ ORDA 4 en büyük kanser riskine bakmışlar o yüzden 42 tip en düşük olduğu için bakılmamış

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: AHCC kulandım 45tip 53tip 3,5 ayda negatif oldum

Merhabalar Mia, negatif olduğun 2 tip için geçmiş olsun. Şimdilik hpv yolculugun bitmemiş haka tip 42 taşıyormuşsun, umarım onu da en kısa zamanda atlatırsın.

Durum
    mia
    Yeni Üye

Evet Arya tip 42 den korkmuyorum yine savaşa devam 😅

Durum
    mia
    Yeni Üye

Bu arada ben 1,5 ay sabah aç karnına 6 adet ahcc aldım 40 dakika sonra kahvaltı yaptım ama fark ettim kahvaltıdan sonra aşırı midem yanıyordu 3 4 kere tekrarlayınca öğlen aç karnına 3 adet almaya devam ettim toplam 3 ay kullandım AHCC yine almaya başlayacağım d vitamininide eksik etmeyeceğim geçen tedavi süremde d vitamini almadım oysa d vitamini çoğu virüsleri öldürmeye yardım ediyor d vitemini eksikse alın derin ilk siteye üye olduğumda AHCC reklamını yapıyor gibi gelmeşti site ama yanılmışım erkek arkadaşımın bu siteyi bulmasından ahcc ile derinden araştırmasından aşıyı yaptırdığı için ALLAH ONDAN RAZI OLDUN 🤍 bu siteyi açan ARYADANDA herkesle ayrı ilgilendiği içinde ALAH ondan razı olsun

Durum
    hpvlikiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Mia,

Tam olarak şöyle, 20 tip hpv bakıldı 45 ve 53 pozitif çıktı.
    Hergün AHCC
    Sonra 4 lü Gardesil Aşı.
    Aşıyıda boş geçmeyin, bir etkidide olan hov virüsünü yenmede destek oluyor.
    Sonra korona oldu. Ahcc aldığından ve aşıdanda belki koronayı hafif atlattı.
    Koronayken favipavir ve klorokin mi o ilaçları ve d vitiamini aldı.
    1 ay sonra 20 hpv kontrolü testi sonucu negatif çıktı.
    Tekrar bundan 3 ay sonra gene 90 hpv varantına bakıldı 45 53 negatif. 42 pozitif.
    42 zararsız. Bir öncelikilerde çıkma nedeni ona bakılmaması.

AHCC AŞI DVİTAMİNİ