Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 7 ayın sonunda tip 16 negatif :)

Durum
    Teacher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

7 ayın sonunda tip 16 negatif :)

Herkese selamlar
    Eşimle çocuk planlarken yapılan testler sonucu maalesef ki aralık ayında hpv olduğumu öğrendim. Aslında esimle 2.5 senedir evliyiz ve esimde siğiller vardi tanistigimizdan beri. Doktora gitmiş ama doktor önemsiz dediği için üzerinde durmamış. Maalesef ki bu konular çok konuşulmadığı için bilinçsizlikle anlamadık. Yani bu virusu aslinda 2.5 senedir taşıyorum. Çok uzun bir süre kendime gelemedim. Gittiğim doktorlardan doğru düzgün bilgi alamadım.
    Daha sonra burayı buldum. Ve ahcc siparis ettik. 3 ay ikimizde sabahları ac karnına 6 tane içtik. Sonra bizi maddi olarak çok zorladığı için diğer 3 ayda 3er tane içtik. Yanında imutor kompleks kullandık. Arada da arı sütü, bal, propolis karışımı kullandık.
    Bu arada smear, kolposkopi sonucum temiz gelmişti 🙏
    Beslenme konusunda da doğal beslenmeye çalıştık. Ev yapımı elma sirkesi, ev yapımı yoğurt, bol yeşillik, her sabah yumurta ve tahin pekmez karışımı yedik. 5 ay boyunca hergün limonlu yeşil çay içtik
    Bi ara sigarayı tamamen bıraktık ama sonra az az da olsa maalesef ki içtik.

Burda negatif olanların olanların konularını tekrar tekrar okudum. Bana umut oldular bu sebeple bende paylaşmak istedim. Artık bilinçliyim bu konuda ilerde çoçuğum olursa aşısını yaptırıp bu konuda bilinçlendiricem.
    Çünkü bu hastalığı bu şekilde öğrenmek doğru düzgün bir şey söylemeyen doktorlarla karşılaşmak çok üzücüydü.

Bu süreçleri yaşayanlar geçicek umudunuzu yitirmeyin. Başta bize bu platform aracılığıyla bu bilgilere ulaşmamızı sağlayan Arya olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: 7 ayın sonunda tip 16 negatif :)

Merhabalar Teacher, negatif olmana çok sevindim. Geçmiş olsun, rica ederim ne demek forumdan faydalandıysan ne mutlu bize Ayrıca diğer okuyucularımıza da umut ışığı olduğun için teşekkürler

Durum
    BurcuY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arya... yaklaşık 1 hafta önce tip 16 ve 52 pozitif olduğumu öğrendim. Öğrendiğim günden beri ağlıyorum. Senin yazıların biraz olsun su serpti içime. Aslında smear testim temiz gelmişti fakat ben ne olur ne olmaz diye tiplendirme yaptırdım. 16 pozitif gelinde kolposkopi yapalım dedi doktorum. Sonuçları henüz gelmedi. Çok korkuyorum.

Durum
    Admin

Alıntı BurcuY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya... yaklaşık 1 hafta önce tip 16 ve 52 pozitif olduğumu öğrendim. Öğrendiğim günden beri ağlıyorum. Senin yazıların biraz olsun su serpti içime. Aslında smear testim temiz gelmişti fakat ben ne olur ne olmaz diye tiplendirme yaptırdım. 16 pozitif gelinde kolposkopi yapalım dedi doktorum. Sonuçları henüz gelmedi. Çok korkuyorum.
    Korkma artık bilinçlisin bak, doktor kontrolündesin. En kötü ihtimal eger hücre degişikligi yapmış ise cin2 cin3 isen leep olursun. Gerçekten en kötü ne olabilir ki? sıkma canını, bunlar geçecek ama biraz zaman alacak. evli isen; eşinde de vardır. bir süre cinselliği bırakmanı öneririm + epilasyon olarak jiet yapmayı da kesinlikle bırak.

Durum
    kirlibardak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Geçmiş olsun gözünüz aydın. Bu süreçte eşinizle birlikte olmaya devam ettiniz mi pinpon etkisi var diye biliyirum

Durum
    Msue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ahcc ne marka kullandınız

Durum
    Admin

Alıntı Msue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahcc ne marka kullandınız
    Forumdaki arkadaşlar time health marka kullandı, ben de öyle. Genel olarak forumdaki 10 kişiden 9u bu markayı kullanıyor, bununla negatif olduk çünkü ve bununla negatif oldukça diğer üyelerde/arkadaşlarda ilk bunu denemek istediler ve öyle öyle baktık time health negatif yapıyor.

Durum
    Msue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Teacher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar
    Eşimle çocuk planlarken yapılan testler sonucu maalesef ki aralık ayında hpv olduğumu öğrendim. Aslında esimle 2.5 senedir evliyiz ve esimde siğiller vardi tanistigimizdan beri. Doktora gitmiş ama doktor önemsiz dediği için üzerinde durmamış. Maalesef ki bu konular çok konuşulmadığı için bilinçsizlikle anlamadık. Yani bu virusu aslinda 2.5 senedir taşıyorum. Çok uzun bir süre kendime gelemedim. Gittiğim doktorlardan doğru düzgün bilgi alamadım.
    Daha sonra burayı buldum. Ve ahcc siparis ettik. 3 ay ikimizde sabahları ac karnına 6 tane içtik. Sonra bizi maddi olarak çok zorladığı için diğer 3 ayda 3er tane içtik. Yanında imutor kompleks kullandık. Arada da arı sütü, bal, propolis karışımı kullandık.
    Bu arada smear, kolposkopi sonucum temiz gelmişti 🙏
    Beslenme konusunda da doğal beslenmeye çalıştık. Ev yapımı elma sirkesi, ev yapımı yoğurt, bol yeşillik, her sabah yumurta ve tahin pekmez karışımı yedik. 5 ay boyunca hergün limonlu yeşil çay içtik
    Bi ara sigarayı tamamen bıraktık ama sonra az az da olsa maalesef ki içtik.

Burda negatif olanların olanların konularını tekrar tekrar okudum. Bana umut oldular bu sebeple bende paylaşmak istedim. Artık bilinçliyim bu konuda ilerde çoçuğum olursa aşısını yaptırıp bu konuda bilinçlendiricem.
    Çünkü bu hastalığı bu şekilde öğrenmek doğru düzgün bir şey söylemeyen doktorlarla karşılaşmak çok üzücüydü.

Bu süreçleri yaşayanlar geçicek umudunuzu yitirmeyin. Başta bize bu platform aracılığıyla bu bilgilere ulaşmamızı sağlayan Arya olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum
    Merhabalar teacher negatif oldunuz sevindim bende 9 ay önce hpv oldum ağzımda çıktı tip 61 3 ay sonra genitalde varmı diye silivri hpv tip merkezine jiogolog eser beye test yaptırdım penis kökü ve yumurtalarda benler çıkmıştı onları gösterdim eşinize dendi gibi ben önemsiz denildi 6 buçuk ay sonra eşimle ilişki yaşadım maalesef ilişkide 2 sonra prostat için gittim bunların sihil oldunu söyleyip doldurdular. 36 sonrada 11 ayda yani 1ay önce hpv tip 54 sanırım tespit değildi doktor dengeli beslenme demiş kendi 4 aydır time marka ahcc kullanıyorum yeşil çay sürekli tüketiyorum eşimde ilaç başlıyacam İstanbul cevredindeyseniz tavsiye edeceğiz doktor varmi yardımcı olurmusuz saygılarımla

Bu Konu için Etiketler