Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kriyoterapi sonrası

Durum
    Susamuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Kriyoterapi sonrası

Arkadaşlar yaklaşık 9 gün önce penis ve çevresinde yer alan 7 - 8 adet siğile kriyoterapi yapıldı devlet hastanesinde. 2 güne kabuk yara bağlayıp 6. gün kabuklar, yaralar döküldü ve pembemsi bir tabaka meydana geldi. En başından beri fito krem kullanıyorum. Bugün baktığımda o pembemsi alanlarında kapandığını gördüm yalnız büyük siğilin olduğu yerde tam işlem yapılan yerde bir çıkıntı var ve sanırım siğil orada kalmak için inat etmiş ve kalmış sanırım. Kriyoterapi yapılıp, sonrasında yara bağlayan ve düşen yaradan sonra siğilin orada kalma durumu var mıdır? Yani gördüğüm şey siğil ise deri soyulmuş ve iyileşmeye başlamış olmasına rağmen siğili nasıl orada kalabilir? O yere bir kriyo daha mı yapılmalı bu durumda?
    Verdiği sözü tutmuyor hayat, tutsa bile, özlediğimiz şeyin özlenilmeye değer olmaktan ne kadar uzakta bulunduğunu göstermek için yapıyor bunu. Kimi zaman umut, kimi zaman da umulan şey aldatıyor bizi. Bir eliyle verdiğini öteki eliyle alıyor. Uzaklığın büyüsü, cennetler gösteriyor bize. Ama büyülenir büyülenmez, bu cennetlerin uçup gittiğini görüyoruz. Mutluluk güneşli ovanın üzerinde dolaşan bir küçük buluta benziyor önü arkası pırıl pırıl bu bulutun, ovaya yalnız onun gölgesi düşüyor...

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

Cevap: Kriyoterapi sonrası

Bunu görmeden söylemek zor . En iyisi doktoruna gitmek. Dediğin şey olabilir.
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Susamuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yaklaşık 9 gün önce penis ve çevresinde yer alan 7 - 8 adet siğile kriyoterapi yapıldı devlet hastanesinde. 2 güne kabuk yara bağlayıp 6. gün kabuklar, yaralar döküldü ve pembemsi bir tabaka meydana geldi. En başından beri fito krem kullanıyorum. Bugün baktığımda o pembemsi alanlarında kapandığını gördüm yalnız büyük siğilin olduğu yerde tam işlem yapılan yerde bir çıkıntı var ve sanırım siğil orada kalmak için inat etmiş ve kalmış sanırım. Kriyoterapi yapılıp, sonrasında yara bağlayan ve düşen yaradan sonra siğilin orada kalma durumu var mıdır? Yani gördüğüm şey siğil ise deri soyulmuş ve iyileşmeye başlamış olmasına rağmen siğili nasıl orada kalabilir? O yere bir kriyo daha mı yapılmalı bu durumda?
    aynen görmeden söylemek zor bence ama belki de o bölge için kriyoterapi derecesi o siğile has olarak yeterli olmamış olabilir.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı drmedusa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu görmeden söylemek zor . En iyisi doktoruna gitmek. Dediğin şey olabilir.
    Çok teşekkür ederim hocam bu cuma gideceğim..
    Verdiği sözü tutmuyor hayat, tutsa bile, özlediğimiz şeyin özlenilmeye değer olmaktan ne kadar uzakta bulunduğunu göstermek için yapıyor bunu. Kimi zaman umut, kimi zaman da umulan şey aldatıyor bizi. Bir eliyle verdiğini öteki eliyle alıyor. Uzaklığın büyüsü, cennetler gösteriyor bize. Ama büyülenir büyülenmez, bu cennetlerin uçup gittiğini görüyoruz. Mutluluk güneşli ovanın üzerinde dolaşan bir küçük buluta benziyor önü arkası pırıl pırıl bu bulutun, ovaya yalnız onun gölgesi düşüyor...

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen görmeden söylemek zor bence ama belki de o bölge için kriyoterapi derecesi o siğile has olarak yeterli olmamış olabilir.
    Olmadı oraya bi kriyo daha yaptırırız Teşekkürler Arya

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Genelde 20gün süreyle gel diyor doktor ama sevebini bilmiyorum

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genelde 20gün süreyle gel diyor doktor ama sevebini bilmiyorum
    Bana 2 hafta sonra gel demişti. Bu vuma 2 hafta olacak ve gideceğim. Emin oldum oradan duran siğil, kabuk bağlayıp düşmüş olmasına rağmen gitmemiş biraz büyüktü doktorun dediğine göre

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Susamuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana 2 hafta sonra gel demişti. Bu vuma 2 hafta olacak ve gideceğim. Emin oldum oradan duran siğil, kabuk bağlayıp düşmüş olmasına rağmen gitmemiş biraz büyüktü doktorun dediğine göre
    kriyo sonrası ağrı acı oluyor mu?

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Hayır canım. Sinek ısırıgı gibi bişey o an acıyor sora geciyor bi saate kadar

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Nova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kriyo sonrası ağrı acı oluyor mu?
    aynen kriyoyu lokal anestezisiz yaptırıyorum zaten cok cok az acı sinek ısırıgı gibi cidden.

Bu Konu için Etiketler