Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anal kondilom yardim

Durum
    Joef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Anal kondilom yardim

Dun gece bile aldara kullanmama ragmen yenileri cikiyor gibi, moralim baya baya kotu suan Koter sonrasi aldara kullaniyorum, nerdeyse eski halini gececek lezyonlarin sayisi, denize giriyorum gun icinde, acaba onun ters bir etkisi olur mu? Doktorum sorun olmaz demisti.

Durum
    Yeni Üye

Arkadaslar, sadece propolis icerek sigilleri gecen biri var mi aramizda, suan aldara kullandigim icin sadece iciyorum propolisi 10 gun oldu ama bir gerileme yok gibi, belki aramizda propolisle geciren vardir diye sormak istedim.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Aldara memnuniyet oranı düşük bir krem maalesef. Forumda anket yapmıştık bu konuda.

Durum
    Yeni Üye

Doktorum önerdiği için ameliyat sonrası Aldara kullanıyorum, ben aslında propolis içerek fayda gören oldu mu onu merak ediyorum.

Durum
    Yeni Üye

Az once doktordan geldim, nüks etmis ve anal bolgenin tam sinirinda oldugunu soyledi. Ozel hastane tekrardan ucret talep edecek operasyon icin, İdea yi deneyimleyen veya İstanbul’da devlet hastanesinde bir doktor onerebilecek olan var mi arkadaslar? Moralim cok kotu lutfen yorumlarinizi esirgemeyin

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Joef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Az once doktordan geldim, nüks etmis ve anal bolgenin tam sinirinda oldugunu soyledi. Ozel hastane tekrardan ucret talep edecek operasyon icin, İdea yi deneyimleyen veya İstanbul’da devlet hastanesinde bir doktor onerebilecek olan var mi arkadaslar? Moralim cok kotu lutfen yorumlarinizi esirgemeyin
    Makat bölgesi için İdea klinik en iyisi burda ki arkadaşlardan gidenler gayet memnun hpv üzerine başarılılar baya. Bence doktorunu degiştir pişman olacağını sanmıyorum. Fiyat açısından da özele göre daha uygun diye biliyorum.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Deryaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Makat bölgesi için İdea klinik en iyisi burda ki arkadaşlardan gidenler gayet memnun hpv üzerine başarılılar baya. Bence doktorunu degiştir pişman olacağını sanmıyorum. Fiyat açısından da özele göre daha uygun diye biliyorum.
    İdea buyuk bir yer olmadigi icin hijyen konusunda kafama takiliyor sadece. Bir secenek olarak İdea aklimda var baska bir opsiyon bulamazsam, tesekkurler Deryaa

Durum
    Babygirll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba ben de kadınım ve anal kondilomlarım oluştu. İdea klinik dediğiniz yer hangi şubesi ve orada doktorlar var mı test falan yapıyorlar mı? Güvenilir mi emin olamadım. Ben kadın doğuma gidiyorum ama anal için genel cerraha gitmem gerekiyor galiba doktor önerisi olan var mı?

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Babygirll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba ben de kadınım ve anal kondilomlarım oluştu. İdea klinik dediğiniz yer hangi şubesi ve orada doktorlar var mı test falan yapıyorlar mı? Güvenilir mi emin olamadım. Ben kadın doğuma gidiyorum ama anal için genel cerraha gitmem gerekiyor galiba doktor önerisi olan var mı?
    Ankara İzmir Bursa İstanbulda şubeleri var size en yakın neresiyse oraya gidebilirsiniz Google yazarsanız hangi ilde hangi doktor var görebilirsiniz. Genelde proktoloji uzmanı (genel cerrahi) zaten doktorlar. Tip testi de yapıyorlar biyopside. Muayene ücretini arkadasın biri yazmıştı sigortalılara 150 lira sigortasızlara 300 lira imiş. Siğilin sayısına göre de ücret belirliyorlarmış tedavi için.

Durum
    dertli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Az önce telefonla sorduğumda yoğunluğuna göre 1000-1500 TL ilk seans ücretimiz oluyor dediler. İşlemleri koter ile yapıyorlarmış. Anoskop ile kanala bakıp gerekli yakma işlemini uygulayabiliyoruz ve ilk seansta yüzde 50 sini yeniyoruz dediler. Daha sonra çıkan siğiller için çok daha düşük ücret talebiliz oluyor dediler. İlk koterlerimi keşke gazide yaptırmasaydım. Para ödemekten belim büküldü. Başka borçlarım da var ve inanılmaz zorluyorlar.