Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kan testi yaptirdiniz mi?

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Kan testi yaptirdiniz mi?

Arkadaşlar merhaba, ben HPV şüphesi ile doktora gittiğimde bana sadece smear testi yaptı, kan testi istemedi HİV veya HEPATİT için. Sizler yaptırdınız mı?

Durum
    Ankaralı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Kan testi yaptirdiniz mi?

valla nova ben hıv sıtelerine falan girdim şükrettim 1 aydır kendi kendimi yedim hıv pozıtif olanlar yazmış en fazla ömür 20 yıl vucudum hıv gibi hareketler yapmaya başladı psıkolojık olarak erkek olarak bir çok korunmasız ilişkim bulundu yurt dışında yabancı kadınlarla birlikteliklerim oldu ilk başta özel hastahaneye gideyim dedim çünkü diğer devlet hastahanelerinde olursan fişlendiğini duydum ne kadar doğru bilmem sonra özeldede yaptırmadım sonuçta kimlik verilen her yerde eczacılar ve doktorlar eğer pozitif çıkman taktirde verilen ilaçları görebiliyor hıv aıds gibi testlerde verimlilik almak açısından şüpheli ilişkilerinden 3 ay geçmesi lazım doktor bendende istemedi burdaki en kapsamlı kişi dr levent beyle konuştum yaptır dedi ankarada yaşıyorum burada süper bi yer anonim ve tamamen ücretsiz şekilde hıv aids testi yaptırıyor gittim korkularımla bi bayan vardı ve benımle cok ılgılendi sagolsun oncesınde bana anlattı sonra turkıyenın artık afrıka ulkelerine girdiğini ve testin cok pahalı oldugunu ücretsiz olarak olmasına ragmen türkiyedeki bırcok kısılerın bılıncsız oldugunu yuzde dortyız şekilde artığını söyledi neticede test oldum ve negatiff cıktım sukurler olsun o forumlara gırsen kafayı yersin hpvye sukredersin ankaradaysan anonım sekılde yaptırabılırsın yardımcı olurum isteyen arkadaşlara kendı 3 ayımı zehir ettim tam bi hıv aids gibi davrandım yaptır kafan dağılsın fakat anonım sekılde yapıcak yerlerde yaptır bence

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

hpv hastalarının %30 unda diğer cinsel hastalıklar olabilir .Bu nedenle hepatit hıv herpes tıp 2 vdrl rpr testlerı yapılmalı.
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL 0505 600 40 10 – 0212 586 81 80 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı drmedusa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hpv hastalarının %30 unda diğer cinsel hastalıklar olabilir .Bu nedenle hepatit hıv herpes tıp 2 vdrl rpr testlerı yapılmalı.
    Valla bende hepatit yok, gıda sektöründe işe girerken yaptırmıştım, hiv de yoktur herhalde... allah korusun.. herper belirtisi de yok.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla bende hepatit yok, gıda sektöründe işe girerken yaptırmıştım, hiv de yoktur herhalde... allah korusun.. herper belirtisi de yok.
    arya git anonim olarak hıv yaptır en önemlisi o için rahat etsin yoksa kendini yiyor bitiriyorsun ben yaptırdım kurtuldum

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Hpvyle alakası yok bence cinsel yollla bulaştıgı için yapılıyor bu testlerde

Durum
    Moderatör

Anonimden kastın ne ya 😀

Durum
    Kıdemli Üye

anonimden kastım kimlik verilmeyen yerler anladın mı sgk vs gibi yerlerde yaptırırsan pozitif olman durumunda fişleniyorsun tarzında şeyler okudum o yüzden yaptırdığın yer özel hastahanede olsa sıkıntı kimlik verme yani

Durum
    Moderatör

ben herseyi ifşa etmişim ,,arastırmada doktor bana haberim yokken bunu yaptı hatta arya demişti niye kan aldıki fln diye sonraki gün ben sok

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Ankaralı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arya git anonim olarak hıv yaptır en önemlisi o için rahat etsin yoksa kendini yiyor bitiriyorsun ben yaptırdım kurtuldum
    Gerek yok Ankaralı, senin gibi paranoyak degilse hiçbir belirtisini görmediğim testi yaptıramam, psikolojimi de dusunmek zorundayım. hpv gibi zorlu surecten geçip aids testi ile aynı kötü duyguları canlandırmanın gereği yok. Çok istiyorsan sen yaptırabilirsin, benim bu konuda kararım net.

Bu Konu için Etiketler