Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kolposkopi

Durum
    nihal89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Kolposkopi

Alıntı lumosmaxima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çook geçmiş olsun çok sevindimmm🌼 Ben de yarın alacağım sonucumu inşallah benim de temiz çıkar. En kısa zamanda da bu illetten kurtulmamızı diliyorum
    Çook teşekkür ederim canım🌺 inşallah senin de temiz gelecek sonucların, kötü bişi olsa doktor kolposkopi sırasında anlardı diyor zaten herkes 🌺 amiiiinn en kısa zamanda kurtuluruz inşallah

Durum
    Ayselokal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ya valla 10 gun oldu öğreneli kendimi yedim bitirdim. Ben ki o kadar sağlığıma dikkat ederim yer içerim ama ona rağmen bağışıklığım nasil bunu atlatmaz anlamiyorum. Atlatmadina göre yenidir diye düşünüyorum. Ama ben hepatit b yim ayni zamanda. Belki vücut bile vazgeçti benden ama anlatacağıma soz verdim hergun kendi kendime atlatacam diyorum. Doktor bana 1 yıl sonra gel dedi. Simdi benim ne yapmam lazım arkadaslar ? Kanser tarama merkezi hicbirsey yapma 1 yıl sonra gel sonuclar kotu ise seni kadin doğuma yönlendireceğim dedi. Ben 1 yıl bekleyim mi sizce ?

Durum
    lumosmaxima - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı nihal89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çook teşekkür ederim canım🌺 inşallah senin de temiz gelecek sonucların, kötü bişi olsa doktor kolposkopi sırasında anlardı diyor zaten herkes 🌺 amiiiinn en kısa zamanda kurtuluruz inşallah
    Benim sonucum cin1 geldi. Çok mutsuz çok üzgünüm deli gibi ağlıyorum öğrendiğimden beri. Yüzeysel dedi rahim içinde hiçbir şey yok dedi bu ne demek bilmiyorum

Durum
    Yeni Üye

Benim sonucum cin1 geldi. Çok mutsuz çok üzgünüm deli gibi ağlıyorum öğrendiğimden beri. Yüzeysel dedi rahim içinde hiçbir şey yok dedi bu ne demek bilmiyorum
    Canım hiç üzülme, cin1 üzüleceğin bir şey değil. Rahim içinde olmaması iyi bence. Ben cin1 cıksaydım üzülmezdim şahsen. Sadece takip gerektiren bir durum, 3 ay sonra tekrar smear verirsin bu sürecte ahcc kullan yada maddi imkanın yoksa diğer takviyeleri kullan. Kendi kendime geriliyor o. Sigara kullanıyorsan bırak, spor yap uykuna dikkat et iyi beslen hepsi bu. Ve stres yapma akışına bırak 🙏 geçecek bu da. Şükret ki cin 2 yada cin 3 cıkmadın o zaman leep olman gerekirdi

Durum
    Yeni Üye

Deflagyn diye bir jel varmıs onu da çok öneriyorlar cinleri geriletiyormuş

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Ayselokal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya valla 10 gun oldu öğreneli kendimi yedim bitirdim. Ben ki o kadar sağlığıma dikkat ederim yer içerim ama ona rağmen bağışıklığım nasil bunu atlatmaz anlamiyorum. Atlatmadina göre yenidir diye düşünüyorum. Ama ben hepatit b yim ayni zamanda. Belki vücut bile vazgeçti benden ama anlatacağıma soz verdim hergun kendi kendime atlatacam diyorum. Doktor bana 1 yıl sonra gel dedi. Simdi benim ne yapmam lazım arkadaslar ? Kanser tarama merkezi hicbirsey yapma 1 yıl sonra gel sonuclar kotu ise seni kadin doğuma yönlendireceğim dedi. Ben 1 yıl bekleyim mi sizce ?
    Bence 1 yıl uzun bir süreç. 6 ay olması daha mantıklı yani doktorum öyle demişti bana. İlk gittiğim doktor 1 yıl demişti ikinci gittiğim Hpv pozitif biri için 1 yıl çok, 6 ayda bir smear yaptırmalısın dedi. Ayrıca inancı, morali kaybetmemek çok önemli. Atlatacağımıza inanmamız lazım

Durum
    Yeni Üye

Canım hiç üzülme, cin1 üzüleceğin bir şey değil. Rahim içinde olmaması iyi bence. Ben cin1 cıksaydım üzülmezdim şahsen. Sadece takip gerektiren bir durum, 3 ay sonra tekrar smear verirsin bu sürecte ahcc kullan yada maddi imkanın yoksa diğer takviyeleri kullan. Kendi kendime geriliyor o. Sigara kullanıyorsan bırak, spor yap uykuna dikkat et iyi beslen hepsi bu. Ve stres yapma akışına bırak 🙏 geçecek bu da. Şükret ki cin 2 yada cin 3 cıkmadın o zaman leep olman gerekirdi
    Canım çok çok teşekkür ederim. Çok üzüldüm ama dediğin gibi cin1 tehlikeli değilmiş. Sigara kullanmıyorum. İmutor kullanmıştım. Çörek otu, yeşil çay, kefir tüketiyorum. Soğan, sarımsak. Kan değerlerime baktırdım hiçbir vitamin eksikliğim yok. Sigara içmiyorum bıraktım arada içiyordum artık hiç içmiyorum. Bide ahcc mi denesem diyorum

Durum
    Yeni Üye

Özellikle rahim içinde hiçbir şey yok dedi

Durum
    Ayselokal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bence 1 yıl uzun bir süreç. 6 ay olması daha mantıklı yani doktorum öyle demişti bana. İlk gittiğim doktor 1 yıl demişti ikinci gittiğim Hpv pozitif biri için 1 yıl çok, 6 ayda bir smear yaptırmalısın dedi. Ayrıca inancı, morali kaybetmemek çok önemli. Atlatacağımıza inanmamız lazım
    O zaman 6 ay bekleyim ben. Sitoloji normal demisti ama bu cin falan ne bilmiyorum. Sizin yazdıklarınızı acikcasi yeni birsey de olsun istemiyorum korkuyorum

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

cin1 kendi kendine bile geriliyor, gerileme oranı %60 hatta. Yani üzülmeni gerektiren hiçbir şey emin ol @lumosmaxima
    Yapman gereken şey onlar 1 yıl dese bile sen 6 ay sonra git kontrol ettir, muayane yani.. bi 6 ay sonra da smear verirsin. Bu süreçte cinsellikten uzak durmanı tavsiye ederim.

Bu Konu için Etiketler