Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV Tip 6 ve Tip 82 Pozitif

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: HPV Tip 6 ve Tip 82 Pozitif

Boyle günlük tutmak çok iyi oluyor gerçekten ben herşeyi takvimime de not alıyorum. Ne kullandım ne kadar kullandım kaçıncı kutu. Ama her gün degil de belli aralıklar yazmak daha iyi tabi 😊 Zaten rutinin oturunca sadece özel durumları yazıyorsun 😊

Durum
    siğilpolis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

gorev icabı cok yogun calıstıgım icin ancak yazabiliyorum 1 temmuz geldi geçti ancak yaktıramadım covid-19 testi gerekiyormuş operasyondan önce. kimse de söylemedi hastaneden. boşuna bekledim o kadar ve 5 ağustos'a yeniden gün aldım. bu arada siğilin biri kendi kendine kayboldu bagısıklıgı guclendirecek seyler yapmak gercekten onemliymiş

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Sigilpoliscim siğiller yakılmadan kalınca tedavi sürecini boşuna uzatmış oluyorsun. Kesinlikle gitmeliler bence. Bende bir kere siğil kendine kendine kızarıp düşmüştü (sürtünmeden tahriş oldu herhalde) daha cok cikmisti cunku kökü kaliyor altta veuzeri acik yara daha tehlikeli Umarim sende oyle olmamıştır. Bence en buyuk önceliğin yapmalısın bu siğilleri yaktirma işini. Geçmiş olsun.

Durum
    guccibrioni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba sigilpolis. Bende de ayni tipler pozitiv cikti. Su anda sonuclar nasil sende?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Hpvbursa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sigilpoliscim siğiller yakılmadan kalınca tedavi sürecini boşuna uzatmış oluyorsun. Kesinlikle gitmeliler bence. Bende bir kere siğil kendine kendine kızarıp düşmüştü (sürtünmeden tahriş oldu herhalde) daha cok cikmisti cunku kökü kaliyor altta veuzeri acik yara daha tehlikeli Umarim sende oyle olmamıştır. Bence en buyuk önceliğin yapmalısın bu siğilleri yaktirma işini. Geçmiş olsun.
    Ben de kesinlikle @hpvbursa'ya katılıyorum. Öyle sigil dursun ama ben bagısıklıgımı iyi tutayımla da olmuyor, her şey bir arada olmalı.