Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dilimdeki siğili(papillom) aldırdım

Durum
    Hakan3507 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Dilimdeki siğili(papillom) aldırdım

Herkese selam bugün dilimin altında keşfetteğim siğili aldırdım KBB uzmanı papillom olabileceğini söyledi zaten daha önce genital bölgemden 2 küçük siğili koter ile yaktırmıştım Dermatolojiye yönlendirdi oradaki doktor da biyopsi iyi olur dedi ve ortak bir kararla örnek aldılar inşallah yüksek riskli tip çıkmaz dualarınızı bekliyorum

Durum
    Malik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Dilimdeki siğili(papillom) aldırdım

Sonuçların çıktımı

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Selam hakan, merak ettiğim için soruyorum dildeki siğil veya siğiller nasıl alınıyor?

Durum
    Hakan3507 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhabalar benim dilimin altındaydı KBB doktoru neşter ile aldı ama çok küçüktü zaten ve hiç canım acımadı uyuşturdular dilimi 3 saat falan bir şey yiyip içmedim o kadar sonucum çıkmış "SKUAMÖZ HÜCRELİ PAPİLLOM" tiplendirme yapılmamış ama sanırım iyi huylu doktora henüz gösteremedim büyük ihtimalle tekrar dermatolağa yönlendirip kriyo ile donduracaklar diğerlerini varsa eğer

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Hakan3507 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar benim dilimin altındaydı KBB doktoru neşter ile aldı ama çok küçüktü zaten ve hiç canım acımadı uyuşturdular dilimi 3 saat falan bir şey yiyip içmedim o kadar sonucum çıkmış "SKUAMÖZ HÜCRELİ PAPİLLOM" tiplendirme yapılmamış ama sanırım iyi huylu doktora henüz gösteremedim büyük ihtimalle tekrar dermatolağa yönlendirip kriyo ile donduracaklar diğerlerini varsa eğer
    Anladım bilgi verdiğin için çok sağol buradaki kişiler için merak etmiştim, biri sorarsa nasıl yapılıyor diye bi cevabımız olsun Çok geçmiş olsun canım.

Bu Konu için Etiketler