Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siğil mi değil mi?

Durum
    cumlemuhendisi59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Siğil mi değil mi?

Merhaba arkadaşlar anüs giriş kısmında şişik pürüzlü olmayan birşey var bayadır vardı yani ben önemsememiştim doktor baktığında bu siğil değil demişti. Ama benim içim rahat etmiyor. Tam olarak koyu renkli bölgede deriyi gerdiğimde dümdüz oluyor hiçbir fark yok normal deriden. Sorum şu ki siğil deriyi gerdiğimizde dümdüz olur mu?

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Siğil mi değil mi?

Alıntı cumlemuhendisi59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar anüs giriş kısmında şişik pürüzlü olmayan birşey var bayadır vardı yani ben önemsememiştim doktor baktığında bu siğil değil demişti. Ama benim içim rahat etmiyor. Tam olarak koyu renkli bölgede deriyi gerdiğimde dümdüz oluyor hiçbir fark yok normal deriden. Sorum şu ki siğil deriyi gerdiğimizde dümdüz olur mu?
    Anüs giriş kısmında zaten deri payı var ıkındıgın zaman yırtılma olmasın diye. Dirsegindeki pay gibi düşün dirsegini acıp kapatırken de orda deri kalıntısı var. Anüs girişindeki deri buruşuk durur sen gerdirip bakınca tabi dümdüz durur. Kaşıntı vs ya da etrafında siğil yoksa endişe etmene gerek yok. Düz siğillerde var ama illa ki belli eder kendini incelediginde herseyi siğil sanar olduk. Algıları bozuyor bu hastalık 😂

Durum
    cumlemuhendisi59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Siğil mi değil mi?

İnsanın beyni resmen oyun oynuyor bazen kendisine bu hastalık buna o kadar uygun ki obsesifleri delirtir, sağlamı obsesif yapar 😬 cevabınız için teşekkür ederim umarım öyledir